Gameforce Client

  • what up doc ???? Τι θα γίνει κύριες και κύριοι της Gameforce με αυτή την αηδία τον Client; Θα τον διορθώσετε να μπορούμε να μπαίνουμε σαν άνθρωποι και όχι σαν ζώα; Να μην κολλάει και να μας αφήνει να βάζουμε σε όποια σειρά θέλουμε εμείς τα account μας και όχι όπως θέλει αυτός; Αλφαβητική σειρά θα μπει ποτέ η θα ψάχνω να βρω κάθε φορά που κάθισε το account; ΑΗΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ....

  • Να μην κολλάει και να μας αφήνει να βάζουμε σε όποια σειρά θέλουμε εμείς τα account μας και όχι όπως θέλει αυτός; Αλφαβητική σειρά θα μπει ποτέ η θα ψάχνω να βρω κάθε φορά που κάθισε το account;

    Εγώ πάντως έχω βρει ένα απλό σχετικά τρόπο να πάνε με την σειρά που θέλω ...

    τα κλείνω αντίστροφα ,έτσι αυτό που θα κλείσω τελευταίο είναι πρώτο την επόμενη στον Clien της Gameforce

    αν μπουν αλφαβητικά θα με παιδεύει πιο πολύ μιας και δεν έχουμε και και την επιλογή να αλλάζουμε τα ονόματα έτσι ώστε να βάλω τους κυρίους λογαριασμούς πρώτους π.χ. αντί για Κωστής να τον λέω ... Αααβδιστα :P (όπως κάνανε οι εφημερίδες παλιά με τις αγγελίες)

    « Ο άνθρωπος που είναι ενάρετος και σοφός δεν έχει ανάγκη από δόξα.»


    Πλούταρχος(όχι ο τραγουδιστής) :P



    « Εάν το πρόβλημα μπορεί να λυθεί, τότε δεν αξίζει να ανησυχείτε για αυτό. Εάν δεν λύνεται, τότε είναι άχρηστο να ανησυχείτε.»
    αρχαίο ιαπωνικό απόφθεγμα