ΠΩΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑΚΙΑ

  • ΟΛΟΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΙΟΙΟΝ ''DROPER'' ΔΛΔ ΧΑΡΑΚΤΙΡΑΣ ΜΙΚΡΟΤΕΡΩΝ ΛΒΛ ΓΙΑ DROPS....ΤΟΝ ΧΡΙΣΙΜΟΠΕΙΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΟΜΩΣ???
    ΤΟ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΛΕΦΤΑΚΙΑ ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΤΠΤ ΑΛΛΟ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΣΤΟ ΨΗΤΟ.....
    ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ 35ΛΒΛ KATA ΠΡΟΤΙΜΙΣΕΙ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ ΔΥΝΑΜΗΣ Ή SURA ΟΠΛΟΥΡΓΙΑΣ,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΝ ΧΡΙΑΖΕΤΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ITEMS ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΒΛ,ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΑΛΟΓΑΚΙ Κ ΟΡΜΑΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ2 Κ ΟΤΙ ΜΕΤΙΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΣΠΑΣ...ΤΙ ΚΕΡΔΟΣ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ??? ΒΟΟΚ-ΛΙΘΟΥΣ-ΠΑΝΟΠΛΙΕΣ ΜΕ HP-ΠΕΡΙΔΕΡΕΑ ΜΕ HP-FMS-ΚΕΡΑΤΙΝΑ ΤΟΞΑ ΚΑΘΩΣ Κ ΙΛΙΚΑ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΠΧ ΚΟΜ.ΠΕΤΡΑΔΙΟΥ-ΣΗΜΑΙΕΣ....
    ΟΛΟΙ ΟΙ ΧΑΡΑΚΤΙΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟ ΒΟΟΚ.
    ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΑ POTS ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ ΗΔΗ ΣΤΗΝ ΜΕΣΑ ΚΑΤΑΚΟΜΒΗ ΓΙΑ ΜΕΤΑΛΙΑ ΤΑ ΟΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΞΙΑ Κ ΣΤΟΝ SERVER ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ 700Κ-1Μ ΔΝ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΕΔΩ ΟΜΩΣ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ Κ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΣΩΤΕΡΟΥΣ ΦΑΝΑΤΙΚΟΥΣ-ΕΠΙΚΛΙΤΕΣ Κ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΤΙΣ ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ Κ ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ ΚΑΤΑΡΕΣ ΧΩΡΙΣ+......ΕΤΣΙ ΠΕΡΝΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΕΡΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΗΚΩΣΕΙ 1 ΑΥΡΑ-1ΣΤΡΙΦΟ-1ΔΥΝ,ΣΩΜΑ-3-4 ΜΕΤΑΛΙΑ-1-2 ΚΑΤΑΡΕΣ...ΑΝ ΤΑ ΠΟΥΛΙΣΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΛΕΦΤΑΚΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΤΟ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΤΟ ΠΟΥΛΑΕΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ :D
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ''ΓΑΝΤΙ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΙ''ΑΠΟ ΤΟ ITEM-SHOP,ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΗ
    ΕΓΩ ΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ ΒΓΑΖΩ 100-150Μ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ :thumbsup:



    ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ TEPEL

    CHAR tepelos2


    server MYRA


    basileio chunjo


    clan FILOI


    P πνευμα φωτιας G4 σκοτινει προστασια G1 σκοτεινη επιθεση Μ8 επιθεση φλογας


  • Πωπω καλά μιλάμε τώρα... έφτιαξες το όνειρο του κάθε παίκτη να γίνει σούπερ τούμπανο!!! :whistling:
    Διακρίνω μια ακραία υπερβολή στο πόσα βγάζεις μέσα σε μια βδομάδα με τις βόλτες σου στην 2η πόλη ή στα ορκ! Γιατί αν ήταν έτσι φίλε μου όλοι μας μηδενώς εξαιρουμένου θα είχαμε στην κατοχή μας τον πολυπόθητο εξοπλισμό που όλοι προσπαθούμε να φτιάξουμε στον βασικό μας χαρακτήρα! Ας μην υπερβάλουμε λοιπόν! Δεν έχει σημασία σε ποιό σέρβερ παίζει κάποιος, η ουσία είναι ότι όλα όσα αναφέρεις -ακόμη και γάντι κλέφτη να έχεις- δεν βγαίνουν τόσο γρήγορα! Εκτός αν λιώνεις στο ντροπ 24 ώρες το 24ωρο...

