Δημιουργία λογαριασμού απο μόνο του!

  • Καλησπέρα προσφατα εκανα αλλαγη λογαριασμου και παρατηρησα πως ειχε δημιουργηθει ενας νεος λογαριασμος χωρις να τον εχω φτιαξει εγω με το ονομα Mute_mode Επιθυμω να διαγράψω αυτο το λογαριασμο κ απτο gameforge client μου , (οχι αυτους με τα αντικειμενα και τους κυριως παιχτες μου) και οταν παω να κανω διαγραφή μου ερχεται το εμαιλ αλλα οταν πατω τον υπερσυνδεσμο , τοτε με βγαζει στη κεντρικη σελιδα gameforge χωρις να μου εμφανιζει πως προχωρω στη διαγραφη του και αν ξαναπαω μου γραφει ο συνδεσμος σταλθηκε για σημερα , προσπαθησε αυριο παλι . γιατι αυτο? τι να κανω?

    δε πιστευω να επηρεαστει ο κεντρικος μου λογαριασμος με το παιχτη μου και να κινδυνευει η να θεωρηθει κατι σαν hack η bot?

    Κανενας αλλος με το προβλημα αυτο? GM?

    :rolleyes:

  • Καλησπέρα προσφατα εκανα αλλαγη λογαριασμου και παρατηρησα πως ειχε δημιουργηθει ενας νεος λογαριασμος χωρις να τον εχω φτιαξει εγω με το ονομα Mute_mode Επιθυμω να διαγράψω αυτο το λογαριασμο κ απτο gameforge client μου , (οχι αυτους με τα αντικειμενα και τους κυριως παιχτες μου) και οταν παω να κανω διαγραφή μου ερχεται το εμαιλ αλλα οταν πατω τον υπερσυνδεσμο , τοτε με βγαζει στη κεντρικη σελιδα gameforge χωρις να μου εμφανιζει πως προχωρω στη διαγραφη του και αν ξαναπαω μου γραφει ο συνδεσμος σταλθηκε για σημερα , προσπαθησε αυριο παλι . γιατι αυτο? τι να κανω?

    δε πιστευω να επηρεαστει ο κεντρικος μου λογαριασμος με το παιχτη μου και να κινδυνευει η να θεωρηθει κατι σαν hack η bot?

    Κανενας αλλος με το προβλημα αυτο? GM?

    :rolleyes:

    έμενα Hypnotic δεν το έχει αυτό μήπως είναι κάλο να κάνεις ticket

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • Kαλησπέρα, η διαγραφή ενός λογαριασμού δεν είναι δυνατή από το Gameforge client.

    Signthreea.png

  • Δεν είναι δυνατή η διαγραφή λογαριασμού από αυτό τον τρομερό client??? Περίεργο... Μα γιατί??

    Όλα τα άλλα τα κάνει τόσο τέλια...

    Ταξινομεί τέλεια αλφαβητικά, δεν κολλάει ποτέ και αν ανοίξεις 3-4 παράθυρα σίγουρα θα μαυρίσουν τα 2..Ααααα κάνει και update μόνος του όποτε νομίζει έτσι για να μην

    μπορείς να ανοίξεις νέο παράθυρο και να κλείνεις τα μαγαζάκια σου για να τον ξανά ανοίξεις...Αλλά να μην κάνει διαγραφή δεν το περίμενα !!!!!

    Κρίμα...

    Edited once, last by Moudania ().

  • Kαλησπέρα, η διαγραφή ενός λογαριασμού δεν είναι δυνατή από το Gameforge client.


    Απαντήθηκε απο την CoMa threea, συνεπώς κ κλειδώνει

    Whds2.png

  • Καλησπέρα,

    να συμπληρώσω ότι σε περίπτωση που πατήσετε αμέσως-πολύ γρήγορα- με το που ανοίξετε τον client την επιλογή "Παίξε" , υπάρχει περίπτωση να οδηγήσει στην δημιουργία ενός νέου λογαριασμού παιχνιδιού, για αυτό και κάποιοι από εσάς έχετε λογαριασμούς παιχνιδιού που δεν θυμάστε να δημιουργήσατε.


    Προς το παρόν θα σας συμβουλεύαμε να προσέχετε όταν ανοίγετε τον client ώστε να μην δημιουργούνται έξτρα λογαριασμοί.

    Signthreea.png