Search Results

Search results 1-20 of 24.

• [media]https://www.youtube.com/watch?v=cFf85n-Im8Q&index=10&list=PLOVhLDn0Y46hfYMenaiUJTgMV2YvGyH3V[media] [media]https://www.youtube.com/watch?v=kkLTxsAhURw&index=11&list=PLOVhLDn0Y46hfYMenaiUJTgMV2YvGyH3V[media]

• ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΑΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΙΑ ΟΥΡ.ΔΑΚΡΥΩΝ +8 ΣΚΕΤΑ 400Μ ΕΝΩ ΕΓΩ ΤΑ ΠΗΡΑ 175Μ...ΛΕΤΕ ΝΑ ΔΕΚΤΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΩ ΑΛΛΑ Η ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΑ ΨΙΛΟ-ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΛΛΑ ΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ...ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΝΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΟΥ.ΔΑΚΡΥΩΝ...ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ

• ΜΗΝ ΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ...ΑΝ ΗΤΑΝ +9 ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΧΑΛΑΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΔΙΣ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...

• το περιδεραιο το εβαλα ετσι για να υπαρχει...εγω λεω να παρω το βραχιολι ουρ.δαρυων...ειναι απλα ΤΕΛΕΙΟ!!!εχει τα παντα 2κ-μαχ απεθαντους-μαχ απορροφηση-τα μεταλλευματα που θα εβαζα και εγω και λιγη διατρηση...Τι λες? Να το αγορασω γυρω στα 600-700Μ???

• Χθες το βραδυ ημουν ετοιμος να κλεισω τον υπολογιστη και πηγαινα πισω απο τον φυλακα στο μπλε για να μην λαγκαρω στην επομενη συνδεση μου οταν με εβαλε στην συντεχνια αυτο το "τουμπανο"...Να μερικα απο τα αντικειμενα που με εδειξε Β.Β για τσεκαρε αυτα Ειναι καλα για εναν dt sura Ειναι απλα ΤΕΛΕΙΑ για μενα γυρω στα 700Μ με ειπε για αυτο!!λεω να το παρω... ourdakr.jpg για αυτα τα 2 δεν προλαβα να ρωτησω γτ επρεπε να φυγω... ame8ysto.jpg krystalo.jpg _____ Καποιος ας μπαναρει τον παικτη που γραφει …

• Απλα δεν θελω να το μετανιωσω ρε συ Β.Β... Θελω να κανω εναν παικτη που να εχει τα 70αρια, τα 75αρια, τα 80αρια ++ ετσι οπως θα τον στυσω τωρα...Να μην χρειαστει να αλλαζω μπονους η ιτεμς και να χαλαω λεφτα...

• Καλησπέρα... Σημερα μιλησα με εναν σουρα οπλουργιας 79λβλ και με ειπε για δτ να παρω ενα : περιδεραιο αμεθυστου+7 για την αναγεννηση, ----> με 30μ το πολυ βρισκω ενα κρυσταλινο βραχιολι+6+7 για την αναγεννηση, με 2-4μ το +6 και οχι πανω απο 50 το +7 παππουτσια φοινικα+6+7 για την αποκρουση, λευκοχρυσα σκουλαρικια για αναγεννηση + ευφυια και μπονους απεθαντους ----> αυτα μπορω να τα ανταλλαξω με τα ουρ.δακρυων μου+8 σκετα Ειναι "σχετικα" φθηνα στον ΜΥΡΑ...ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ

• Ασπιδα θα παρω (αν βρω) μια λιονταριου+9 με 20 απεθαντους... 12 Ευφυια σε ασπιδα να βρω σε μια με μικροτερο + Οπλο λογικα το ιδιο...Να βρω καποιο μικρο + με το μεγιστο ευφυια ισα ισα για να αναβω τα σκιλλς και μετα βαζω τα αλλα ____ Τα 70αρια στο δτ πως ειναι Εννοω ειναι σε εναν κυκλο οπως τα 60αρια και απλα τα βαραω ή βγαινουν ενα ενα Το δωματιο με τα 70αρια εχει και τερατα του δαιμονικου Αν τα φαω θα ξαναβγουν ____ Μπορει καποιος να τραβηξει μια φωτο

• Καλησπέρα και παλι... Μια απορια... Καλα ειναι να περνω σκετα τα ιτεμς και να βαζω ο ιδιος μπονους η να τα περνω ετοιμα Αν ειναι ετοιμα θα ειναι και ακριβα ενω σκετα πιο φθηνα... Επισης ασπιδα λιονταριου να παρω +8 η +9 Εχουν μεγαλη διαφορα αμυνας αλλα η +8 ειναι πιο φθηνη...

