Μου πετάει όλο το παράθυρο

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Μου πετάει όλο το παράθυρο

Την τελευταία εβδομάδα μου συμβαίνει πολύ συχνά. Όταν περνάω πύλη, όταν πατάω βέρα, όταν μεταφέρομαι με ματαβιβαστή ακόμα και όταν ανεβαίνω dt τη στιγμή που αλλάζει όροφο. Σήμερα μου συνέβη μόλις άρχισα να βαράω, χωρίς να αλλάξω πίστα κ.τ.λ..
      Κάνω εγώ κάτι ή είναι απ το μετιν? Ξέρει κανείς να με βοηθήσει?
    • Και εμένα το ίδιο αυτό ξεκίνησε τωρα με την συντήρηση κλείνει όλο το παράθυρο και βγάζει ενα κουτάκι με ερωτηματικά και μου ζητάει να πατησω ενα ναι η όχι.Ολο το παραπάνω γίνετε οταν είμαι δαιμονικό, πόλη η σε ενα μέρος με πολλά τέρατα
    • Cerise το έχω κάνει ήδη. Δεν μπορείς να παίξεις. Κάτι κάνανε λάθος πάλι. Από όπου και να συνδεθώ με πετάει. Εγκατέστησα εκ νέου το παιχνίδι. Όλοι γκρινιάζουν (και μην μου πείτε ότι μόνο να γκρινιάζουμε είμαστε) για αυτό το θέμα δεν γίνεται μας βγάζει την ψυχή. Αν παίξουμε 10 λεπτά συνεχόμενα είμαστε ευτυχισμένοι. Σε τέτοιο σημείο φτάσαμε

Michael Strahan wrote:

Think is, I don't really like free time. People are always warning me that I'm going to burn out. But the truth is, the only thing that tires me is hearing people tell me that.