Με πεταει συνεχεια

• Με πεταει συνεχεια

Καλησπερα εχω ενα προβλημα τις τελευταιες 4-5 ημερες καθε φορα που παω να ανοιξω 2ο παραθυρο μου το πεταει συνεχεια εχει καταντησει κουραστικο και μετα μπορει να συμβαινει το ιδιο και χωρις να ανοιξω 2ο παρα μονο με το 1 (αυτο δεν συμβαινει συνεχεια αλλα μου το εχει κανει αρκετες φορες) παντως οσον αφορα το 2ο παραθυρο μου το κανει συνεχεια δεν με αφηνει θα ηθελα μια βοηθεια . Ευχαριστω!
  • και εγώ το καθένα αυτό και κατάλαβα το πρόβλημα
    Είναι Επειδή είσαι στο άλογο επάνω και βάζεις μοβ φίλτρο μαζί γι'αυτό σε πετάει να κάθεσαι στο άλογο χωρίς μοβ φίλτρο δοκίμασε το ελπίζω να βοηθήσει
  • greg0ry20 wrote:

προβλημα
    Δοκίμασε να το τρέχεις ως διαχειριστής (δεξί κλικ στο πρόγραμμα, run as administrator ή Εκτέλεση ως διαχειριστής ανάλογα σε τι γλώσσα έχεις τα windows).

Πιστευω antivirus κλπ έχεις απενεργοποιήσει ή το έχεις βάλει στις εξαιρέσεις.
  • Καλησπερα.Μωβ φιλτρο δεν χρησιμοποιησα πανω στο μαυρο αλογο ημουν με τον εναν και στον απαλουζα με τον αλλον το θεμα ειναι οτι π.χ ανοιγω το 1ο παραθυρο μπαινω κανονικα ειμαστε οκ ανοιγω το 2ο στην επιλογη χαρακτηρα ειμαιστε καλα με το που γεμισει η μπαρα και μπω μεσα και κουνηθω λιγο μετα απο 1-2λεπτα με πεταει αλλες φορες μου το κλεινει και απευθειας. Απο antivirus εχω αυτο των 10 το defender και το εχω στις εξαιρεσεις,το εχω σαν επιλογη να ανοιγει μονιμα ως διαχειρηστης
  • Στείλε μας ένα ticket με τις λεπτομέρειες που πρέπει (όνομα παίκτη κλπ ) και επίσης το αρχείο syserr που θα βρεις στο φάκελο του παιχνιδιού ώστε να το προσθέσουμε στην αναφορά μας.
    Έχουμε ήδη αναφέρει το θέμα αυτό.
  • Καλησπέρα,αφου το τσεκαρα ξανα γιατι αυτό συνεβαινε σε παικτη 15λβλ δοκιμασα να κανω νέο παικτη τον πηγαινα κανονικα 15 με διπλο παραθυρο και δεν συνεβαινε τιποτα με το που ανοιξα το κουτι αρχισε να με πεταει αρα υπαρχει καποιο bug στο κουτι λογικα, δοκιμασα και με την μπαφερ μου δεν γινοταν κατι εχω στειλει βεβαια και τικετ και περιμενω απαντηση!
  • New

το παθαινω και εγω αυτο το πραμα σε παικτη 16 επιπεδου
    εχω ανοιξει και εγω τα κουτια μαθητευομενου

και δε μπορω να τον κανω εχπ με δευτερο παραθυρο ανοιχτο
    το παθαινει μονο σε αυτον τον παικτη και σε κανεναν αλλο
    νομιζα οτι ειχα μονο εγω το προβλημα αλλα απο οτι φαινεται το εχει ολος ο σερβερ
    θα φτιαχτει??
    ηθελα να φτιαξω ντροπερ και το συστημα δε μας αφηνει
    ΜΗΝ ΛΟΓΟΜΑΧΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΗΛΙΘΙΟ,ΘΑ ΣΕ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ
  • New

HAWK_C wrote:

το παθαινω και εγω αυτο το πραμα σε παικτη 16 επιπεδου
    εχω ανοιξει και εγω τα κουτια μαθητευομενου

και δε μπορω να τον κανω εχπ με δευτερο παραθυρο ανοιχτο
    το παθαινει μονο σε αυτον τον παικτη και σε κανεναν αλλο
    νομιζα οτι ειχα μονο εγω το προβλημα αλλα απο οτι φαινεται το εχει ολος ο σερβερ
    θα φτιαχτει??
    ηθελα να φτιαξω ντροπερ και το συστημα δε μας αφηνει
    Μολις ενημερωθηκα από το τικετ και τελικα εχει θεμα η σφραγιδα απαλουζα
  • New

Καλημέρα σας,

υπάρχει πρόβλημα με την σφραγίδα, όσοι αντιμετωπίζετε αυτό το πρόβλημα, παρακαλώ στείλτε μας ticket με το αρχείο syserr από τον φάκελο του παιχνιδιού.