Πείτε εδώ τις - Επιτυχίες - σας στο παιχνίδι.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Πείτε εδώ τις - Επιτυχίες - σας στο παιχνίδι.

Καλησπέρα :love:

Σκεφτόμουν τρόπους για να ζωντανέψουμε λίγο το foroum και θυμήθηκα ένα παλιό thread της NIOBHS που γράφαμε όλοι τις επιτυχίες που κάναμε στο παιχνίδι καθημερινά!

Μία επιτυχία δεν έχει σχέση με το επίπεδο αναβάθμισης. Δηλαδή για έναν παίχτη 20 level, μία ασπίδα μάχης +7 είναι επιτυχία.

Ελάτε να ξεκινήσουμε και πάλι :D

~
      ~
      ~
      ~
      ~

Ξεκινάω εγώ!!

Σημερινή, φρέσκια φρέσκια για την dropper!

Edit : Το οποίο post που ανέφερα, παρότι έκανα μία τραγικότατη αναζήτηση, υπάρχει ακόμα κανονικά! :P

Θα παρακαλούσα κάποιον modarator αν είναι εύκολο να συγχωνεύσει το θέμα στο ανάλογο post.

συγνώμη :D
      ~ Η αλλαγή είναι βέβαιη, η πρόοδος όχι ~

Metin2 ~ 2008 - 2017

(^_^)
    • Επιτέλους μετά από αμέτρητα βιβλία πολυμορφίας έγινε P. Επίσης έφτιαξα παπούτσια με 2κ ζωή και 10 κρίσιμο. :thumbsup: :thumbsup:
      Sura oplou 82 lvl

Skills: P lepida, P panoplia, P daktilo, G2 fovo.

Vasileio: kitrino

• μετα απο πολλες προσπαθειες εκανα τη καμπανα στομα δρακου μου απο +7 στο +8 φουλ με +8 ευφυια και διπλο διαβολο

η καμπανα ειχε κοστισει 350μ αγορα
      και εδωσα αλλα 300μ σε αναβαθμισεις για να παει +8
      650μ για ενα οπλο

επισης για κατι αλλο που ειμαι υπερηφανος ειναι οτι τοσα χρονια που παιζω δεν ειχα βοηθεια στο εχπ ΠΑΡΑ μονο στα επιπεδα 84-89

θυμαμαι αξεχαστα να ειμαι 18 μερες στο δευτερο οροφο αραχνων και να κανω εχπ μονος μεχρι το επιπεδο 70
      τοτε ηταν κατορθωμα για σαμανα

και τωρα πηγα απο το 89-90 μονος το οποιο παλι ηταν πολυ δυσκολο γτ δεν ειχα τα αναλογα αντικειμενα
      οποτε αυτα για μενα απο τη στιγμη που ειμαι σαμανα ειναι κατορθωματα και ειμαι πολυ χαρουμενος που τα εχω καταφερει ως εδω
      ΜΗΝ ΛΟΓΟΜΑΧΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΗΛΙΘΙΟ,ΘΑ ΣΕ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ
    • Πριν από 2 εβδομάδες έκανα την βεντάλια αυτήν (Πωλείται κιόλας :P )

Και πούλησα την πανοπλία που έδειξα πιο πάνω 80 εκατομμύρια της dropper, με 45 εκατομμύρια έκανα μία άλλη +9 (Μου έμειναν τα 35) και έπιασε ΠΟΛΥ καλά μπόνους. Όμως δεν μου έκανε την χάρη ο απόκρουσης. Από +5 μέχρι +9 έσπασε κάθε προσπάθεια για λίθος. Τώρα θέλει καθαρισμό..

Metin2 ~ 2008 - 2017

(^_^)
    • Συγνώμη για το διπλοποστάρισμα αλλά δεν γινόταν να κάνω edit.

Η καμπάνα έγινε προχθές! θα φουλαριστεί και ευκολότερα.

Το φόρεμα είναι σημερινό! Φρέσκο φρέσκο.

Από την στιγμή που με τον κολλητό καταφέραμε να ανεβάσουμε μόνοι μας δαιμονικό, το έχουμε λιώσει εκεί πάνω.

