Search Results

Search results 1-20 of 150.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Καλησπέρα. Δεν έχω ξαναπαίξει στο εν λόγο event και με μπερδεύει κάτι λίγο - πολύ. Αν κάποιος δεν ρίχνει χρήματα στο item shop για δίσκο δωρεάς (Και να καταλήξει να πάρει σεντούκι ευλογίας ) Οπότε η μόνη χρήση στο να farmάρουμε για ψωμί , είναι για να πάρουμε γλυκά και να κερδίσουμε το buff - "Αυτά τα γλυκά δίνουν για 30 λεπτά: 10% Ταχύτητα Κίνησης, 5% Ζημιά, 10% Bonus Εμπειρίας." ;; Επίσης μία πιο γενική ερώτηση. Ένας δίσκος δωρεάς κοστίζει 57 δρακονομίσματα, ή 5 δίσκοι 177.. Δηλαδή 10€ paysafe…

• Νάά τος Πες μου τι σε βολεύει από skype ή discord να σε βοηθάω όπου μπορώ. Κάνε με add και Ingame αν δεν θες τύπου κλήση. Main : Ingenium Dropper : Nurde Λόγω του πασχαλινού, πιο πιθανό είναι να με βρεις στον dropper

• Καλησπέρα 2κ / 15% αστραπής / 15% βέλους / 2% απορρόφηση ΗΡ / 5% απορρόφηση SP! Ευχαριστώ! board.gr.metin2.gameforge.com/…3548d213cc7b163f690745530

• Ευχαριστώ πολύ! Μπορεί να κλειδώσει.

• Εντάάάξει, δεν έχει νόημα το post, για αυτό είναι και τομέας spam. Έβαλα 5ο μπόνους με τον 19ο βόλο! Ναι. Όχι 2ο. Όχι 3ο. Όχι 10ο. 19ο board.gr.metin2.gameforge.com/…3548d213cc7b163f690745530

• Καλησπέρα! Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με τις προβολές οπότε θα ήθελα να με βοηθήσετε σε κάτι. Αγόρασα μία πανοπλία που πάνω της έχει προβολή. Ωστόσο εμένα δεν μου αρέσουν οι λίθοι που έχει πάνω και τα μπόνους. Αν βγάλω τους λίθους, χρησιμοποιήσω καθαρισμό πέτρας, βάλω νέους, αλλάξω τα μπόνους κλπ, υπάρχει η πιθανότητα να χαθεί η προβολή;; Ευχαριστώ

• Quote from ZedronKing: “Οταν χτίσεις το μαγαζί , πατα κλεισιμο καταστηματος , αλλα μη πατησεις Ναι η Οχι, ετσι ωστε οταν γυρίσεις να πατήσεις το Ναι , και να ξεκολλησεί. Το Ναι βγαινει σε συγκεκριμενο σημειο της οθόνης, μπορεις να κολλήσεις ενα μικρό κομματακι ζελοτειπ η ποστ ιτ, για να το θυμασαι οταν φευγεις .ελαφρα. ” Έξυπνο tip! Ευχαριστώ πολύ!

• Καλησπέρα. Όπως ξέρετε λείπω πολύ καιρό από το παιχνίδι. Δεν ξέρω πότε αφαιρέθηκε αυτή η επιλογή, αλλά μου "έχει δέσει τα χέρια" ... Βάζω μαγαζάκι με αντικείμενα και περιμένω προσωπικά μηνύματα. Όταν γυρνάω το παράθυρο φυσικά είναι κατάμαυρο. Παλιότερα πατούσαμε στα τυφλά /close, αυτόματα έκλεινε το ιδιωτικό κατάστημα και "ξεκολλούσε το παράθυρο". Πλέον δεν λειτουργεί. Εδώ και μία εβδομάδα παίζει να έχω πάρει και 20 πμ που εν τέλει δεν τα είδα ποτέ, γιατί αναγκαστικά δεν μπορώ να "ξεμαυρίσω" το …

• Νέα αρχή.

CrazySergios - - Σπαμ

Καλησπέρα - με έναν μήνα καθυστέρηση - κι από εμένα. Πρόσφατα ξεκίνησα κι εγώ το παιχνίδι. Με σοκάρει που δεν σε βοήθησε κανένας έως τώρα. Μπορώ να σε βοηθήσω εγώ. Στείλε μου σε προσωπικό μήνυμα το ingame όνομα σου ή κάποιο skype / discord να επικοινωνήσουμε και να σε βοηθήσω. (ΑΝ παίζεις ακόμα, ένα μήνα μετά)

• Δεν μπορούσα να κάνω edit. Ο παίχτης εξαφανίστηκε από την λίστα κατάταξης, αλλά το όνομα ακόμα δεν είναι διαθέσιμο .. Κάποια βοήθεια;

