Save The Game

  • 2 (ΔΥΟ) ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΘΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :


    1. ΑΝΑΒΑΖΕΤΑΙ ΤΟ DROP

    2. ΚΑΤΕΒΑΖΕΤΑΙ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΟ ITEMSHOP


    ΕΤΣΙ :

    Α) ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΒOTS, HACHERS, LITCHER KAI ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑΝΟΙΚΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΣΤΟ INTERNET ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ "ΤΑΙΖΟΥΝ" ΟΙ ΑΠΛΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ YANG H DROP

    ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΛΛΑΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ

    Β) ΘΑ ΒΑΖΟΥΝ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ PAYSAFE ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΗΝΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΤΑΙ ΤΟ GAMEPLAY KAI TON SERVER ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΝΑ"ΚΟΙΜΗΘΕΙ" ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

    Γ) ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΝΕΑΡΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ (ΗΛΙΚΙΑΣ 10-15) ΑΦΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΟΥΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ


    ΑΥΤΑ....ΤΑ ΑΠΛΑ ...


    Υ.Σ. ; ΕΠΕΙΔΉ ΛΕΩ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΩ BAN (ΕΧΩ ΕΊΔΗ 2 WARNING ) ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ : ΠΑΟΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

  • Αν και συμφωνώ και θα μου άρεσε κάτι τέτοιο το μόνο που μπορεί να το περιγράψει είναι το ΟΥΤΟΠΙΚΟ


    δεν θα γίνει για τους απλούς λόγους

    1ον Για το ντροπ πουλάει η εταιρία τα γάντια στο ΙΣ και ήδη έχουν αλλάξει το ντροπ από τα κοινά γάντια που βρίσκεις στο παιχνίδι να έχουν ντροπ 50% και του ΙΣ σε 200%

    2ον Οι τιμές στο ΙΣ όσο σε άλλους σερβερ έχουν αρεστά έσοδα δεν αλλάζουν (δεν συμφέρει), να αλλάξουν τις τιμές σε έναν σερβερ δεν "παίζει" γιατί θα διαμαρτυρηθουν και οι υπόλοιποι, οπότε πιο πιθανό είναι να κλείσουν τον σερβερ παρά να ρίξουν τις τιμές.

    3ον Yang πουλάει και η εταιρία πια, το πρόβλημα είναι πως δεν υπάρχει τρόπος να "τσιμπήσει" και όσους πουλάνε.

    4ον δεν θέλουν παίχτες που βάζουν 10-25 όποτε μπορούν, αλλά παίχτες που μπορούν να βάζουν μεγάλα ποσά. γι αυτό κι εδώ έχουμε 1 σερβερ με 3 κανάλια ενώ σε χώρες που πέφτει ρευστό βλέπεις 4-5 σερβερ με 8-9 κανάλια.

    « Ο άνθρωπος που είναι ενάρετος και σοφός δεν έχει ανάγκη από δόξα.»


    Πλούταρχος(όχι ο τραγουδιστής) :P



    « Εάν το πρόβλημα μπορεί να λυθεί, τότε δεν αξίζει να ανησυχείτε για αυτό. Εάν δεν λύνεται, τότε είναι άχρηστο να ανησυχείτε.»
    αρχαίο ιαπωνικό απόφθεγμα

  • ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΩΣΤΗ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ SERVER ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΕΙΝΑΙ :


    ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΤΑΙΖΕΤΑΙ ΑΣΚOΠΩΣ ΤΗΝ GAMEFORCE

  • Η Ομαδα του metin σε <3

    Για ποιο λογο εγω θα κρατησω το 3 (όπως μπορει ο καθενας το ερμηνευει)

    Όταν ξεκινησε το metin για να παιξεις ηθελε να εχεις προσκληση. Μεχρι κ στην 2η πολη ειχε μαγαζάκια. Ειχε καναλια πανω από 3 και μπορουσες να εχεις 4-5 acc on κ 2-3 σε μαγαζάκια.

    Λογικο ηταν να γινοντε αναβαθμίσεις. ΑΛΛΑ βλέπεις εκτος από την αναγκη της Εταιρειας για οικονομικο οφελως και την αναγκη του παιχτη. Σωστα ανεβασαν από 99lvl σε 120lvl Σωστα βαλανε νεες Πιστες

    και Αρχηγούς. Λαθος όμως που δεν ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΑΤΕ τον σερβερ σας. Για να χωρεσετε τον Ζωδιακο βγαλατε καναλια. Από βροχη ΜΕΤΙΝ επειδή ειχε λιγο λογγαρισμα κανατε SUPERSTONE για να εχει φουλ .

    Βγαλατε ενημερωση ότι θα ανεβουν οι τιμες στο IS γιατι φερατε τεχνικους.??? Βαλατε την αλλαγη Καναλιου κ στην επομενη συντηριση την βγαλατε για να ΜΑΣ βαλετε το ITEMSHOP. Κατεβασατε το ντροπ και σε

    αντικείμενα που μπορούσαμε να ντροπαρουμε σχεδόν χαθηκαν από την στιγμη που τα βαλατε στο ITEMSHOP(γαντια-καπες.κ α.)..Βαζετε event καποια είναι για λιγους και σε αλλα βρισκετε ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ όπως

    15αυγουστο να βαζετε event που μπορει καπως να ντροπαρουν ολοι. Λετε για νέο event που θα πρεπει να κερδίσουμε τα μεγαλα Boss και ξαφνικα επειδή εχει μπλε Δρακο μας λετε ότι θα το δειτε(??????). Βαλατε το cheat safe αλλα καλυτερα να γραφατε cheep safe. Και δεν πιστευω να σας στηριζουν οικονομικα παιχτες πανω από 115-120 λβλ όπως και οι ιδιοι που είναι στο/στα BOSS αφου με το drop που εχουν σε YANG/WON

    μπορουνε να αδειαζουν όλα τα μαγαζάκια (κουπόνια.......)


    Μαζι με τις παραπανω προτασεις του Μoudania αυτά τα event που μας δινετε βαλτε τα 2 φορες την ημερα (πρωι κ βραδυ)


    Δεν θελω να προκαλεσω κανεναν ουτε να χαρακτηρισω .Παιζω αρκετα χρονια κ ποτε δεν εχω ενοχληση.