Metin2 ~ 2008 - 2017

(^_^)
    • Εκεί που έβγαζα κάλτσες με έναν μικρό, ντρόππαρα έναν γάτζο (20 λέβελ).

Τον χτύπησα και πήγε μέχρι +8 σε απλό σιδερά. Έσπασε η προσάθεια για λίθο. Το βάρεσα για 9 και πήγε. Κόλλησε και ο λίθος. :P

Η ειρωνεία είναι ότι τα αναβαθμιστηκά τα είχα ντροππάρει από τα ίδια τέρατα :P

Στα μαγέματα, στο 3ο, έπιασε και αυτά τα μπόνους.

Όχι καμία τρομερή επιτυχία, αλλά ο ντρόππερ έχει πλέον για την σφραγίδα και πλατύ σπαθί +9 και γάτζο! :D

Metin2 ~ 2008 - 2017

(^_^)
    • Εσύ Irmin βγάζεις τόσο καιρό κακίες προς την Cerice και κάνεις υπερβολικά όνειρα μαζί της.

Εγώ θεωρώ πως απλά, υποβόσκει ένα πολύ μεγάλο πάθος από εσένα προς εκείνη.

Και όχι φυσικά ότι να 'ναι πάθος. Ένα ερωτικό πάθος!! Ναι μάλιστα. Ερωτικό.

Cerice πρόσεχε μην σε δει καλή και σε τυλίξει!

Metin2 ~ 2008 - 2017

(^_^)
    • Fms +8 2 σπασμενα με 7 μεση και αλλα 4 μουφα bonus αγορασμενο στα 6Μ μετα απο αρκετους παπυρους πηγε +9 του κολλησα διατρησης και πολεμιστη +4 και με 2 βδομαδες μαγεμα επιασα 8 δυναμη και 40 μεση και πωληθηκε στα 200Μ :ρ
      Για μεν ειναι κατορθωμα :D
      Παπάς εδώ, παπάς εκεί. Που είναι ο παπάς;;
    • Μετά από χρόνια προσπαθειών και πάνω από 1 δις γιανγκ, μπορώ να βλέπω τον παίκτη μου να κρατάει δηλητήριο +9! To ντρόπαρα, το πήγα +9, μπήκαν οι λίθοι (και τα πασχαλινά δε βγάζουν ενισχύσεις-μαγέματα να μπουν και τα bonus :P )! :thumbsup:

• Βαρούσα πασχαλινά με τον μικρό κι έριξα έναν γάτζο. (Εγώ είχα γάτζο +9 με +3 τεράτων) και λέω "δεν αυτόνεται.." και τον χτύπησα. αποτέλεσμα στην εικόνα.

Επίσης φούλαρα μία γερακιού.. Δείτε το τελευταίο μπόνους που μπήκε!! :P Δεν λέω ότι είναι καλή γερακιού, αλλά με σώζει προς το παρόν να την κρατήσω και να χρησιμοποιήσω τα μαγέματα σε άλλα αντικείμενα!

Πρώτη μα ΠΡΩΤΗ φορά, μου κάνουν τα μπόνους από τις ενισχύσεις μόνο, χωρίς μαγέματα..

Images
      • 3563456.jpg

31.7 kB, 216×277, viewed 3 times
      • 77889955.jpg

44.42 kB, 251×309, viewed 3 times

Metin2 ~ 2008 - 2017

(^_^)
    • Όταν κάνεις ενίσχυση αντικειμένου το μπόνους που πιάνει είναι το ελάχιστο δυνατο (ή τα 2 μικρότερα), πάντως αν σου πιασει πχ ξιφος θα ειναι 2% η 4%, δεν θα ειναι ουτε 6% ουτε 10% ουτς 15% πριν το μαγεμα. τωρα η λιποθυμια δεν έχει διαφορα σταδια, μονο ενα σταδιο γιαυτο και σου εκατσε, ηταν η μοναδικη περιπτωση να σου κατσει κατι καλο, οποτε ωραίος.