ΣΈΡΒΕΡ EVENT PVP

  • Συγνωμη αλλα παλι η Ελλάδα απέξω? για αλλη μια φορα απο ευρωπαικό εβεντ? και καλα τι αμα θελουμε να συμμετασχουμε με τους παιχτες μας πως θα γινει? θα πρεπει να κανουμε τουρκικο ακκαουντ για να μπορουμε να μπουμε??

    το ποστ ειναι εντελώς ελλειπες , αδικο και χρειαζεται ξεκαθαρισμα, θελω να μαθω πως θα βαλω τον παιχτη μου εκει μεσα να παιξω ξυλο χωρις να κανω αλλο τουρκικο 30λβλ παιχτακι ενω εχω 107 λεβελ παιχτη.

    και γιατι εμεις δεν εχουμε τετοιο σέρβερ?

  • Καλησπέρα!

    Όπως ήδη ανακοινώθηκε θα πρέπει να δημιουργηθούν χαρακτήρες στους σέρβερ που θα έχουν το νέο περιεχόμενο..


    Περισσότερες λεπτομέρειες θα έχετε σύντομα!

  • Kαλησπερα και παλι . οι ανταμοιβες που ειδα στο ποστ για το % των παιχτων 1 10 και 50 ειναι για τους ξενους σερβερ ετσι? ουσαιστικα στον ελληνικο δεν υπαρχει καποια ανταμοιβη ?

  • Καλησπέρα,


    τα ποσοστά αυτά αφορούν μόνο τους προσωρινούς σέρβερ που θα υπάρξουν στις χώρες που αναφέρονται στα νέα.

    Signthreea.png

  • Μπορείτε παρόλα αυτά να μας εξυπηρετείτε και να μας ενημερώνετε όταν βλέπετε οτι επιμένουμε σε μια ανάρτηση γιατί το αντίχτοιχο νήμα που μας παρακάμπτετε να διαβάσουμε προφανώς δεν εξυπηρετέι να λύσει κάποιες απορίες που εγώ και όσο οι συμπαίκτες μου έχουμε! Μην βρίσκουμε πάντα την λύση να στέλνουμε τις απορίες στις ελειπείς αναρτήσεις της εταιρείας.

  • Καλησπέρα!

    Πιστεύω θα ήταν καλό να διαβάζετε προσεκτικά αυτά που ανακοινώνονται..


    Δείτε λοιπόν την απάντηση στην ερώτησή σας:


    Πώς θα δοθούν οι ανταμοιβές;

    Θα σταλούν στο ντεπό του Item shop εάν είναι δυνατό (μπορεί να μην είναι δυνατό για όλες τις ανταμοιβές, όπως για παράδειγμα το σπαθί του τοπ 1)

    Παρακαλώ σημειώστε ότι οι ανταμοιβές που θα δωθούν από τους προσωρινούς σέρβερ, θα αφορούν μόνο τους σέρβερ στις χώρες που θα έχουν τους προσωρινούς σέρβερ.

    Εάν δηλαδή συμμετέχετε για παράδειγμα σε Ισπανικό σέρβερ και δικαιούστε ανταμοιβές, δεν θα τις λάβετε στον Ελληνικό σέρβερ, αλλά στον Ισπανικό.

  • εντάξει , το οτι ο ελληνικος σερβερ δε θα κερδίσει τιποτα ναι.. εμενα η ερωτηση μου δεν υπαρχει ομως στο ποστ της ανακοινωσης.

    Γιατι ο ελληνικος δεν μετέχει? εμεις γιατι δε μπορουμε να κερδίσουμε ανταμοιβές? Γιατι ειμαστε εξω απτο κόλπο?