Search Results

Search results 1-20 of 117.

• Εγώ σας το έλεγα κάποτε. Σταματήστε να μας κάνετε παρατηρήσεις για κάθε καταπάτηση κανόνα.. τίποτα. Εκεί εσείς. Που είναι τώρα ο κόσμος οεο; Έριδα φέρνεις ευθύνη. Στην Ελλάδα είμαστε. Παντού οι κανόνες είναι ελαστικοί. Στο φόρουμ μας βρήκαν να ακολουθούνται όλοι κατά γράμμα;

• Quote from Έριδα: “ντύνεσαι φαντάρος.. πρόσεχε κι εκεί μην εμπιστευτείς λουκετάκια.. κλειδιά κλπ αλλού γιατί εκεί σε βλέπω κυριολεκτικά χωρίς τα αντικείμενά σου... χΑΧαχΑΧχαΧα ... και δεν είναι καιροί για απώλειες ” ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Ευχαριστώ πολύ καλή μου Έριδα.

• Morder Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και την προθυμία Αμοιβαία τα αισθήματα. Επίσης σου κρατάω μούτρα κι εσένα που τόσα χρόνια μετά ποτέ δεν έτυχε να παίξουμε μαζί. Έστω να σου κάνω καρδούλες ingame

• Ο Χριστός, η Παναγία και κάνα 2 Άγιοι ακόμα ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΡΙΔΑΑΑΑΑΑ;;; ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΛΕΙΨΕΙ ΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΉΣΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΟΥ;;; Πως περνάς;; Πόσο σου λείψαμε;; hqdefault.jpg

• Είσαι υπέροχος. Όταν με το καλό γυρίσω μακάρι να έχεις όρεξη να παίξουμε. Έχω κρατήσει droppers και μπορώ να "ξαναπατήσω στα πόδια μου λίγο - πολύ". Αλλά ευχαριστώ για την προθυμία της βοήθειας. υ.γ : Ξέρεις τι είναι να γνωρίζεις το username του λογαριασμού που βρίσκονται τα αντικείμενα και οι κόποι σου, να γνωρίζεις ακόμα και το e-mail που είναι δηλωμένος ο λογαριασμός και να μην μπορείς να έχεις πρόσβαση; Αυτό με τα πίξελ το περιέγραψε τέλεια.

• Καλησπέρα grin.png Καταρχήν να θέσω πως το θέμα δεν είναι για να παραπονεθώ, να ζητήσω κάτι ή οτιδήποτε. Είναι απλά μία "εξομολογητική" - συζητήσιμη αποχαιρετούρα για κάποια θέματα . Πριν από μερικές μέρες μου άδειασαν τον παίκτη. Κυριολεκτικά. 90 λέβελ ήταν ο παίκτης και άδειασε από κάθε αντικείμενο. Φυσικά έφταιγα εγώ, καθώς δεν μου το "hackαραν", βρήκαν κωδικό κ.ο.κ αλλά αντιθέτως τον κωδικό μου τον είχα παραχωρήσει οικειοθελώς. (Ναι γνωρίζω τους κανόνες, γνωρίζω περί πολυχρησίας κλπ κλπ, αλλ…

• ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΕΙΜΕΝΟ. ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΚΡΑΞΕΙ, ΘΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Καλησπέρα. Οι οδηγοί έχουν να ανανεωθούν πολλά χρόνια και χρειάζεται πολύ χρόνο να φτιαχτεί ένας καινούριος και ολοκληρωμένος. Ίσως αυτές τις μέρες αν βρω χρόνο να φτιάξω κάποιον και να ζητήσω και την έγκριση / συμβουλες κι άλλων μελών. Προς το παρόν για να παίζεις θα σου πω τα παρακάτω. Πρώτη ικανότητα επάρατη λεπίδα (απαράβατος κανόνας). Δεύτερη και τρίτη επιλογή - αφού μιλάς μόνο για εξπ και farm κι όχι pvp κλπ - θα κάνεις επάρατη πα…

• Καλησπέρα. Οι βασικοί μου παίκτες τα προηγούμενα 2 χρόνια ήταν Σαμάνος θεραπείας και Σαμάνος δράκου. Ναι, αντικείμενα δεν θα βρεις εύκολα. Υπάρχουν, απλά έχει παρατήσει ο περισσότερος κόσμος, οπότε είναι που είναι λίγα, είναι σε έλλειψη. Καταρχήν για τα μέτιν βολεύει πολύ η παλιά καμπάνα (Παίρνει 3 λίθους) αλλά μπορείς να εξπάρεις και με ικανότητες οπότε εκεί χρησιμοποιείς κατά κύριο λόγο βεντάλια. (Βέβαια βλέπω με το νέο patch να αλλάζουν λίγο τα πράγματα). Ναι, αξίζει να ασχοληθείς. Θα περνάς …

• Να σου πω και 2 θετικά λογια κι εγώ, γιατί σε "αποπήρα" πάνω. Είναι ωραία παιχνίδι. (Εγώ το χαίρομαι). και μπορείς να παίξεις τσάμπα. Δηλαδή ΕΥΚΟΛΑ με σωστό κι έξυπνο παιχνίδι φτάνεις 75 με έναν σχετικά καλό εξοπλισμό ως τότε. Μετά αρχίζουν τα υπερπαλούκια και τα χέρια βαθιά στην τσέπη. Αν ασχολείσαι και σωστά με τον παίκτη, αποστολές, τερματισμένα skill (Perfect) και βιολόγους κλπ, θα σου πάρει κάνα χρόνο μέχρι τα 75. (Μιλάμε για έναν τελειομανή παίκτη πάντα σαν κι εμένα και με ολοκληρωμένο εξο…

• Συμφωνώ με τον Ville. Απλά μην ασχοληθείς. Όσοι ασχολούμαστε ακόμα, κάθε μέρα αναρωτιόμαστε το γιατί.

