"Καφέ του Vampire87"

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ως ένα σημείο το παίδεμα.. :love:
      όχι καλλιόπες με οδοντόβουρτσα :P

Λένε ότι «ο χρόνος γιατρεύει όλες τις πληγές». Δεν συμφωνώ. Οι πληγές παραμένουν. Με τον καιρό, το μυαλό,προστατεύοντας την ψυχή, τις καλύπτει με ουλώδη ιστό και μειώνει τον πόνο. Αλλά ποτέ δεν εξαφανίζονται.
      Πρώτοι και στην Ιαπωνία..χεχε
    • έχετε ideal standar αντί καλλιόπες.. :P

Λένε ότι «ο χρόνος γιατρεύει όλες τις πληγές». Δεν συμφωνώ. Οι πληγές παραμένουν. Με τον καιρό, το μυαλό,προστατεύοντας την ψυχή, τις καλύπτει με ουλώδη ιστό και μειώνει τον πόνο. Αλλά ποτέ δεν εξαφανίζονται.
    • Whitedrum wrote:

Καλημέρααααα! :D
      Καλά ακόμα κλειστά είστε??

Που είναι ο βαμπιράκος?!?!
      :love:
      Display Spoiler
      που δεν με αγαπάει.. ;(

Παρακαλώ ένα χυμό ανανά! :stick:

Εσένα περίμενα... να μου κάνεις ποδαρικό! :thumbdown: Είμαι τόσο χαρούμενος :( ... που πέρασες απο το μαγαζί μου!

Λοιπόν...

Αποφάσισα
      ... κάτι πρωτοποριακό. Κάτι μοναδικό και ανεπανάληπτο. Κάτι που θα απογειώσει την επιχείρηση που μου δόθηκε με τόση αγάπη. Το καφενείο μου θα γίνει SELF SERVICE! :P

Για να μην αναρωτιέστε...
      Μα φυσικά, το κάνω self service, όχι επειδή δεν ξέρω να φτιάχνω καφέδες, ούτε γιατί βαριέμαι να σας τα προσφέρω, απλά γιατί θέλω να μείνετε ΟΛΟΙ σας ικανοποιημένοι. Να μην σας πω ότι δεν χρειάζεται να μου αφήνετε και χρήματα ...ΌΛΑ κερασμένα απο 'μένα (φυσικά για λόγους διαφήμησης) :whistling:

maccloud wrote:

ως ένα σημείο το παίδεμα.. :love:
      όχι καλλιόπες με οδοντόβουρτσα :P
      χαχαχαχαχα...

VforVendeta wrote:

Η αγάπη έχει πολλές μορφές...Μάθε να τις βλέπεις, κυρία μου! ;(
      +φωνώ όμως όχι μόνο να τις βλέπεις άλλα και να τις ακούς. Έχουν οπτικοακουστικό χαρακτήρα όλες οι "αγάπες".

AvaAdore wrote:

[ava]Πες πως έγινε!!! :P
      Ο Βαμπιράκος με αγαπάει και τον αγαπάω κι εγω... Εσεις γιατι δεν μαγαπατε? ;( ...
      [/ava]
      Πόσο σίγουρη είσαι? :miffy: :evilgrin:

maccloud wrote:

AvaAdore wrote:

μμμμ ολοι οι εργοδότες μην ακούσετε οικονομική κρίση... αμέσως μείωση...

εκτελώ χρέη..δεν είμαι ο εργοδότης :p
      τα παράπονα στον vampire :D

και για να μη ξεχνιόμαστε.. αύριο σαμανούλα με 66αρα.. το + δεν μας νοιάζει :D

Όχι ...όχι... και επίσημα ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΩ ότι το μαγαζί πάει για φούντο λόγω οικονομικής κρίσης. Δυστυχώς mac δεν πάει καλά το μαγαζί και πρέπει να το κλείσουμε!!!!!!!!! Εκτός φυσικά κι αν θες να το αναλάβεις εξ' ολοκλήρου ΕΣΥ.

Α! πιάσε μου κι ένα μπυρόνι ...σε παγωμένο ποτήρι παρακαλώ!

ΕΛΕΟΣ...
      ...μήπως ρε mac να το κλείσουμε το καταραμένο καφενείο? Μήπως...λέω μήπως θα ήταν καλύτερα να ανοίγαμε ένα γραφείο τελετών...θα σας κάνω κι έκπτωση! Στις 3 κηδείες η μία δώρο..

SPOILER BY AVA
      .....ΠΟΣΑ EMOTICONS ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΣΤ????? ΚΑΝΟΝΙΣΕ... ΘΑ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ, ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΤΡΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΕΙΑ!!::ΑvaAdore::

"Οι έξυπνοι παραδέχονται... οι ανόητοι επιμένουν... οι πονηροί δικαιολογούνται...!!!"
    • [ava]Ανακοίνωση ραδιοφώνου: Καλησπέρεεεεεεεεεεεες! Ο Βαμπιράκος σημερα έχει πολύ όρεξη και γιαυτό δεν έχετε τίποτα άλλο απ το να έρθετε στο καφέ του να τον δείτε απο κοντά!!!!!!

Είμαι σιγουρη Βαμπιράκο!!!! Εκτός αν λες λογια μονο για να ξοδευεις σάλιο!! :whistling: [/ava] :love:
    • vampire..ότι είσαι προβλέψιμος το είχα φανταστεί..αλλά τοοοοσο??χαχαχα
      το περίμενα ότι θα έκανες τέτοια δήλωση και θα πήγαινε για φούντο το μαγαζί..
      πάλι καλά που την παρασκευή έβαλα την επιχείριση στο χρηματιστήριο και "shortara".. :lol1: :lol1:
      με έκανες ζάμπλουτο.. :lol1: :lol1:

υγ..
      για τα εμο τα δικά σου δεν θα πεις σήμερα??? :P

• maccloud wrote:

ένα freddo espresso ΣΚΕΤΟ παρακαλώ!

Έλα να βλέπω να δουλεύουμε!!!

• Καλησπέρα..μια γρανίτα φράουλα..παρακαλώ για έξω. :)
      Φτάσε όπου δεν μπορείς παιδί μου.Μην ντραπείς αν έπαιξες καλά και έχασες. Να ντραπείς αν έπαιξες κακά και κέρδισες

Νίκος Καζαντζάκης (1883 - 1957, Έλληνας συγγραφέας, ποιητής και φιλόσοφος)
    • αν κάνω την απογοητευμένη πελάτισσα θα φταίω???? :P πλ αργη η γρανίτα ,,,, :(
      Φτάσε όπου δεν μπορείς παιδί μου.Μην ντραπείς αν έπαιξες καλά και έχασες. Να ντραπείς αν έπαιξες κακά και κέρδισες

• Θα σερβίρω μόνο και μόνο επειδή γράφει στο location Bayern München :love: :love:

• πωωωω με εκανες και διψασααα τωρα με αυτη την φωτο πιασε και μια caipirinia να δροσιστουμε!!!
    • Με μαύρη (καφέ) ζάχαρη το caipirinha??

• maccloud wrote:

Θα σερβίρω μόνο και μόνο επειδή γράφει στο location Bayern München :love: :love:

:love:
      είσαι γλύκας :love: :love: :love: [/spoiler]