Μαύρη οθόνη-παρκινσον οθόνης

  • Δεν ξέρω άμα γίνεται μόνο σε έμενα η γενικά σε όλους δεν ξέρω τι συμβαίνει ξέρω όμως όταν έκανα ticket έπαιρνα απάντηση φταίει η σελήνη που είναι στον έρμη έχω παρατηρήσει αρκετές φόρες όχι 1-2 την ώρα που κάνω xp η πάω δαιμονικό πύργο να laggari η οθόνη με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κάνω τίποτα στον παίκτη βρήκα και ένα σχετικό βίντεο https://www.youtube.com/watch?v=TWgppiMfbqU μου συμβαίνει έμενα ακριβός το ίδιο και όταν κάνω xp και όταν περνώ από γέφυρες και υπάρχει αυτό το bug https://www.youtube.com/watch?v=GAFIN5Cl-Ak έμενα μένει πάντα μαύρη οθόνη γίνεται κανονική όταν ανεβαίνω όροφο το γενικό πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να προχωρήσω μετά τα 80 lvl π.χ να πάω Ατλαντίδα η να φάω κανένα boss με αφήνει το παιχνίδι μέχρι εκεί..


    PC SPECS.....


    Asus GeForce GTX1060 6GB Rog Strix Gaming OC

    FX-8350 8 πυρήνες 8 threads

    Kingston 8GB RAM

    Corsair Force Series LE 240 GB

    Western Digital Black 1TB


    Και στο κουτί υπάρχει Υδροψυξη άξιας 60 ευρώ και το λογισμικό που τρέχει είναι Windows 10 να πω ότι εχθές 15/10 έκανα αναβάθμιση τα drivers της κάρτας γραφικών και πάλη είχα το ίδιο πρόβλημα οποίος ξέρει τι μπορεί να φταίει ας με απάντηση υπάρχει πρόβλημα

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • Αρχικά καλησπέρα, επειδή έχω τον συγκεκριμένο επεξεργαστή το πρόβλημα είναι ότι ο κώδικας του μετίν είναι παλιός σε σχέση με τον κώδικα τις cpu τις AMD και αυτός είναι και ο λόγος που δεν μπορεί να συμβαδίσει αρμονικά το game. Έχω επικοινωνήσει και με την ίδια την εταιρία την AMD και η ίδιοι αυτό μου είπανε . Άμα δεν αναβαθμιστεί ο κώδικας του μετίν για να μπορούμε να παίζουμε σωστά και χωρίς κωλύματα τότε θα είμαστε μια ζωή στα κωλύματα.... Αυτό είναι χρόνια το πρόβλημα με τους επεξεργαστές τις AMD . Το game μπορούνε να το παίξουν πολύ καλά και χωρίς κωλύματα όσοι έχουν cpu Intel διότι έχουν πιο απλούστατο το κώδικα ας πούμε.

    • L I N E M A N .. Ο άνθρωπος που καθημερινά περπατάει σε μια γραμμή μεταξύ ζωής και θανάτου.....
  • Και όμως έχει συμβεί και σε μένα και στο Δεσκτοπ με core duo και περισσότερα στο φορητό με i5. Συμβαίνει άμα τρέχεις πολλά προς μερικές γέφυρες και χρειάζεται προφανώς rerendering του περιβάλλοντος. Η λύση ... μια μικρή στάση πριν από δυο τρεις γέφυρες πού ενοχοποιούνται (θα τις μάθεις) και ειδικά άμα τρέχεις. Ζήτησα από τον γιο μου να το δοκιμάσει αν παρουσιάζεται το πρόβλημα στο gaming pc του αλλά δεν δέχτηκε ούτε επί πληρωμής να παίξει Μετιν.

  • Αρχικά καλησπέρα, επειδή έχω τον συγκεκριμένο επεξεργαστή το πρόβλημα είναι ότι ο κώδικας του μετίν είναι παλιός σε σχέση με τον κώδικα τις cpu τις AMD και αυτός είναι και ο λόγος που δεν μπορεί να συμβαδίσει αρμονικά το game. Έχω επικοινωνήσει και με την ίδια την εταιρία την AMD και η ίδιοι αυτό μου είπανε . Άμα δεν αναβαθμιστεί ο κώδικας του μετίν για να μπορούμε να παίζουμε σωστά και χωρίς κωλύματα τότε θα είμαστε μια ζωή στα κωλύματα.... Αυτό είναι χρόνια το πρόβλημα με τους επεξεργαστές τις AMD . Το game μπορούνε να το παίξουν πολύ καλά και χωρίς κωλύματα όσοι έχουν cpu Intel διότι έχουν πιο απλούστατο το κώδικα ας πούμε.