• Καλησπέρα. Βρίσκομαι στο επίπεδο 88 (+33%) και πραγματικά δεν έχω την αντοχή για 90. Ψάχνω κάποιον όπου προσφέρεται να πάρει αυτό το 1 επίπεδο & 67% με αντάλλαγμα yang. εκτός από δαχτυλίδια εμπειρίας έχω + φίλτρο σοφίας. Δεν με ενδιαφέρει αν η διαδικασία θα γίνει ατλαντίδα, φωλιά του Μέλει ή ακόμα κι αραχνοσπηλιά που λέει ο λόγος. Αυτό είναι επιλογή του ατόμου που θα πραγματοποιήσει το exp. Τα yang (Αν το άτομο είναι έμπιστο ή εγγυάται κάποιο έμπιστο παλιό μέλος για εκείνο) τα δίνω προκαταβολικά…

• Ενώ με μαγέματα προκόψαμε. Έριξα 4 μαγέματα σε άλλη μου ασπίδα και το μεγαλύτερο ποσοστό που έπιασα ήταν 6% απέθαντους. ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ, με 4 μαγέματα. Απελπιστική κατάσταση.

• Βαρούσα πασχαλινά με τον μικρό κι έριξα έναν γάτζο. (Εγώ είχα γάτζο +9 με +3 τεράτων) και λέω "δεν αυτόνεται.." και τον χτύπησα. αποτέλεσμα στην εικόνα. Επίσης φούλαρα μία γερακιού.. Δείτε το τελευταίο μπόνους που μπήκε!! Δεν λέω ότι είναι καλή γερακιού, αλλά με σώζει προς το παρόν να την κρατήσω και να χρησιμοποιήσω τα μαγέματα σε άλλα αντικείμενα! Πρώτη μα ΠΡΩΤΗ φορά, μου κάνουν τα μπόνους από τις ενισχύσεις μόνο, χωρίς μαγέματα..

• Δέχομαι και yang για ανταμοιβή!

• Πολλοί λειτουργούσαμε - λειτουργούμε με αυτούς τους τρόπους. Ο λόγος που δεν τους αναφέρουμε σε οδηγούς για νέους παίκτες είναι πως καλώς ή κακώς το Gr δεν έχει καλή αγορά γιατί δεν υπάρχουν πολλά γιανγκ. Υπάρχουν κατά ακρίβεια αλλά συνήθως φεύγουν σε ποσότητες σε δρακόλιθους. Με ένα απλό παράδειγμα, Είχα αγοράσει 30μ μία Yin & yang +8. Την έκανα 9 με +4 βιασύνης και +4 απόκρουσης. Έξπαρα ΠΟΛΛΟΥΣ παίκτες κι έπιασα 1,5κ ζωή / 10% απορρόφηση ζωής / +15 αξία επίθεσης. 3 μήνες κι ακόμα να πωληθεί. Ε…

• ΠΕΘΑΙΝΩ ΜΕ ΛΙΧΟΥΔΗ ΠΙΣΩ! Θα αρχίσουμε πάλι μαθήματα ορθογραφίας εκτός από photoshop;; Δεν έχω να προτείνω κάτι τώρα αλλά θέλω να σε καλωσορίσω πίσω!!! Καλώς σε βρήκαμε. Μας/Μου έχεις φτιάξει απίστευτες εικόνες κατά καιρούς. Ευχαριστούμε πολύ!

• Ευχαριστώ που διατίθεστε να τον μεταφέρετε στους οδηγούς!! Μία χάρη θα ήθελα. Μιας που ο οδηγός είναι συνεχόμενος και απλά προσθέτω κομμάτια, θα παρακαλούσα αν μπορεί, να μου συνενώσει στο θέμα τα post 6 & 7 με το post 1! Να γίνει δηλαδή ένα συνεχόμενα από τα 6-7 & 1!

• Quote from VilleValo: “Quote from CrazySergios: “Καλησπέρα, Επειδή ο οδηγός είναι ενός έτους, θα ήθελα να ρωτήσω για το αν είναι σωστός και αν πρέπει να ακολουθήσουμε τα στατιστικά με αυτόν τον τρόπο (int - vit - dex) και να μην ανεβάσουμε str. Επίσης για dropper λυκανό (Ξέρω λίγο παράδοξο) θα ήταν λογικό να ανεβάσω και τα 2 μπαφφ του, σωστά; ” Για dropper λυκο θελεις πορφυρολυκο και λουλακολυκο Ζωτικοτητα θελεις για τους προφανεις λογους. Ευφυια θελεις ΜΟΝΟ για τον πορφυρολυκο. Για τα στατιστικ…

• Καλησπέρα, Επειδή ο οδηγός είναι ενός έτους, θα ήθελα να ρωτήσω για το αν είναι σωστός και αν πρέπει να ακολουθήσουμε τα στατιστικά με αυτόν τον τρόπο (int - vit - dex) και να μην ανεβάσουμε str. Επίσης για dropper λυκανό (Ξέρω λίγο παράδοξο) θα ήταν λογικό να ανεβάσω και τα 2 μπαφφ του, σωστά;

• Όμορφος Luffy!! Όμως δεν βλέπω ζωντάνια στο νήμα; Γιατί δεν αφήνετε τις φαντασίες σας να κουνήσουν τα χέρια σας;; Δώστε μας ιδέες και εμπνεύσεις! Όλοι είμαστε και είσαστε καλλιτέχνες!