Σχέδια στο χέρι.

  • Καιρό σας άφησα.


    Ανεβάζω προς το παρόν 3 και έρχονται και άλλα.


    Λόγο κάμερα, δεν φαίνονται δυστυχώς σκιές και λεπτομέρειες.


    υ.γ : Τον Batman τον έφτιαξα μαζί με την φίλη μου που μου μαθαίνει σχέδιο. Φαίνονται και οι υπογραφές :love:







    ~ Η αλλαγή είναι βέβαιη, η πρόοδος όχι ~

    Metin2 ~ 2008 - 2021


    (^_^)

  • Portgas D. Ace, μου πηρε ολο το πρωινο , 4 χαρτια και μισο μολυβι αλλα το αποτελεσμα πιστευω αξιζε.


  • Είναι πολύ καλό!! Πραγματικά. Από τους αγαπημένους μου χαρακτήρες.


    Δούλεψε λίγο με τις σκιές γενικά και θα βγει υπέροχο και αυτό και όλα τα υπόλοιπα..

    ~ Η αλλαγή είναι βέβαιη, η πρόοδος όχι ~

    Metin2 ~ 2008 - 2021


    (^_^)

  • Johnny μας έχεις αγχώσει. Όλη μέρα και κάποιος τομέας έχει σχόλιο από εσένα :P


    Λόγω υπερβολικού φόρτου εργασίας δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ με κάποιο σχέδιο. Έχω έναν πολύ ημιτελή Tony Chopper (Anime : One Piece). Όόόόταν καταφέρω να τον τελειώσω, θα τον postάρω :P


    Προς το παρόν με το πρόγραμμα μου, το μόνο που θα μπορούσα να κοινοποιήσω είναι νότες σε πεντάγραμμο ή το υλικό από την πτυχιακή μου εργασία. :P Και τα δύο είναι αρκετά βαρετά, σας το εγγυόμαι.

    ~ Η αλλαγή είναι βέβαιη, η πρόοδος όχι ~

    Metin2 ~ 2008 - 2021


    (^_^)


  • Καλησπερα, ειχα καιρο να ποσταρω.
    Monkey D. Luffy με ξυλομπογιες. Δυστυχως οσο και αν προσπαθησα, η φωτογραφια το αδικει.
    Καλα Χριστουγεννα να εχουμε :D

  • Όμορφος Luffy!!


    Όμως δεν βλέπω ζωντάνια στο νήμα; Γιατί δεν αφήνετε τις φαντασίες σας να κουνήσουν τα χέρια σας;;


    Δώστε μας ιδέες και εμπνεύσεις!


    Όλοι είμαστε και είσαστε καλλιτέχνες!

    ~ Η αλλαγή είναι βέβαιη, η πρόοδος όχι ~

    Metin2 ~ 2008 - 2021


    (^_^)

  • Μπορώ να πω ότι με την τελευταία, για ένα περίεργο λόγο έκλαψα στο γέλιο! εχεχεχεχεχε