Come back μετά από 10 χρόνια!

  • Μετά από σχεδόν 10 χρόνια, αποφάσισα για ένα come bcak στο παιχνίδι.
    Έχοντας κάνει γύρα σε πολλά παιχνίδια, αν και το Metin2 δεν θεωρείται το καλυτερότερο, η αλήθεια είναι πως ήταν ένα από τα πιο έντονα παιχνίδια από όσα έχω παίξει και η αλήθεια είναι πως τότε είχα περάσει πολύ καλά.


    Φυσικά, μετά από τόσο μεγάλο διάστημα απουσίας, όσο είδα, έχουν αλλάξει πολλά από τη μια και από την άλλη δεν θυμάμαι σχεδόν τίποτα.
    Έχω έναν πολεμιστή στο επίπεδο 58 σαν κύριο χαρακτήρα στο Jinno. Μάλιστα τότε που έπαιζα, είχαμε μια από τις top 5 συμμαχίες στο παιχνίδι, ιδιαίτερα ενεργή και με εξωτερικές υποδομές όπως δικό μας forum, με πολλούς οδηγούς tips κλπ. Αυτά όμως τότε, καθώς τώρα μετά από τόσα χρόνια βρίσκομαι σε ένα ήμι-noob επίπεδο. :P


    Θα ήθελα λοιπόν, αν κάποιος/α έχει τη διάθεση, την υπομονή και τον χρόνο να με βοηθήσει να ξαναθυμηθώ τα βασικά στο παιχνίδι, προκειμένου να μπορέσω να ενδυναμώσω ξανά τον χαρακτήρα.
    Να ξεκαθαρίσω πως δεν ζητώ να μου χαριστούν items ούτε να με xpάρουν κλπ. Απλά και μόνο μια παρέα για να ξαναθυμηθώ το παιχνίδι και να ξαναστήσω τον καλό παίκτη που είχα τότε. Φυσικά, με όποιον τρόπο μπορώ θα ανταποδώσω τη χάρη.


    Αυτό και ευχαριστώ εκ' των προτέρων.

  • Νάά τος :P Πες μου τι σε βολεύει από skype ή discord να σε βοηθάω όπου μπορώ.


    Κάνε με add και Ingame αν δεν θες τύπου κλήση.


    Main : Ingenium


    Dropper : Nurde


    Λόγω του πασχαλινού, πιο πιθανό είναι να με βρεις στον dropper :P

    ~ Η αλλαγή είναι βέβαιη, η πρόοδος όχι ~

    Metin2 ~ 2008 - 2021


    (^_^)

  • Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον, θα σου μιλήσω in-game και κανονίζουμε τα τεχνικά της επικοινωνίας αφού όλα υπάρχουν έτσι κι' αλλιώς.