Μετάλλιο ήρωα και η λήξη του.

• Μετάλλιο ήρωα και η λήξη του.

New

Γειά σας. Καταρχήν να ευχαριστήσω την coma και όλη την ομάδα που φροντίζουν ακόμη και κάθε ημέρα για events. Κατά δεύτερον ήθελα να εκφράσω ένα παράπονο δικό μου αλλά και άλλων παικτών σχετικά με τη λήξη του drop μαγικό μετάλλευμα χαλκού.
    Το post έγραφε: "drop Μαγικό Μετάλλευμα Χαλκού από τις 13:00 και έπειτα (θα ενημερωθείτε σε νέο ποστ για την λήξη του)". Δεν ενημερωθήκαμε ποτέ για τη λήξη του, αλλά δεν είχα και ποτέ ούτε ένα drop απ αυτά. Έτσι κάθε στιγμή ήμουν στην αβεβαιότητα... μήπως έληξε?!!!! Μήπως παιδεύομαι άδικα?!!!
    Επίσης το drop μαγικό σιδηρομετάλλευμα τελείωσε στις 4.00 το πρωί ξημερώματα Τετάρτης (δηλαδή σήμερα), αντί για τις 00.00 της ίδιας μέρας, όπως έγραφε το post. Εγώ όμως σταμάτησα να σπάω μετιν στις 00.00 ενώ μπορούσα να συνεχίσω κι άλλο.
    Όσον αφορά τώρα το μετάλλιο ήρωα θα παρακαλούσα να μας ενημερώσετε για τη λήξη του, κάποιες μέρες νωρίτερα γιατί πολλοί από μας έχουμε παραπάνω από έναν παίκτη που θα πάρει το μετάλλιο. Επίσης θέλουμε να το συνδυάσουμε με exp ring και φίλτρο ανόδου (που αγόρασα προχθές) από item shop και με ομάδα για exp κ.τ.λ.
  • New

Καλησπέρα κι από εμένα.
    Αρχικά να πω πως το ποστ για το Μαγικό Σιδηρομετάλλευμα ενημερώθηκε χθες το μεσημέρι

threea wrote:

drop "Μαγικό Σιδηρομετάλλευμα" (Metin & Bosses) από τις 10:00 μέχρι τις 04:00.

Όσο αφορά το Μετάλλιο Ήρωα

threea wrote:

Την Παρασκευή 19/05 στις 10:00 θα απενεργοποιηθεί το event Ηρώων

και θα ενεργοποιηθεί ξανά στις 14:00, ώστε να έχετε ακόμη μια ευκαιρία να πάρετε το μετάλλιο! (Ημερομηνία λήξης θα ανακοινωθεί εκ νέου)

Ενώ τέλος το drop Μαγικό Μετάλλευμα Χαλκού εξακολουθεί να ισχύει γι' αυτό και δεν υπάρχει σχετική ανακοίνωση.