• Καλησπέρα. Πρόσφατα αγόρασα αλλαγή ονόματος και σήμερα μετά την συντήρηση μου ζητήθηκε να αλλάξω. Ήθελα κάποιο όνομα που έχω χρησιμοποιήσει στο παρελθόν, κι έτσι διέγραψα τον παλιό παίκτη ώστε να το δώσω στον εν ενεργεία. Το πρόβλημα είναι πως ενώ διέγραψα επιτυχώς τον παίκτη, η λίστα κατάταξης τον δείχνει εκεί και δεν μπορώ να επιλέξω το όνομα "Γιατί χρησιμοποιείται ήδη". Δυστυχώς δεν μπορώ να μπω με τον μεγάλο παίκτη για να παίξω και να κάνω τόμπολα (Που έχω αγοράσει όλους τους κλήρους της ημέ…

• board.gr.metin2.gameforge.com/…3548d213cc7b163f690745530

• Quote from xN1kolai: “Δρακόλιθους, εξόρυξη, και στα event να εκμεταλλεύεσαι όσο χρόνο μπορείς για να έχεις κέρδος. Αυτά τα 3 πιστεύω είναι τα ιδανικά για έναν καινούριο. Θα δω τι εσωτερικά έχω με ζωή να στα δώσω! ” Καταρχήν σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την προσφορά. Φυσικά δεν μπορώ να δεχτώ items , αλλά θα ήθελα να συζητήσω τις συμβουλές. Οι δρακόλιθοι είναι ένα θέμα. Είδα πως τα cor draconis δεν μπορούν να πωληθούν πλέον, και θα χρειαστεί τρομερά μεγάλο χρονικό διάστημα έως ότου φτιάξω μερικά αρ…

• Καλησπέρα. Θέλω να παίξω λίγο κι όσοι θυμάστε πριν από 1,5 χρόνο που σταμάτησα μου είχαν αδειάσει τόσο τον 90άρη παίκτη όσο και τους ντρόππερ. Προσπαθώ να το στήσω λίγο πολύ και να παίξω, προς το παρόν με ότι μικρό ντρόππερ μπορώ στην πρώτη πόλη. (Δεν έχω εξοπλισμό για να σπάσω πασχαλινά ) Το χειρότερο είναι πως βλέπω μόνο 3 κανάλια πλέον - γιατί; - και ότι δεν υπάρχει αλλαγή καναλιού - γιατί; - Ο σέρβερ είναι γεμάτος από βιβλία, λίθους, +9 αντικείμενα κλπ κλπ .. Σαν "νέος" παίκτης, σε τι μπορώ …

• Τα κουπόνια εταιριών (Μιλώντας για πολλές) είναι μόνο για δώρα. Δεν μπορείς να τα προμηθευτείς. Έτσι λοιπόν δεν υπάρχει "Αδικία και δικαιοσύνη". Σχεδόν σε όσα παιχνίδια έχω παίξει, τα κουπόνια είχαν πάντα μικρότερη αντιστοιχία από τα ποσά των υπολοίπων μεθόδων πληρωμών. Αυτό συνήθως συμβαίνει, διότι όταν μία μικρή ομάδα ατόμων δεχτεί ένα δώρο - για τον α,β λόγο - δεν θα πρέπει η αξία να είναι μεγαλύτερη από κάποιον που πλήρωσε από την ίδια του την τσέπη. Σαν παράπονο αυτό το έχω διαβάσει στο παρ…

• Να προσθέσω πως το ποσοστό των σιδεράδων, επηρεάζεται επίσης από το αντικείμενο και το + του. Παραδείγματος χάρη παπούτσια μπαμπού από +0 για +1 έστω 78% επιτυχία. Σε συντεχνιακό σίδερά = 88% επιτυχία. Παπούτσια μπαμπού από +8 για +9 έστω 30% επιτυχία, σε συντεχνιακό 40%. Δηλητηριώδες σπαθί από +8 για +9 έστω 0% επιτυχία. σε συντεχνιακό = 0.1% επιτυχία. (Να και το χιούμορ για τις αποτυχίες μου )

• Το σκέφτομαι σοβαρά τώρα φίλε να maxάρω Dex, να βάλω 40 πόντους στο vit και μετά να maxάρω το int. Όλα τα skill αυξάνονται με int. Ίσως το πάω έτσι και μετά maxάρω (Όσο πάει) το str , af;hnvntaw 46-50 to vit. Χρειάζεται άπειρες δοκιμές..

• ZedronKing παραπληροφορείς κόσμο φίλε. r1ght είναι όπως τα είπες, στον νέο σέρβερ λειτουργούν νέα όρια σε πίστες. Δεν θα μπορείς να ξαναανέβεις. Αυτό που κάνουν όλοι, είναι μένουν όροφο ως τα 72, και μετά ατλαντίδα. Από 68 έως 70 πρέπει να πας σερί.