  • Πωπω καλά μιλάμε τώρα... έφτιαξες το όνειρο του κάθε παίκτη να γίνει σούπερ τούμπανο!!! :whistling:
    Διακρίνω μια ακραία υπερβολή στο πόσα βγάζεις μέσα σε μια βδομάδα με τις βόλτες σου στην 2η πόλη ή στα ορκ! Γιατί αν ήταν έτσι φίλε μου όλοι μας μηδενώς εξαιρουμένου θα είχαμε στην κατοχή μας τον πολυπόθητο εξοπλισμό που όλοι προσπαθούμε να φτιάξουμε στον βασικό μας χαρακτήρα! Ας μην υπερβάλουμε λοιπόν! Δεν έχει σημασία σε ποιό σέρβερ παίζει κάποιος, η ουσία είναι ότι όλα όσα αναφέρεις -ακόμη και γάντι κλέφτη να έχεις- δεν βγαίνουν τόσο γρήγορα! Εκτός αν λιώνεις στο ντροπ 24 ώρες το 24ωρο...

    μαρια ξερω ατομο το οποιο οταν εχει ορεξη βγαζει πανω απο 500μ την ημερα. Δεν ειναι και τοσο δυσκολο να βγαλεις λεφτα αρκει να εχεις υπομονη :)

  • Με 35άρη ντρόπερ να βγάζεις 500μ την ημέρα; Απίθανο έως αδύνατο! Από που θα βγουν όλα αυτά; Χτυπώντας μέτιν στην 2η πόλη; Απ'τα μετάλλια; Από κατάρες και δόντια όρκ; Για να έχεις τόσα θα πρέπει να έχεις ντρόπερ τουλάχιστον 45άρη με πολύ καλά αντικείμενα επάνω του και να είναι τουλάχιστον Μ10 τα σκιλ για να χτυπά 45άρια μέτιν -κι όχι μόνο- για λίθους ψυχής! Και πάλι 500μ δεν βγαίνουν... Γιατί πόσους λίθους ψυχής να ντροπάρει κανείς απ'τα 45άρια;

  • Αμα εχεις και γαντι τα 100 μ σε μια εβδομαδα τα βγαζεις.Τωρα αναλογα με την τυχη του καθενος μπορεις να βγαλεις και περισοτερα.

  • μαρια ξερω ατομο το οποιο οταν εχει ορεξη βγαζει πανω απο 500μ την ημερα. Δεν ειναι και τοσο δυσκολο να βγαλεις λεφτα αρκει να εχεις υπομονη :)

    Με τι επιπεδο παιχτη? με πωσες ωρες?
    καθε μερα? ή την μια 100μ την αλλη 300μ?
    στο DT? σε μετιν? σε boss?
    δεν ρωταω να πεις ακριβος, την λεξη κλειδι μονο. 8-)


    υ.γ.
    Ρωταω γιατι μου λειπουν καμια 3-4 δις, να φτιαχτω μωρε μεχρι την κυριακη. :D

    ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠

  • Με τι επιπεδο παιχτη? με πωσες ωρες?
    καθε μερα? ή την μια 100μ την αλλη 300μ?
    στο DT? σε μετιν? σε boss?
    δεν ρωταω να πεις ακριβος, την λεξη κλειδι μονο. 8-)


    υ.γ.
    Ρωταω γιατι μου λειπουν καμια 3-4 δις, να φτιαχτω μωρε μεχρι την κυριακη. :D

    το σε μια ήμερα είναι κάτι σχετικό μια ήμερα αν πούμε ότι αρχίζει στης 6-7 το πρωί και τελειώνει με την δύση του ηλίου πάλι στης 6-7 έχουμε από 11 έως 14 ώρες εκτός αν λες για το 24ωρο επίσης ξέρω εγώ έναν τρόπο να βγάλεις 1 δις σε 1 λεπτό και είναι πολύ απλός και τίμιος


    κάνεις μια σπάθα μάχης +9 και την πουλάς

  • Με 35άρη ντρόπερ να βγάζεις 500μ την ημέρα; Απίθανο έως αδύνατο! Από που θα βγουν όλα αυτά; Χτυπώντας μέτιν στην 2η πόλη; Απ'τα μετάλλια; Από κατάρες και δόντια όρκ; Για να έχεις τόσα θα πρέπει να έχεις ντρόπερ τουλάχιστον 45άρη με πολύ καλά αντικείμενα επάνω του και να είναι τουλάχιστον Μ10 τα σκιλ για να χτυπά 45άρια μέτιν -κι όχι μόνο- για λίθους ψυχής! Και πάλι 500μ δεν βγαίνουν... Γιατί πόσους λίθους ψυχής να ντροπάρει κανείς απ'τα 45άρια;

    Απο πότε πρέπει να είσαι 45 με Μ10 Skills για να έχεις τα 45ρια?:) Εγώ είχα ένα Droperάκι 35LvL με Μ1 Skills (1 Master είχε δηλαδή αλλα τέσπα) και μπορούσε να χώσει Metins μέχρι 50LvL χαλαρά...Άν έχεις πολύ καλά Items και πολεμικό δέν είναι και τόσο δύσκολο...:)

  • MiYaGiii2 ανέκδοτα λες βεβαίως έτσι; Γιατί η 35άρα ντρόπερ μου με τα περισσότερα +9 είναι επάνω της και Μ1 την αύρα... ε! το 45άρι δεν το έχει με τίποτε!!! Και ειδικά όταν βγαίνουν μαζικά οι παράνομοι θες δεν θες θα πέσει ο ντρόπερ καμιά 10αριά φορές!


