7η-8η Ικανότητα

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 7η-8η Ικανότητα

Καλησπέρα σας, έχω μία απορία για τις συγκεκριμένες ικανότητες. Αν φτάσει 17 πόντους μόνο με βιβλία μετά πώς μπορείς να το κάνεις Μ χωρίς να περιμένεις να πετύχουν άλλα 3 βιβλία; Υπάρχει τρόπος να μηδενιστεί η ικανότητα και να ξαναδιαβαστεί χωρίς να χάσεις τους πόντους σου; Διάβασα το φόρουμ όλο δεν είδα κάποια απάντηση σε αυτό

Michael Strahan wrote:

Think is, I don't really like free time. People are always warning me that I'm going to burn out. But the truth is, the only thing that tires me is hearing people tell me that.
  • για να γίνει μαστερ στα 17 έχεις δυο επιλογές
    1ος το Item Shop
    2ος να έχεις βάλει πόντο από lvl και έτσι μπορείς να χρησιμοποιήσεις την ζώνη λήθης απόκρουσης / επίθεσης (μόνο όσους πόντους έχεις βάλει από lvl μπορείς να κατεβάσεις με τις ζώνες λήθης όχι αυτούς από τα βιβλία)

αλλιώς συνεχίζεις τα βιβλία
    « Ο άνθρωπος που είναι ενάρετος και σοφός δεν έχει ανάγκη από δόξα.»

Πλούταρχος(όχι ο τραγουδιστής) :P

« Εάν το πρόβλημα μπορεί να λυθεί, τότε δεν αξίζει να ανησυχείτε για αυτό. Εάν δεν λύνεται, τότε είναι άχρηστο να ανησυχείτε.»
    αρχαίο ιαπωνικό απόφθεγμα
  • Tι από IS όμως ρε Κωστή μου και δεν μπορώ να βρω κανέναν να ξέρει;

Michael Strahan wrote:

Think is, I don't really like free time. People are always warning me that I'm going to burn out. But the truth is, the only thing that tires me is hearing people tell me that.
  • έχω κάνει ένα λάθος από το IS έχει μόνο μηδενισμό την ξαναρχίζεις από την αρχή
    οπότε καλύτερα να διαβάσεις άλλα 3 βιβλία να τελειώνεις εκτός κι αν έχεις το περιθώριο να βάλεις 1 πόντο και να το ανεβοκατεβαζεις με ζώνες λήθης
    εάν θες να την μηδενίσεις είναι αυτό
    pae.jpg
    « Ο άνθρωπος που είναι ενάρετος και σοφός δεν έχει ανάγκη από δόξα.»

Πλούταρχος(όχι ο τραγουδιστής) :P

« Εάν το πρόβλημα μπορεί να λυθεί, τότε δεν αξίζει να ανησυχείτε για αυτό. Εάν δεν λύνεται, τότε είναι άχρηστο να ανησυχείτε.»
    αρχαίο ιαπωνικό απόφθεγμα
  • Υπέροχα! Ας προσπαθήσουμε άλλους 6 μήνες!

Michael Strahan wrote: