Search Results

Search results 1-20 of 123.

• Event

CrazySergios - - Γενικά

Συνεχίστε τα παράπονα να μαζεύω εγώ υλικό για το κολάζ γκρίνιας 2017 - 2018. Δεν μπορεί θα φιλοτιμηθεί η εταιρία

• Να σου πω και 2 θετικά λογια κι εγώ, γιατί σε "αποπήρα" πάνω. Είναι ωραία παιχνίδι. (Εγώ το χαίρομαι). και μπορείς να παίξεις τσάμπα. Δηλαδή ΕΥΚΟΛΑ με σωστό κι έξυπνο παιχνίδι φτάνεις 75 με έναν σχετικά καλό εξοπλισμό ως τότε. Μετά αρχίζουν τα υπερπαλούκια και τα χέρια βαθιά στην τσέπη. Αν ασχολείσαι και σωστά με τον παίκτη, αποστολές, τερματισμένα skill (Perfect) και βιολόγους κλπ, θα σου πάρει κάνα χρόνο μέχρι τα 75. (Μιλάμε για έναν τελειομανή παίκτη πάντα σαν κι εμένα και με ολοκληρωμένο εξο…

• Δεν έχω διαβάσει τίποτα για το καινούριο patch. Τι ακριβώς θα φέρει και γράφεις ότι θα φύγουν και οι τελευταίοι ;

• Καλησπέρα, τα ίδια και εδώ, εδώ κι εδώ. Τα παραπάνω είναι θέματα του τελευταίου καιρού στο φόρουμ και τόσο οι θεματοθέτες όσοι και οι υπόλοιποι, λέμε τα ίδια με εσένα κλπ κλπ κλπ. Μαζεύονται καθημερινά τόσα άτομα με παράπονα, όπου σκέφτομαι να μαζεύω αρχεία και να μας φτιάξω ένα κολάζ για την αλλαγή του χρόνου. Απλά κάνε λίγο υπομονή μέχρι τις συγχωνεύσεις των server. (Δεν έχει βγει επίσημη ανακοίνωση για την ελληνική κοινότητα, αλλά καλώς ή κακώς, βρισκόμαστε ανάμεσα στους πιο πεθαμένους). Τώρα…

• Καλησπέρα. Πωλήθηκαν όλα. Ξέχασα να κλείσω το θέμα από αδράνεια. Μπορεί να κλειδώσει.

• "βροχή μετιν"

CrazySergios - - Γενικά

Quote from morder2: “ ( Σε παντρεύει η μαμά σου? ) ” Ακόμα γελάω, να ξέρεις Εννοείται πως θυμάμαι την Αγγελομάτα. Αν και δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει ότι είχε βαρεθεί την θέση της. Τότε που έγιναν οι ομαδικές παραιτήσεις, ποτέ δεν έμαθα τον λόγο (Η κουτσομπόλα )

• "βροχή μετιν"

CrazySergios - - Γενικά

Δεν θα παραπονεθώ όπως πάντα (Τα τελευταία χρόνια), αλλά θα ήθελα ξεκάθαρα να σχολιάσω Cerice κάτι σε αυτό που έγραψες. "σκεφτείτε όμως να μην υπήρχαν καν event και αλλαγές! [i][b]Τότε δεν θα λέγατε πώς είναι ανεπίτρεπτο να μην υπάρχει ούτε ένα event και ούτε μία αλλαγή;[/b][/i]" Αυτό λίγο - πολύ, μου θυμίζει την λογική της χώρας. Παίρνουμε 520 ευρώ βασικό μισθό, ο κόσμος πεινάει και η απάντηση της κυβέρνησης είναι "Σκεφτείτε ότι στην κίνα παίρνουν 200 και στην Αφρική καθόλου. Και τυχεροί είστε,…

• Καλησπέρα. Το wiki δεν βοηθάει ιδιαίτερα και θα ήθελα αν είναι εύκολο τα φώτα σας. Με το παραπάνω μπόνους δεν ασχολήθηκα ποτέ. Ωστόσο, συζητήσεις με αρκετά άτομα μέσα στο παιχνίδι με προβλημάτισαν. Πως λειτουργεί αυτή η πιθανότητα; Πόσο % ποσοστό θα "κερδίσω". Παραδείγματος χάρη έχουμε ένα εβένινο βραχιόλι +9 με 5% πιθανότητα ανάκτησης. Επίσης μία απορία για όσους το έχουν δοκιμάσει. Εγώ έχω dropper οπλουργό 75άρη. Πάντα έπαιζα με βραχιόλι ουράνιων δακρύων 9άρι (Για το κρίσιμο, διότι πάντα προσπ…

• Συμφωνώ με τον Ville. Απλά μην ασχοληθείς. Όσοι ασχολούμαστε ακόμα, κάθε μέρα αναρωτιόμαστε το γιατί.

