Τα Ρούχα Αύρας έχουν Bug?

  • Τα Ρούχα Αύρας έχουν Bug?

    έβγαλα 50 ρούνους από τον Βωμό και αν και πέτυχε μου εξαφάνισε τους ρούνους όλους και τα ρούχα δεν άλλαξαν

    τι γίνετε?


    « Ο άνθρωπος που είναι ενάρετος και σοφός δεν έχει ανάγκη από δόξα.»


    Πλούταρχος(όχι ο τραγουδιστής) :P



    « Εάν το πρόβλημα μπορεί να λυθεί, τότε δεν αξίζει να ανησυχείτε για αυτό. Εάν δεν λύνεται, τότε είναι άχρηστο να ανησυχείτε.»
    αρχαίο ιαπωνικό απόφθεγμα

  • απ' ότι μου είπε και μια φίλη ΙΝ game και σε εκείνη το ίδιο έχει γίνει και χάλασε 50 και 100 ρούνους και τα ρούχα της λένε ακριβός ότι και τα δικά μου στην φώτο.

    αυτό είναι πρόβλημα όμως αν σκεφτεί κανείς ότι έκατσε και μάζεψε 4000 ψυχές για το καλύτερο δώρο της έκατσε οι 100 ρούνοι και τα ρούχα είναι όπως ήταν

    και πόσους ακόμα ρούνους πρέπει να μάζεψε για να μπορεί να παίξει που αν ανοίξεις το επίπεδο με τις 4000 ψυχές έχεις μόνο μια ώρα να παίξεις για καλά δώρα μέχρι να ξαναγίνει απλό.

    είχαμε μια ευκαιρία για να βγάλουμε ρούνους με το εβεντ γιατί σαν κανονικό ντροπ δεν βλέπω προκοπή και μας τα τρώει.

    « Ο άνθρωπος που είναι ενάρετος και σοφός δεν έχει ανάγκη από δόξα.»


    Πλούταρχος(όχι ο τραγουδιστής) :P



    « Εάν το πρόβλημα μπορεί να λυθεί, τότε δεν αξίζει να ανησυχείτε για αυτό. Εάν δεν λύνεται, τότε είναι άχρηστο να ανησυχείτε.»
    αρχαίο ιαπωνικό απόφθεγμα

  • Δύστυχος και το θέμα είναι πως δεν βγαίνει κανένας υπεύθυνος να πει κάτι κ αν πει θα είναι κάτι άκυρο μετά από 1 ολόκληρο μήνα ( και άμα ) όπως φυσικά και με τα tickets είτε τα κάνουμε είτε όχι τα ίδια ...... είναι.

  • αυτα ειναι για εξελιξη στα 50 λβλ αμα τα χρησιμοποιησεις οπως εσυ θα σε δωσουν απλα ενα μηδαμινο εχπ , εχπ παιρνει απο τους μπλε που πεφτουν στα νεα βοσσ , το ταιζεις με τετοια μπλε και οταν παει 50λβλ δινεις αυτα νομιζω 2 θελει και θα παει 55 και μετα παλι το ιδιο

  • Καλησπέρα!

    Βάζοντας στο παράθυρο μετατροπής το ρούνο και τα ρούχα, αναγράφει το επίπεδο και ένα ποσοστό εμπειρίας.

    Για να αυξηθεί το επίπεδο θα πρέπει το ποσοστό αυτό να φτάσει στο 100%..


    Το ελέγξατε και ήταν στο 100 αλλά δεν άλλαξε επίπεδο;

  • απ' ότι κατάλαβα βιάστηκα....

    να πατήσω τους ρούνους μπας και πάει + ,αλλά το ποιο βασικό ότι χάλασα DN να την πάρω μιας και για να γίνει + θα χρειαστεί πολλά και βασικό ότι δεν έχω παίχτη που να βγάλει από ντοπ ότι χρειάζεται.

    περαστικά.

    « Ο άνθρωπος που είναι ενάρετος και σοφός δεν έχει ανάγκη από δόξα.»


