"βροχή μετιν"

• μετα απο την απαντηση της Cerise καταλαβα ενα πραγμα.
      τα event ειναι υπεροχα γιατι απο το τιποτα παιρνεις εστω και 100κ yang αρα ειμαστε ζητουλες που θελουμε περισσοτερα
      τα καναλια και πολλα μας ειναι απο τη στιγμη που ειμαστε λιγοτεροι απο τα μετιν
      τα bug που εχει το παιχνιδι ειναι οι παρεμβολες απο τον σειριο
      στου κουφου την πορτα , παρε την πορτα και τρεχα
      καλη σας νυχτα
      Πονούντων και κινδυνευόντων τα καλά και μεγάλα έργα.
    • morder δεν ξερω πως καταλαβες τη λεξη δοιηκηση αλλα ενοο την εταιρεια επιπροσθετως irmin αντι να λες ασυναρτησιες γραψε κατι ουσιωδες αυτα που εγραψα χτες δεν τα εγραψα για να σας κατσαδιασω αντιθετα αν καταλαβεις σας επαινω παρολαυτα χρειαζεται κατι παραπανω απο τη μερια σας .
      cya for now.
    • Η διαμαρτυρία σου είναι άπολυτα δεκτή και σεβαστή.Φροντίστε όμως να την κάνετε σωστά.Δεν μπορεί το κάθε μέλος της ομάδας να πέρνει θέση παντού.Πήρε θέση η ΤΜ που είναι η καταλληλότερη. Δεν υπάρχει λόγος να ανακατεύετε λοιπόν άλλα μέλη ή καταστάσεις ή προηγούμενα χρόνια και λοιπά. Παρακολουθεί όλο το team τις απόψεις σας ακόμα και η coma.Αν μη τι άλλο οι αναδρομές σε περασμένα γεγονότα και πρόσωπα άσχετα, σας τραβάνε πίσω και δεν σας βοηθούν.
      Προσωπικά θα ήθελα να μπορεί να άλλαξει κάτι με τη τωρινή βροχή μετίν.. (αν ρωτάς τη γνώμη μου...:Ρ)
      Και κάτι άλλο που ήθελα να προσθέσω, ΝΑΙ τα δεδομένα του σέρβερ είναι διαφορετικά απο ότι ήταν παλιά.Ακόμα και σε σας τους παίκτες αυτό θα έπρεπε να είναι αντιληπτό.

The post was edited 3 times, last by Irmin ().

• morder2 wrote:

( Σε παντρεύει η μαμά σου? :P )
      Ακόμα γελάω, να ξέρεις :lol1: :lol1: :lol1:

Εννοείται πως θυμάμαι την Αγγελομάτα. Αν και δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει ότι είχε βαρεθεί την θέση της. Τότε που έγιναν οι ομαδικές παραιτήσεις, ποτέ δεν έμαθα τον λόγο (Η κουτσομπόλα :P )

• Έχεις δίκαιο δεν ξερω αν βαριόταν η όχι
      Το θέμα ειναι ότι στην εποχή της δεν είχαμε τα events.πόσες φορές ρωτούσαμε που ειναι τα events και απάντηση δεν περναμε,αυτο άλλαξε με την cerise.
      Εννοείς τότες που παραιτήθηκε ο submarine και λίγες μερες μετά και άλλοι ? Αν ναι κι εγώ εχω την απορία..
      Μιας και κατινιάσαμε... :P
      Ποσο μου έλειψαν οι επικοι καυγάδες μεταξύ FA metal..και κάποιοι άλλοι στο φόρουμ... η πρωινή μου εφημερίδα ηταν οι καυγάδες τους στο φόρουμ...
      Φτάσε όπου δεν μπορείς παιδί μου.Μην ντραπείς αν έπαιξες καλά και έχασες. Να ντραπείς αν έπαιξες κακά και κέρδισες

Νίκος Καζαντζάκης (1883 - 1957, Έλληνας συγγραφέας, ποιητής και φιλόσοφος)