Μυθικη δρακολιθοι

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Μυθικη δρακολιθοι

Παταω ...
    Τελειο με τελειο...
    Τελειο με εξαιρετικο...
    Τελειο με ολοκαθαρο...
    Τελειο με διαφανες
    Τελειο με ματ....
    Το αποτελεσμα σε περιπτωση επιτυχιας ειναι το ιδιο?
    Το ποσοστο επιτυχιας ειναι 100%?
    Αν οχι...ποσο ειναι?
    Αν ο τελειος μου δεν εχει μπονους ο μυθικος θα εχει ?
    Αν ο τελειος μου 1..2..3..μπονους ο μυθικος θα εχει αντιστοιχα 1...2..3.. Μπορει και 4 μπονους?
    Αν ο τελειος μου εχει 3 καλα μπονους ο μυθικος θα τα κρατησει η θα μπουν νεα?
    Αν ο μυθικος μου δεν εχει μπονους η φλογα θα του προσθεσει μπονους η εχει την ιδιοτητα να αλλαζει μονο αυτα που υπαρχουν?

Υ.Γ αυτα για την ωρα ισως βγουν και αλλες ερωτησεις στην πορεια... :)
  • Μυθική Αλχημεία
    Το μυθικό σύστημα αλχημείας έχει προστεθεί στο παιχνίδι. Θα σας δώσει την ευκαιρία να αναβαθμίσετε περαιτέρω την αλχημεία σας και να βελτιώσετε τον χαρακτήρα σας. Το νέο σύστημα έρχεται με μια νέα σειρά από θρυλικούς δρακόλιθους που μπορούν να κατασκευαστούν συνδυάζοντας 2 κανονικές θρυλικές πέτρες σε μια νέα μυθική θρυλική πέτρα. Για να γίνει πιο απλό για τους παίκτες και για να δώσετε μια χρήση σε άχρηστους εξαιρετικούς δρακόλιθους θα είστε σε θέση να συνδυάσετε τις θρυλικές πέτρες δράκων από οποιαδήποτε σαφήνεια. Αυτό σημαίνει ότι θα μπορείτε να συνδυάσετε 1 θρυλικό ματ και 1 θρυλικό εξαιρετικό δρακόλιθο σε μια νέα θρυλική μυθική πέτρα.

Το παραπανω ισχυει η οχι?????
  • Για τις ερωτήσεις σχετικά με τα μπονους κλπ, θα μου δώσετε λίγο χρόνο καθώς αύριο (εκτός απροόπτου) θα κάνω τις ανάλογες δοκιμές ώστε να δω τι ακριβώς συμβαίνει και να απαντήσω σχετικά.
  • Οταν μπηκαν οι δρακολιθοι στο παιχνιδι πατουσαμε 20 ακατεργαστους για να κανουμε 1 επεξεργασμενο....4 ματ για να κανουμε 1διαφανο ....

Με πολυ κοπο εγω προσωπικα καταφερα να κανω τοτε μια σειρα θρυλικων ματ με καλα μπονους (οχι τελεια)..

Βλεπετε οτι για να καταφερει καποιος να κανει τελειους με εκεινα τα δεδομενα ηταν σχεδον αδυνατο....αλλαζετε τις ποσοτητες σε 2 και 2 για βαθμιδα και καθαρωτητα αντιστοιχα με ποσοστα 50% και 70% (μακαρι να ηταν ετσι).....και αφου κανατε το καλο το πετατε στα σκουπιδια και μειωνετε τη καθημερινη αποστολη συλλογης δρακολιθων απο 10 σε 3...(αντι να μας αποζημειωσετε κανοντας την αποστολη απο 10 σε 15 για το οτι πατησαμε εκατοντεδες ακατεργαστους τζαμπα ενω πλεον χρειαζετε μονο 2 την φορα)...

Καταφερνουμε με πολυ κοπο να φτιαξουμε τελειους και... ωχ... δεν εχει μπονους τωρα τι τον κανω ???

Αχρηστος....