    Πλούταρχος(όχι ο τραγουδιστής) :P



    « Εάν το πρόβλημα μπορεί να λυθεί, τότε δεν αξίζει να ανησυχείτε για αυτό. Εάν δεν λύνεται, τότε είναι άχρηστο να ανησυχείτε.»
    αρχαίο ιαπωνικό απόφθεγμα

  • Άρα θέλουμε 20 ρούνους (50) για να πάει +1

    για να αλλάξει επίπεδο (που αλλάζει στο 49 για 50) θέλουμε 1000 ρούνους (50)

    μια χαρά πάλι καλά που το μάθαμε κι αυτό να μην ασχοληθώ καν με τα ρούχα αύρας :P

    δείχνουν ωραία όμως στο τελικό επίπεδο!!!

    « Ο άνθρωπος που είναι ενάρετος και σοφός δεν έχει ανάγκη από δόξα.»


    Πλούταρχος(όχι ο τραγουδιστής) :P



    « Εάν το πρόβλημα μπορεί να λυθεί, τότε δεν αξίζει να ανησυχείτε για αυτό. Εάν δεν λύνεται, τότε είναι άχρηστο να ανησυχείτε.»
    αρχαίο ιαπωνικό απόφθεγμα

  • Αυτό ακριβος πολύ κρίμα παντός πήγανε να βάλουν κάτι χρήσιμο κ ωραίο κ κατέληξαν να το καταστρέφουν όπως κ όλα. Πολύ κρίμα :(:(:(

  • Θα μπορούσε παρακαλώ να μας εξηγήσει λίγο η CoMa από που ορίζεται η εμπειρία κ μας εμφανίζει μόνο 5% ;; Επειδή άμα υποθέσουμε την εμπειρία που έχει ο κάθε χαρακτήρας θα έλεγα οκ αλλά το δοκίμασα κ σε παίκτη 35λβλ κ σε 105λβλ κ στους 2 μου έβγαζε 5%. Άμα δεν είναι από τις λεγόμενης εμπειρίας μου μας είχατε αναφέρει παρακαλούμε να το διορθώσετε επειδή γίνετε ένα μπέρδεμα από δικιά σας απροσεξία.

  • Θα μπορούσε παρακαλώ να μας εξηγήσει λίγο η CoMa από που ορίζεται η εμπειρία κ μας εμφανίζει μόνο 5% ;

    λογικά είναι λάθος στην μετάφραση...

    από ότι κατάλαβα από το wiki (ακόμα δεν το έχουμε στο ελληνικό) βάζοντας τους ρούνους στο παράθυρο του NPC Theowahdan αυτός μετατρέπει τους ρούνους σε ΕΧΡ οπότε οι 50 ρούνοι δίνουν 5% εχπ

    άρα είναι όπως είπα πιο πάνω πρέπει να πατάμε ρούνους και να πετυχαίνουν μέχρι να πάει 100% για να αλλάξει το επίπεδο να πάει 2

    όταν φτάσει επίπεδο 49 θα θέλει αντικείμενα για εξέλιξη η πρώτη εξέλιξη θέλει 10 αχάτη και 5.000.000 yang

    και όπως είπε και η Cerise βάζοντας τα ρούχα στο παράθυρο βελτίωσης στον NPC Theowahdan δείχνει πόσο εχπ έχει μαζέψει στην περίπτωση μου είναι 5% μιας και πέτυχε


    « Ο άνθρωπος που είναι ενάρετος και σοφός δεν έχει ανάγκη από δόξα.»


    Πλούταρχος(όχι ο τραγουδιστής) :P



    « Εάν το πρόβλημα μπορεί να λυθεί, τότε δεν αξίζει να ανησυχείτε για αυτό. Εάν δεν λύνεται, τότε είναι άχρηστο να ανησυχείτε.»
    αρχαίο ιαπωνικό απόφθεγμα

    Edited once, last by kwstis ().