• dt sura

Johnnie12 - - Sura

Καλησπέρα... Με ποσο καλα ιτεμς θα μπορω να ανεβω στα 70αρια Πρεπει να ειναι ολα +8+9 φουλ μπονους Με πνευματων+8 σκετη και μονο λιθους+3 σκουλαρικια ουρ.δακρυων +7+8+9 και εβενινα +9 περιδεραιο αμεθυστου+7 με απορροφηση η περιδεραιο ουρανιων δακρυων +6+7 ασπιδα λιονταριου+8+9 κρανος 21-41-60αρη μετριο μποτες δερματινες +7+8+9 η φοινικα υψηλο+++ βραχιολι ουρανιων δακρυων +7/8/9 Με αυτα θα μπορουσα να ανεβω Εχετε να προτεινετε κατι αλλο

• [b]Αν και δεν ξερω τι παιζει εκει μεσα, αυτος ο βοηθος θα με βοηθουσε αρκετα πιστευω. Καλη δουλεια. Συνεχιζω να επιμενω ομως πως θα ηταν καλο να συμπεριελαβεις και:::::---> Καλο θα ηταν χωρις να ξερω κατι σχετικα με το δωματιο του δρακου να μας πεις και τι μπονους-εξοπλισμο-σκιλλς πρεπει να εχει καποιος ετσι ωστε να μπει με μια καλη ομαδα σε αυτο το δωματιο, Τι συστημα να ακολουθησουν οσοι μπουν μεσα και αλλες πολλες χρησιμες οδηγιες...[/b]

• Ναι ρε συ...σιγα μην τον κρατουσαμε για παντα...

• Οκ τοτε... Παρακαλω καποιον υπευθυνο GM να αλλαξει το κειμενο στα δοντια "και ενα δαχτυλιδι εμπειριας για 30 λεπτα, το οποιο αυξανει την εμπειρια κατα 50%." με "και ενα "εικονα κουτιου" (κοκκινο κουτι εβενου)" Επισης...καποιος που να ξερει πως λεγετε το κουτι που δινει ο βιολογος στην αποστολη με τις καταρες... Να αλλαχθει και αυτο αν δωθει απαντηση..."δεν ξερω πως λεγετε. καποιος?? " σε-----> ("ονομα κουτιου") Οποιος εχει να προσθεσει κατι η να κανει καποια διορθωσει ας το αναφερει εδω και βλεπ…

• Δεν ξερω αν αλλαξε κατι αλλα τωρα που εχω δωσει τα δοντια απο 2 χαρακτηρες θα δω αν μου δωσει κουτι και οχι δαχτυλιδι...

• Αποστολη Βιολογου επιπεδου 80-Πιστοποιητικα Tugyi's Η 6η αποστολη που θα μας αναθεσει ο βιολογος Chaegirab θα ειναι στο επιπεδο 80, οπου θα μας ζηταει να του παραδωσουμε 30 Tugyis_board.jpg (Πιστοποιητικα Tugyi's), τα οποια βρισκουμε σκοτωνωντας τερατα στην Κοιλαδα των Γιγαντων. Αφου παραδωσουμε και τα 30 Tugyis_board.jpg στον βιολογο Chaegirab, θα μας ζητηθει να βρουμε τον Tugyis_soulstone.jpg (λιθος ψυχης Tugyi's), τον οποιο βρισκουμε σκοτωνοντας τερατα στην περιοχη Snakefield (ερημος, κατω-κα…

• Καλησπέρα...επειδή ο συγκεκριμενος οδηγος δεν με ικανοποίησε πλήρως πήρα την πρωτοβουλία να φτιάξω έναν που πιστευω πως θα βοηθήσει αρκετά...Καταρχην δεν θα ηθελα να δω επιθετικη σταση εναντιον εμενα και του οδηγου. Απλά αν δεν σας αρεσει θα ζητησω να κλειδωθει ή να διαγραφει, ανάλογα τι σας ικανοποιεί... Βιολόγος Chaegirab: Οι σχέσεις με τον βιολόγο Chaegirab αρχίζουν να σοβαρεύουν απο το επίπεδο 30 και μετα, οπου μας δινει μεν απαιτητικες αποστολες αλλα μας ανταμοιβει πλουσιοπαροχα... Αποστολή…

• αυτα τα 40 και τα 60μ που λετε ειναι με γαντακι η χωρις

• Απορια... Εγω που θελω να φτιαξω ασπρες δροσουλες τι πρεπει να κανω Να παω ΜΙΑ καμπανουλα, που θα μου δωσει ΕΝΑΝ χυμο καμπανουλας και μετα με αυτον τον ΕΝΑΝ χυμο καμπανουλας και ΜΙΑ πασχαλια θα παρω ΕΝΑ νερο Doc...και μετα με αυτο το ΕΝΑ νερο Doc και ΕΝΑ ροδο των βουνων θα παρω ΕΝΑ νερο Sambo...και μετα με αυτο το ΕΝΑ νερο Sambo και ΕΝΑ αδειο μπουκαλι θα παρω ΜΙΑ ασπρη δροσια... ετσι φτιαχνουμε δροσεις?? με ενα απο το καθενα Ή θελω 2 απο καθε φιλτρο για να φτιαξω μια δροσια

• Σορρυ για το οφφ-ποστ αλλα πιστευω πως καλο θα ηταν να μην κανουμε ποστς εδω...ας ειναι μονο ποστς του UltraViolet για τον οδηγο... Μπραβο και απο μενα...

• ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΣΕ ΗΡΕΜΙΑ... ΔΙΚΟ ΣΑΣ! ΚΑΙ ΜΕ LYRICS ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ... ΔΙΚΟ ΣΑΣ! ΜΕ LYRICS