Search Results

Search results 1-20 of 87.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Σχέδια στο χέρι.

Dzak0s - - Τέχνη!

2NwlK7O.jpg

• Σχέδια στο χέρι.

Dzak0s - - Τέχνη!

Ξεθάβω νηματάκι 2017-12-07_17.04.13.jpg

• Και γιατι να μην το ανακαλυψεις μονος σου; Οταν επαιζα, χαιρομουν να εξερευνω μονος μου τι κανει το καθε νεο που εβγαζαν, γιατι να το σερβιριστεις ετοιμο; Χανει την μαγεια. Το wiki που αναφερθηκε ειναι για να το επεξεργαζονται και οι χρηστες, φτιαχτηκε απο παικτες για τους παικτες με την βοηθεια της ΔΟ. Δεν ειναι υποχρεωμενη καμια ΔΟ να πρεπει να βγαζει υπερωριες (γιατι οσοι εχουν ασχοληθει με το wiki ξερουν οτι δεν φτιαχνονται ολα σε 5-10 λεπτα) ωστε να επεξεργαζεται το wiki 24/7 . Εννοειται πα…

• Σωστοτατος σε ολα οσα ειπες, ο εξαλλος απο την αρχη του παιχνιδιου δεν λειτουργουσε στο 100% λογω του οτι υπηρχαν τα ορια ταχ. επιθεσης και κινησης. Μπορει μονο να δικαιολογηθει αν παιζεις χωρις εξτρα πραγματακια , κατι το οποιο στις μερες μας ειναι απαρχαιομενο γιατι μπορεις να προμηθευτεις ολα αυτα που ανεφερες με σχετικη ευκολια (μωβ, ανεμου, ταχυτητα απο buff σαμανου κοκ). Θα μπορουσε αυτο να προταθει σαν ιδεα και να αλλαξει η ικανοτητα του εξαλλου οπως την ξερουμε αφου κανουν ανακαινισεις-α…

• Σχέδια στο χέρι.

Dzak0s - - Τέχνη!

2017-05-18_16.51.22.jpg Donquixote Rosinante (aka Corazon) από το One Piece.

• Σχέδια στο χέρι.

Dzak0s - - Τέχνη!

2017-05-18_16.01.58.jpg RedHair Shanks από το One Piece.

• Quote from kwstis: “τα λέει αυτά DzakOs πάτα στον σύνδεσμο που έχω βάλει στην αρχή (όχι δεν μπαίνουν με πολλούς λογαριασμούς) ” ναι τα διαβασα τα FAQ , ηταν μια απορια μου για το μετα, αν θα ειναι ετσι μονιμα ή στο μελλον θα δινεται η δυνατοτητα. Αν δεν δινεται ειναι ενα τεραστιο μειον για το παιχνιδι.

• Ειναι σαν εναλλακτικο launcher του παιχνιδιου, πολλα παιχνιδια το χρησιμοποιουν ηδη. Αυτο που με απασχολει σαν παικτη ειναι: α) θα γινεται να ανοιξουμε πολλα παραθυρα ή θα πρεπει να παιζουμε και με το stand-alone; β)θα μπορουμε να συνδεθουμε με πολλους λογαριασμους μας ή θα πρεπει να εχουμε μονο εναν με τον steam λογαριασμο;

• Ψάχνοντας Ιδέες

Dzak0s - - Τέχνη!

prntscr.com/ev7ssh αυτη την στιγμη χρησιμοποιω αυτο, ισως ειναι καιρος να αλλαξω

• Ψάχνοντας Ιδέες

Dzak0s - - Τέχνη!

Επιστρεφουν παλια μελη του φορουμ! Τι στιγμες ζουμε!!! Θα ηθελα να δω κατι σε wallpaper , σκοτεινο με μπλε λεπτομεριες Θα μπορουσες να μας δειξεις κατι σε final fantasy κιολας, καμια υπογραφη ισως;

• Quote from xSyller: “Φίλε, Όπως είπε και η Team manager Cerise, πέρα από τον χρόνο εξετάστηκαν και οι σωστές λέξεις / απαντήσεις. Το να ρίξουν κλήρο για το ποιος θα πάρει την π.χ. πρώτη θέση είναι λίγο άδικο για αυτόν που "έβαλε τα δυνατά" του για να απαντήσει όσο ποιο γρήγορα γίνετε σε όλα τα Quiz. ” Διαφωνω, θα πρεπει να δινονται ισες ευκαιριες σε ολους. Με την κληρωση το πετυχαινεις, με την ταχυτητα αποστολης οχι.

