Συνηθισμένα ρούχα Αύρας

  • (Συνηθισμένα ρούχα Αύρας) θα είναι διαθέσιμα μέχρι μια συγκεκριμένης ημερομηνίας στο is ή θα μπορούμε να τα βρούμε ανά πάσα στιγμή?

    Μια γυναίκα που δεν φοράει άρωμα δεν έχει μέλλον...


    S*A*M*C*R*O

  • και για να τα αναβαθμίσεις θες ρούνους αύρας δεν έχω σηκώσει όμως ούτε έναν και έκανα εξπ από 103-104 και πάω για 105 και ούτε δείγμα
    η coma είχε πει πως πέφτουν απ' όλα τα τέρατα μήπως το ντροπ τους δεν είναι ενεργό?
    και μια απορία, οκ την αναβάθμιση την κάνει ο NPC Theowahdan εάν αποτύχει πιο είναι το αποτέλεσμα? Α) τα χάνεις? Β) πέφτουν επίπεδο? Γ) απλά μένουν όπως έχει?

    « Ο άνθρωπος που είναι ενάρετος και σοφός δεν έχει ανάγκη από δόξα.»


    Πλούταρχος(όχι ο τραγουδιστής) :P



    « Εάν το πρόβλημα μπορεί να λυθεί, τότε δεν αξίζει να ανησυχείτε για αυτό. Εάν δεν λύνεται, τότε είναι άχρηστο να ανησυχείτε.»
    αρχαίο ιαπωνικό απόφθεγμα

  • και το κακο είναι ότι δεν ανταλαζετε από ένα λογαριασμο στον αλλον

  • Σωστές οι παρατηρήσεις παιδιά , ας περιμένουμε να δούμε τι θα μας πουν....
    Όσο για το drop, είναι ενεργοποιημένο …..
    Έκανα εγώ έναν , αλλά μάλλον θα ήμουν πολύ τυχερή , γιατί μάλλον πέφτουν ΠΑΡΑ πολύ δύσκολα ……(από 104-105)

    Μια γυναίκα που δεν φοράει άρωμα δεν έχει μέλλον...


    S*A*M*C*R*O

  • Σωστές οι παρατηρήσεις παιδιά , ας περιμένουμε να δούμε τι θα μας πουν....
    Όσο για το drop, είναι ενεργοποιημένο …..
    Έκανα εγώ έναν , αλλά μάλλον θα ήμουν πολύ τυχερή , γιατί μάλλον πέφτουν ΠΑΡΑ πολύ δύσκολα ……(από 104-105)

    από που LYINA?

    « Ο άνθρωπος που είναι ενάρετος και σοφός δεν έχει ανάγκη από δόξα.»


    Πλούταρχος(όχι ο τραγουδιστής) :P



    « Εάν το πρόβλημα μπορεί να λυθεί, τότε δεν αξίζει να ανησυχείτε για αυτό. Εάν δεν λύνεται, τότε είναι άχρηστο να ανησυχείτε.»
    αρχαίο ιαπωνικό απόφθεγμα

  • τα φτιάχνουμε και στον Baek-Go

    « Ο άνθρωπος που είναι ενάρετος και σοφός δεν έχει ανάγκη από δόξα.»


    Πλούταρχος(όχι ο τραγουδιστής) :P



    « Εάν το πρόβλημα μπορεί να λυθεί, τότε δεν αξίζει να ανησυχείτε για αυτό. Εάν δεν λύνεται, τότε είναι άχρηστο να ανησυχείτε.»
    αρχαίο ιαπωνικό απόφθεγμα