Yang for sale

  • Βλέπω δεν άργησαν να επανέλθουν τα μποτάκια που πουλάνε game gold. Άπω περιέργεια αναζήτησα σε μερικά site και σε λίγα λεπτά βρήκα με ελκυστικές τιμές. Δεν αγόρασα γιατί δεν είναι ο τρόπος που παίζω το παιχνίδι. Ο καθένας κοιτάζει να παίζει όπως τον γεμίζει .Άπλα το αναφέρω γιατί έγιναν τόσες φανφάρες για το τελευταίο update. Δυστυχώς και η γνωστή ιδιοκτήτρια εταιρία ακολουθεί την ίδια τακτική και πουλά αυτά τα εμπορεύσιμα καλούδια Έτσι έχουμε ένα free to play and pay to advance παιχνίδι. Δικαίωμα και επιλογή του καθενός να δρα όπως νομίζει. Δικαίωμα και επιλογή της κάθε εταιρίας να επιλεγεί το business model που θα ακολουθεί. Εγώ δεν κατάλαβα ποτέ τι ικανοποίηση μπορεί να έχει κανείς να αγοράζει έτοιμο παίχτη μεγάλου επίπεδου για να πουλά μούρη . Η γνώμη μου είναι ότι αυτή η τακτική να μπορείς να ανεβαίνες η να βελτιώνεις και να βελτιώνεσαι μόνο με ακριβά για τα mmorpg γενικά, βοηθητικά, είναι ο λόγος που έφυγαν τόσοι από το παιχνίδι. Κρίμα γιατί μου αρέσει το game play και η φάση. Απολογούμαι σε όσους διάβασαν ισαμε εδώ και τους κούρασα με τις περιπλανωμενες απόψεις μου.