Εχουμε ανοιξει πολλα νηματα για το θεμα των αχρηστων τελειων και απαντηση καμια....μετα απο 4 χρονια ερχεστε και μας λετε θα δοσουμε αξια στους αχρηστους τελειους .....ποια ειναι η αξια που τους δοσατε????? Να εχει την ιδια αξια με ενα ματ θρυλικο(αξια θα ειχαν αν πατουσαμε 2 τελειους θρυλικους για 1τελειο μυθικο εστω και με μικρα ποσοστα επιτυχιας)......εγω πατησα 16 θρυλικα για να κανω 1 τελειο (αν υπηρχε η μυθικη αλχημεια με τους 16 θρυλικους θα εκανα περισοτερους μυθικους)....

Και δεν εφταναν ολα αυτα κανετε τα θραυσματα μη ανταλλαξιμα....

Και πες οτι το προσπαθουμε και με πολυ κοπο (τιποτα δεν γινετε ευκολα σε αυτο το παιχνιδι) φτιαχνουμε τελειους μυθικους ...βαζουμε πολυ χρηκα και του βαζουμε και μπονους (αν μπαινουν και δεν αλλαζουν απλος τα ηδη υπαρχοντα ...περιμενουμε απαντηση σε αυτο) και ερχετε η εταιρεια μετα απο κανα 2 χρονια και μας λεει αποφασισαμε να εξεληξουμε την αλχημεια και να βαλουμε στο παιχνιδι τον επικο δρακολιθο ....τοτε τι θα γινει???

Ποσο ακομα θα μας παιδευετε????

Υ.Γ. Αλλαξτε συντομα την μυθικη αλχημεια (οσο ακομα οι παικτες δεν εχουν πατησει τους τελειους που ειχαν).…. καντε την πιο δικαιη .... Καντε επιτελους κατι δικαιο για τους παικτες που στηριζουν αυτο το παιχνιδι....
  • stauros.35 wrote:

Παταω ...
    Τελειο με τελειο...
    Τελειο με εξαιρετικο...
    Τελειο με ολοκαθαρο...
    Τελειο με διαφανες
    Τελειο με ματ....
    Το αποτελεσμα σε περιπτωση επιτυχιας ειναι το ιδιο?
    Ότι συνδυασμό και να κάνεις θα λάβεις μυθικό ματ δρακόλιθο.

stauros.35 wrote:

Το ποσοστο επιτυχιας ειναι 100%?
    Αν οχι...ποσο ειναι?
    Δεν είναι 100% επιτυχία, χωρίς όμως να γνωρίζουμε το ακριβές ποσοστό.

stauros.35 wrote:

Αν ο τελειος μου δεν εχει μπονους ο μυθικος θα εχει ?
    Αν ο τελειος μου 1..2..3..μπονους ο μυθικος θα εχει αντιστοιχα 1...2..3.. Μπορει και 4 μπονους?
    Ο μυθικός έχει πάντα μπόνους. Άλλοτε 2 , άλλοτε 4 , άλλοτε 6 ... τυχαίο..

stauros.35 wrote:

Αν ο τελειος μου εχει 3 καλα μπονους ο μυθικος θα τα κρατησει η θα μπουν νεα?
    Όλες οι δοκιμές μου σήμερα έδειξαν πως μπαίνουν άλλα μπόνους..

stauros.35 wrote:

Αν ο μυθικος μου δεν εχει μπονους η φλογα θα του προσθεσει μπονους η εχει την ιδιοτητα να αλλαζει μονο αυτα που υπαρχουν?
    Όλοι οι μυθικοί έχουν κάποιο μπόνους επάνω τους.

Ελπίζω προς το παρών να σας κάλυψα..
    !!
  • Στην τελευταια απαντηση σας δεν μου απαντατε σχετικα με το τι ακριβως κανει η φλογα....