• Τι εννοείς "Εαν συνεχισει ετσι δεν θα παραμινει ο κοσμος για πολυ ακομα..." ; Κι ένα παιδί 7 χρονών μπορεί να δει ότι δεν παίζει σχεδόν κανείς πλέον.. Από 3 server γεμάτους ζωή, έχουμε έναν που ενώθηκαν και παίζει ένας στην χάση κι ένας στην φέξη. Ειδικά όσοι παίζανε πριν από το 2010 μπορούν να καταλάβουν την διαφορά. Αν είχε μετρητή με online παίκτες η ιστοσελίδα (Χωρίς τα μαγαζάκια, με παίκτες άνω των 20 level ας πούμε) θα γελούσε κάθε πικραμένος. Κι αυτό συνέβη, διότι βλέπαμε αυτά τα πράγματα…

• Συμφωνώ με την ιδέα. Είναι λίγο - πολύ σαν τα offline καταστήματα που ζητάμε εδώ και χρόνια. Έστω και μέσω item shop. +1

• Καλησπέρα. Βρίσκομαι στο επίπεδο 88 (+33%) και πραγματικά δεν έχω την αντοχή για 90. Ψάχνω κάποιον όπου προσφέρεται να πάρει αυτό το 1 επίπεδο & 67% με αντάλλαγμα yang. εκτός από δαχτυλίδια εμπειρίας έχω + φίλτρο σοφίας. Δεν με ενδιαφέρει αν η διαδικασία θα γίνει ατλαντίδα, φωλιά του Μέλει ή ακόμα κι αραχνοσπηλιά που λέει ο λόγος. Αυτό είναι επιλογή του ατόμου που θα πραγματοποιήσει το exp. Τα yang (Αν το άτομο είναι έμπιστο ή εγγυάται κάποιο έμπιστο παλιό μέλος για εκείνο) τα δίνω προκαταβολικά…

• ΠΩΛΗΘΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ! ~ 3 μπλε μαργαριτάρια - 10μ (ή μεμονομένα 3.5μ το ένα) ~ Δερμάτινες μπότες +9 σκέτες - 35μ ~ Σκουλαρίκια ουράνιων δακρύων +9 σκέτα - 55μ ~ Γάτζος +9 - φουλ - 8 δύναμη - 8 δηλητηρίαση - +3 τεράτων - 20μ

• Όπλα : ~ Πανσέληνο σπαθί +9 - 35% μέση - 5% διάτρηση - 4% μυστικιστές - 10% διάβολο . +4 τεράτων κι ένα καθαρό - 130μ ~ Καμπάνα γη και ουρανός +9 - 20% διάβολο - 8% επιβράδυνση - 8% ζωτικότητα - 4% μυστικιστές - 10% ζωά - 150μ ~ Καμπάνα μπαμπού +4 - 38% μέση - +4 κρυώματος - +4 τεράτων - +4 κρίσης - 70μ (όποιος την πάρει μπορεί να είναι ο τυχερός Έχει αποτύχει 4 φορές για +9. Κάποια στιγμή θα πάει) ~ Γάτζος +9 - φουλ - 8 δύναμη - 8 δηλητηρίαση - +3 τεράτων - 20μ ~ Γάτζος +9 - φουλ - 2 δηλητηρίασ…

• Ενώ με μαγέματα προκόψαμε. Έριξα 4 μαγέματα σε άλλη μου ασπίδα και το μεγαλύτερο ποσοστό που έπιασα ήταν 6% απέθαντους. ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ, με 4 μαγέματα. Απελπιστική κατάσταση.

• Βαρούσα πασχαλινά με τον μικρό κι έριξα έναν γάτζο. (Εγώ είχα γάτζο +9 με +3 τεράτων) και λέω "δεν αυτόνεται.." και τον χτύπησα. αποτέλεσμα στην εικόνα. Επίσης φούλαρα μία γερακιού.. Δείτε το τελευταίο μπόνους που μπήκε!! Δεν λέω ότι είναι καλή γερακιού, αλλά με σώζει προς το παρόν να την κρατήσω και να χρησιμοποιήσω τα μαγέματα σε άλλα αντικείμενα! Πρώτη μα ΠΡΩΤΗ φορά, μου κάνουν τα μπόνους από τις ενισχύσεις μόνο, χωρίς μαγέματα..

• Δέχομαι και yang για ανταμοιβή!