    Εγώ π.χ άμα βάλω intel core i7 ας ποιο παλιάς γενειάς δεν θα έχω το ίδιο πρόβλημα δεν έχω θέμα να δώσω λεφτά στο pc αφού δίνω που δίνω στο μετιν τουλάχιστον να παίζω σωστά τώρα όσο άφορα εσένα τι επεξεργαστής έχεις?

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • Και όμως έχει συμβεί και σε μένα και στο Δεσκτοπ με core duo και περισσότερα στο φορητό με i5. Συμβαίνει άμα τρέχεις πολλά προς μερικές γέφυρες και χρειάζεται προφανώς rerendering του περιβάλλοντος. Η λύση ... μια μικρή στάση πριν από δυο τρεις γέφυρες πού ενοχοποιούνται (θα τις μάθεις) και ειδικά άμα τρέχεις. Ζήτησα από τον γιο μου να το δοκιμάσει αν παρουσιάζεται το πρόβλημα στο gaming pc του αλλά δεν δέχτηκε ούτε επί πληρωμής να παίξει Μετιν

    και εγώ έτσι ήμουν άλλα τώρα ξέρω ότι όσο ποιο παλιό είναι ένα παιχνίδι τόσο ποιο πολύ ενδιαφέρον έχει σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου :thumbup::thumbup::thumbup:

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • Σύστοιχος αυτό που λέει ο Lawbringer πως με intel επεξεργαστή θα μπορέσεις να παίξεις δεν ισχύει. Εμενα το pc φοράει intel core i7 κ πάλι μου κάνει ακριβος τα ίδια.

  • εγώ ξέρω ότι άνοιξα θέμα και 2-3 παιδιά απαντάν δεν είναι θέμα μόνο δικό μου μιας και μπορεί να έχει γίνει σε πάρα πολλά παιδιά απλός να μην μιλάν και να παρατάν τον σερβερ έκατσα να βρω τα βίντεο αυτά που βρήκα μετά πολύ ώρα άλλα το θέμα δεν είναι αυτό υπάρχει ένα πρόβλημα και δεν βλέπω να το φτιάχνουν σημαίνει ότι δεν μας θέλουν σαν παίκτες και παν μετά σε private server γιατί πολύ άπλα σου λέει είμαι που χαμένος ας χάσω λιγότερο χρόνο από την ζωή μου ..


    ~Θέλω να παίξω το παιχνίδι θέλω να ασχοληθώ με της αποστολές θέλω να κάνω pvp  θέλω να φάω τον δράκο θέλω να γελάσω άλλα το ίδιο το παιχνίδι δεν με αφήνει ~

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • Εγω εχω το εξης προβλημα: Oταν ανοιγω ενα shop μετα απο καποια ωρα μαυριζει η οθονη,νομιζω ολοι το εχουμε αυτο το προβλημα!;(

  • Εγω εχω το εξης προβλημα: Oταν ανοιγω ενα shop μετα απο καποια ωρα μαυριζει η οθονη,νομιζω ολοι το εχουμε αυτο το προβλημα!;(

    εσύ ποιο χάλια από έμενα είσαι εγώ δεν έχω ευτυχώς και αυτό το πρόβλημα που ξέρεις μπορεί να το πάθω και αυτό σε συμπάθησα ρε φίλε μου :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • Καλήμερα υπάρχει κανένας GM να πάρει μέρος γιατί βλέπω μόνο παίκτες να απαντάν και να μοιράζουμε τον πόνο μας μην ακούσω όμως φταίει το κουτί θέλω απάντηση άμα έμπειρο τεχνικό γιατί είχα λάβει απάντηση φταίει η ζεστή 1500 ευρώ pc και δεν είχα τα λεφτά να βάλω 60-70 σύστημα υδροψηξης σαν να έχω La Ferrari και αντί να βάλω τοπ βενζίνη να βάζω απλή ;(;(;(;( περιμένω απάντηση όχι για έμενα μόνο άλλα για όλα τα παιδιά που έχουν το ίδιο πρόβλημα με έμενα μας αξίζει μια απάντηση δεν έκανα πότε ποστ σε κανένα φόρουμ μέχρι σήμερα 9 μήνες που έχω το account το τραβάω αυτό το πρόβλημα χωρίς να ενοχλώ κανένα άλλα έλεος μιλήστε τόσο δύσκολο είναι να πείτε δεν ξέρω πρέπει να ρωτήσω τεχνικό της GameForge



    :cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::cursing::evil:

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • Paysafe σήμερις βάλατε ;;;;;

    Βάλτε και όλα θα φτιάξουν !!!!