    Εγώ λέω ότι το να βγάζεις πολλά γιανκ θέλει υπομονή και μάλιστα απίστευτη είτε έχεις είτε δεν έχεις γάντι κλέφτη!

  • μαρια ξερω ατομο το οποιο οταν εχει ορεξη βγαζει πανω απο 500μ την ημερα. Δεν ειναι και τοσο δυσκολο να βγαλεις λεφτα αρκει να εχεις υπομονη :)

    Και παραπανω να σου πω :P


    Το να βγαλεις ευκολα Yang υπαρχουν υπερ-αρκετοι τροποι..


    να κανεις διαφορα ιτεμς 61+ επιπεδο +9
    να σπας μετιν με dropper η με τον κανονικο σου με γαντι η χορις
    και...και....και......

  • MiYaGiii2 ανέκδοτα λες βεβαίως έτσι; Γιατί η 35άρα ντρόπερ μου με τα περισσότερα +9 είναι επάνω της και Μ1 την αύρα... ε! το 45άρι δεν το έχει με τίποτε!!! Και ειδικά όταν βγαίνουν μαζικά οι παράνομοι θες δεν θες θα πέσει ο ντρόπερ καμιά 10αριά φορές!


    Εγώ λέω ότι το να βγάζεις πολλά γιανκ θέλει υπομονή και μάλιστα απίστευτη είτε έχεις είτε δεν έχεις γάντι κλέφτη!

    Πρώτον δέν ξέρω για την δικία σου Dropper πάντως ο δικός μου τα είχε :P Δέυτερον δεν είπα σε καμία περίπτωση ότι δεν θέλει υπομονή!

  • Όπως και να’χει και για να επανέλθουμε στο θέμα, έχω ντρόπερ και όταν χρησιμοποιούσα γάντι κλέφτη ποτέ μα ποτέ δεν είχα τέτοιο ντροπ ώστε να έχω στην διάθεσή μου 150 μύρια στη βδομάδα. Ας είμαστε προσγειωμένοι γιατί όσο ονειρεμένος φαντάζει ο οδηγός και θα πάει να προσπαθήσει κάποιος χωρίς γάντι κλέφτη, δεν υπάρχει περίπτωση να βγάλει παραπάνω από 15εκ την εβδομάδα κι αυτό με τα χίλια ζόρια (γιατί στη 2η πόλη στα 10 μέτιν που θα χτυπήσεις θα πάρεις 2 βιβλία κι όχι καλά).

  • Με 35άρη ντρόπερ να βγάζεις 500μ την ημέρα; Απίθανο έως αδύνατο! Από που θα βγουν όλα αυτά; Χτυπώντας μέτιν στην 2η πόλη; Απ'τα μετάλλια; Από κατάρες και δόντια όρκ; Για να έχεις τόσα θα πρέπει να έχεις ντρόπερ τουλάχιστον 45άρη με πολύ καλά αντικείμενα επάνω του και να είναι τουλάχιστον Μ10 τα σκιλ για να χτυπά 45άρια μέτιν -κι όχι μόνο- για λίθους ψυχής! Και πάλι 500μ δεν βγαίνουν... Γιατί πόσους λίθους ψυχής να ντροπάρει κανείς απ'τα 45άρια;

    γιατι ποιος ειπε οτι τα βγαζει με 35αρη ?



    Με τι επιπεδο παιχτη? με πωσες ωρες?
    καθε μερα? ή την μια 100μ την αλλη 300μ?
    στο DT? σε μετιν? σε boss?
    δεν ρωταω να πεις ακριβος, την λεξη κλειδι μονο. 8-)


    υ.γ.
    Ρωταω γιατι μου λειπουν καμια 3-4 δις, να φτιαχτω μωρε μεχρι την κυριακη. :D

    με 75 - 79 λβλ παικτη (εχει πολλους 75+ και ολοι τουμπανα)
    Καθε μερα
    Στο dt στα 70αρια
    Το ρεκορ του ειναι 27 ψυχης σε 7 ωρες. Χαρειτε τα ^^