Βαζει μπονους η αλλαζει μονο αυτα που υπαρχουν...δηλαδη λειτουργει σαν ενισχυση... σαν μαγεμα η και τα δυο μαζι?
  • Θα σου μεταφερω την δικη μου εμπειρια σ΄αυτο.Χρησιμοποιησα μια φλογα σε ενα μυθικο με 3 bonus και τα εκανε 6.Δεν μου εκατσε αλλη ευκαιρια να δω κατα ποσο ηταν τυχαιο ή οχι
    Μην κάνετε αυτά που δεν θέλετε να σας κάνουν.
  • Και σε μένα στις δοκιμές έγινε αυτό που αναφέρει ο ORIMOS παραπάνω...
    Η γνώμη μου είναι πως μεταβάλλει απλά τα μπόνους, αλλά βάση αυτού του γεγονότος, υπάρχει πιθανότητα να λειτουργεί διπλά.

Δυστυχώς δεν γνωρίζω περισσότερα.
  • Cerise...θελω να κανω μια ερωτηση σχετικα με την απαντηση που υποτιθεται πως εδωσα μονος μου...

Cerise wrote:

Καλησπέρα!
    Ήδη απαντήσατε μόνος στην ερώτηση πιστεύω..

Συνδυάζετε 2 θρυλικούς για έναν μυθικό ματ δρακόλιθο.

Δηλαδη αν πατησω 2 θρυλικους περνω παντα μυθικο? Η παιζει να πατησω 2 θρυλικους ματ και να παρω θρυλικο διαφανες?
  • Η απάντηση ήταν πριν τις δοκιμές , συγνώμη που ξέχασα να διορθώσω..
    Υπάρχει πιθανότητα αποτυχίας... όπως γίνεται και στην περίπτωση που πατήσουμε για θρυλικό..
  • stauros.35 wrote:

στην περιπτωση επιτυχιας (ματ με ματ) περνουμε παντα μυθικο....η παιζει το ενδεχομενο να παρουμε θρυλικο αλλης καθαροτητας (διαφανες)????
    αυτό και όπως το λες έχεις την απάντηση γιατί για να αλλάξεις καθαρότητα πρέπει να πατήσεις το ανάλογο κουμπί

ba8mida.jpg ba8mos ka8arotitas.jpg

εγώ να ρωτήσω το εξής... στην φλόγα του δράκου γράφει ότι ανάλογα τον βαθμό καθαρότητας θέλει και τις ανάλογες φλόγες δηλαδή σε μια ματ θέλουμε μια,στο διαφανές δυο και ούτω καθ εξής?
    floga drakoy.jpg
    « Ο άνθρωπος που είναι ενάρετος και σοφός δεν έχει ανάγκη από δόξα.»

Πλούταρχος(όχι ο τραγουδιστής) :P

« Εάν το πρόβλημα μπορεί να λυθεί, τότε δεν αξίζει να ανησυχείτε για αυτό. Εάν δεν λύνεται, τότε είναι άχρηστο να ανησυχείτε.»
    αρχαίο ιαπωνικό απόφθεγμα
  • Πιο κουμπι πατας για βαθμιδα και πιο για καθαροτητα το γνωριζω εδω και πολλα χρονια...

Απλα ακουσα μια φημη που κυκλοφορησαν καποιοι (μαλλον σκοπιμα) και ειπα να το τσεκαρω καλου κακου...

Οσο για τις φλογες...

Καθαροτηταματδιαφανεςολοκαθαροεξαιρετικοτελειο
    Απαιτείται αριθμός φλογών δράκων1392781
  • stauros.35 wrote:

Οι φλογες ξερουμε ποτε θα μπουν στο i.s. ????
    Θα μπουν? ή θα είναι όπως τα μαγέματα για τα πετ που ακόμα δεν έχω δει στον σερβερ μας
    « Ο άνθρωπος που είναι ενάρετος και σοφός δεν έχει ανάγκη από δόξα.»

Πλούταρχος(όχι ο τραγουδιστής) :P

« Εάν το πρόβλημα μπορεί να λυθεί, τότε δεν αξίζει να ανησυχείτε για αυτό. Εάν δεν λύνεται, τότε είναι άχρηστο να ανησυχείτε.»
    αρχαίο ιαπωνικό απόφθεγμα