    Έβαλα εχθές 25 ευρώ το θέμα δεν είναι τα λεφτά το θέμα είναι ότι δεν κάνουν κάτι για να το διορθώσουν δεν μπορούν δεν θέλουν δεν μπορώ να το κρίνω εγώ αυτό δεν έχω θέμα να δώσω και 700 ευρώ για να γυρίσω από amd σε intel core άλλα να έχω εγγύηση στην χωρά που ζούμε έχουμε μάθει να κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας όχι μόνο σαν παίκτες άλλα άτομα που είναι στην ομάδα διαχείρισης καταλαβαίνω τι λες και είμαι μαζί σου όσο δεν πάει άλλα από τι βλέπω είμαστε 5 άτομα από τα 1000 δύστυχος λίγα άτομα μιλάν οι ποιο πολύ τα παρατάν κρίμα για το παιχνίδι είναι πολύ ωραίο

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • Δεν τους ενδιαφέρει στην Gameforce τι λέμε.. Σταματήστε να τους ταΐζετε για να αρχίσουν να συζητάνε μαζί μας πριν κάνουν οποιαδήποτε σοβαρή αλλαγή . ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ. Η να το κλείσουν το ρημάδι...

  • Έβαλα εχθές 25 ευρώ το θέμα δεν είναι τα λεφτά το θέμα είναι ότι δεν κάνουν κάτι για να το διορθώσουν δεν μπορούν δεν θέλουν δεν μπορώ να το κρίνω εγώ αυτό δεν έχω θέμα να δώσω και 700 ευρώ για να γυρίσω από amd σε intel core άλλα να έχω εγγύηση στην χωρά που ζούμε έχουμε μάθει να κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας όχι μόνο σαν παίκτες άλλα άτομα που είναι στην ομάδα διαχείρισης καταλαβαίνω τι λες και είμαι μαζί σου όσο δεν πάει άλλα από τι βλέπω είμαστε 5 άτομα από τα 1000 δύστυχος λίγα άτομα μιλάν οι ποιο πολύ τα παρατάν κρίμα για το παιχνίδι είναι πολύ ωραίο

    Δεν παίζει ρόλο ο επεξεργαστής επειδή κ εγώ που έχω intel ακριβώς τα ίδια νου κάνει επόμενος άσκοπα σε περιττά έξοδα θα έμπαινες με αποτέλεσμα να μην αλλάξει τπτ απόλυτος.

  • καλημέρα χρονιά πολλά εγώ έχω το εξής πρόβλημα όταν βάζω αυτόματο κολαει η οθονη μέσα σε 5 λεπτά τη φταίει...? Ευχαριστώ.

  • Kαι εγω μια απο τα ιδια κατανταει αηδια....δε μπορουμε να ευχαριστηθουμε το παιχνιδι

  • Καλησπέρα σε όλους!

    Το πρόβλημα οφείλεται κυρίως στον επεξεργαστή ή σε κάρτα γραφικών..


    Συνεπώς, θα ήθελα να ξέρω τι επεξεργαστή και γραφικών έχετε...

    Και για να μην γίνει το νήμα, σπαμ , καλό είναι να κάνετε από μία αναφορά να το δούμε αναλυτικά.

  • AMD FX6350 επεξεργαστη GTX 960 karta 2gb.

    Παιζουμε Pubg και δε μπορουμε να παιξουμε μετιν...Δυο τικετ προσπαθησα να στειλω δε τα καταφερα

  • AMD FX6350 επεξεργαστη GTX 960 karta 2gb.

    Παιζουμε Pubg και δε μπορουμε να παιξουμε μετιν...Δυο τικετ προσπαθησα να στειλω δε τα καταφεραμε

    με το κάλο pc που είχα και εκεί θέμα έπαιζα BF1 ULTRA- ARK ULTRA- PUBG-ULTRA - ότι παιχνίδι θες σε φουλ γραφικά και δεν μπορούμε metin2 ξέρω ότι το παιχνίδι είναι παλιό και μπορεί να φταίει το ο κώδικας του παιχνιδιού και να μην είναι καλή σύνδεση με τους υπολογιστής άλλα εκεί δεν φταίμε εμείς αγαπάμε το παιχνίδι για αυτό κανουμε post για να μπορεί να γίνει ποιο κάλο

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