  • Πολύ αμφιβάλω για όλα αυτά :/ δεν γίνεται να βγάλεις τόσα λεφτά σε μια μέρα :/ όσο και να λιώσεις στα μέτινς, σκεφτείτε το πιο απλό, τα μισά μέτινς που βρίσκεις δεν τα βαράς μόνος/νη, υπάρχουν πολλά νουμπάκια πρόθυμα να σου χαλάσουν το ντροπ :dash: =/ και όντως εγώ με 38 επίπεδο αύρας έριχνα ότι υπήρχε έρημο :thumbsup: και όταν ήταν 35 απλά θέλει υπομονή γιατί ψοφάς συνέχεια :cursing: εν πάση περιπτώση tep δεν βγάζεις τάσα λεφτά, εγώ τουλάχιστον, εσύ μπορεί να είσαι τόσο τυχερός εγώ αν σηκώσω αύρα, σώμα ή κάτι καλό τέλος πάντων κάνω πάρτυ :party2: :party1:

  • Πολύ αμφιβάλω για όλα αυτά :/ δεν γίνεται να βγάλεις τόσα λεφτά σε μια μέρα :/ όσο και να λιώσεις στα μέτινς, σκεφτείτε το πιο απλό, τα μισά μέτινς που βρίσκεις δεν τα βαράς μόνος/νη, υπάρχουν πολλά νουμπάκια πρόθυμα να σου χαλάσουν το ντροπ :dash: =/ και όντως εγώ με 38 επίπεδο αύρας έριχνα ότι υπήρχε έρημο :thumbsup: και όταν ήταν 35 απλά θέλει υπομονή γιατί ψοφάς συνέχεια :cursing: εν πάση περιπτώση tep δεν βγάζεις τάσα λεφτά, εγώ τουλάχιστον, εσύ μπορεί να είσαι τόσο τυχερός εγώ αν σηκώσω αύρα, σώμα ή κάτι καλό τέλος πάντων κάνω πάρτυ :party2: :party1:

    ειναι εντελως φυσιολογικο με 38αρη να μην μπορεις να βγαλεις πανω απο 100μ την μερα . παντως με 75+ το συγκεκριμενο ατομο βγαζει 500μ + καθε φορα που πηγαινει


    Υ.Γ και αμα δεν με πιστευεις ρωτα και την Νατασα

    Edited once, last by VilleValo ().

  • 1.Πρωτα απολα θελεις ενα καλο PC.


    2.Κανεις ενα ντροπερ 55λβλ και βαρας 55αρια στο βουνο και 2-3 ντροπερ για 1 πολη.Οι ντροπερ της πολης να ειναι ninja 10-15 λβλ που δεν χρειαζετε να τους κοιταζεις καθε λιγο και σπροχνουν τα τερατα μακρυα χωρις να τρωνε πολυ dmg και ετσι ασχολεισαι πιο πολυ με τον 55αρι


    3.Οταν πουλας τα αντικειμενα π.χ. μια αυρα που παει 3.5μ την βαζεις 3.3 και φευγει σε 1 λεπτο και ετσι εχεις πιο πολυ χωρο για ντροπ.


    4.Αν δεν εχεις λευτα να παρεις itemς για τους παικτες πας στην αρχη του ναου με 3-4 παικτες και εχεις εγγυημενα 10μ την μερα και αν εχεις καλη τυχη 15.



    Αυτα τα εφαρμοζω σπανια επειδη βαριεμαι :P αλλα ειναι πολυ αποτελεσματικα

  • Αααααα ξεχασα να πω οτι αν ο μεγαλος σου ειναι 75+ περνεις και μια αιματοπετρα καθε μερα :thumbup:

  • Ξέρω κάποιον που βγάζει μεσα σε 4 - 5 μέρες 350 κκ (χωρίς υπερβολές)


    Το κόλπο είναι οι παίκτες άνω των 60 λβλ...


    Να σπάς μετιν και αν σου βγεί λίθος ψυχής τον πουλάς οπως και κάθε είδους παπυράκι που έχεις πάνω σου!


    Τωρα αν θές να αγοράζεις ψυχής?!!!! Καλό σου πάσχα! ;(

  • ειναι εντελως φυσιολογικο με 38αρη να μην μπορεις να βγαλεις πανω απο 100μ την μερα . παντως με 75+ το συγκεκριμενο ατομο βγαζει 500μ + καθε φορα που πηγαινει


    Υ.Γ και αμα δεν με πιστευεις ρωτα και την Νατασα

    Μην αμφιβαλεις στο λεει και η νατασσα :P Τον εχουν παρακολουθησει απο κοντα να βγαζει 15 ψυχης σε τρεις ωριτσες.

  • Εεε ναι μην αμφιβαλετε..Σας το λεει και η Νατασα ( IpoLoXaGoSGR)εξαλλου :P


    Παντως αν Σωτο και Νατασουλα ( :P ) μιλατε γι'αυτον που πιστευω τοτε εχετε απολυτο δικιο το οτι βγαζει τοσα γιατι εχω δει και τα shops του.