• Θυμαμαι στο site της gameforge σου εδειχνε τα ονοματα των λογαριασμων σου που εχεις στα παιχνιδια της εφοσον συνδεοσουν με το email που ειχες τον λογαριασμο. Αυτο ομως ηταν πριν 3-4 χρονια , τωρα δεν ξερω αν ακομα ισχυει ή οχι. Αξιζει ομως η προσπαθεια.

• Κοιταξε..δυστυχως σε οποιαδηποτε εξυπηρετηση θα ειχες την ιδια καταληξη γιατι πριν δωσουν καποιο στοιχειο για τον λογαριασμο πρεπει να ξερουν και να ειναι σιγουροι οτι ειναι πραγματικα δικος σου λογαριασμος και οχι καποιος επιτηδειος που απλα προσπαθει να κλεψει και να αποκτησει προσβαση στον λογαριασμο. Πραγματικα ευχομαι να θυμηθεις οσο το δυνατον περισσοτερα και να αποκτησεις ξανα προσβαση στους λογαριασμους σου.

• Πανέμορφος ο οδηγός, κατατοπιστικότατος και χωρίς λάθη.

• Θα απαντησω σχετικα με το ελληνικο wiki, αν λογω ελειψης χρονου η ομαδα που ασχολειται με το wiki δεν μπορει να το καταφερει, θα συνεννοηθω με την ομαδα για να ασχοληθω αυτη την βδομαδα καποια στιγμουλα να το βαλω. Γενικοτερα, σιγα σιγα φτιαχνεται αλλα αν θελετε κατι να μπει σε προτεραιοτητα καλο θα ηταν να το λετε οπως επισης η ομαδα ειναι ανοιχτη σε προτασεις βελτιωσης του wiki

• Θα απαντησω για την πρωτη ερωτηση αφου μονο αυτη ξερω, δεν παιζει καποιο ρολο το επιπεδο. Ιδιες πιθανοτητες να σηκωσεις σημειωμα αρχηγου απο ολα τα boss.

• Σχέδια στο χέρι.

Dzak0s - - Τέχνη!

IMG_20161224_173924.jpg Καλησπερα, ειχα καιρο να ποσταρω. Monkey D. Luffy με ξυλομπογιες. Δυστυχως οσο και αν προσπαθησα, η φωτογραφια το αδικει. Καλα Χριστουγεννα να εχουμε

• Σχέδια στο χέρι.

Dzak0s - - Τέχνη!

Portgas D. Ace, μου πηρε ολο το πρωινο , 4 χαρτια και μισο μολυβι αλλα το αποτελεσμα πιστευω αξιζε. Vsw9D1t.jpg

• Τρομερος ο οδηγος σου Σεργιε. Αν και παλιος , τον διαβασα ολο. Αναλυτικοτατος! -Στα 21 που σταματαμε για λιγο, τι γνωμη εχεις για τους Arahan και το 30αρι 2χειρο drop τους; Αξιζει ο κοπος; -Μετα τα 21, εχοντας κανει ολα τα παραπανω που αναφερεις, ποιο θα ηταν καλο μερος για να ανεβω ; 2η πολη ή Arahan; Θα ηθελα περισσοτερο να ανεβω εχοντας ενα καλο drop/exp και οχι απλα να κανω level up, ωστε στα 35 που λογικα θα ειναι ο 2ος στοχος για αλογο κλπ να ειμαι σχετικα ετοιμος να ανταπεξελθω στο οτιδηπ…

• Σχέδια στο χέρι.

Dzak0s - - Τέχνη!

Κι εγω ζωγραφιζα dragonball στα παιδικα μου χρονια btw , ωραιο σχεδιακι! :thumbup: