Lazarakis04 βοτ όπως και ο me8aniotis

  • Καλησπέρα σήμερα 30/12 το πρωί κατά της 11 μαχ 2 χόριο με τον drooper βλέπω τον φίλο Lazarakis04 να κάνει χρίση βοτ όπως ο φίλος me8aniotis

    ακριβώς το ίδιο πρόβλημα είχα μπράβο στον φίλο GamingParadyGr και μπορώ να δείξω τι είδα ο φίλος Lazarakis04-Lazarakos04 πως στο δεντρό λέγεται πέρα ότι τραβούσε τα τέρατα χωρίς κάπες τα βαρούσε και από μακριά και όταν τον βαρούσα με ελεύθερο άνοιξε το hack που δεν τον κάνεις ζημιά και μετά σαν κύριος τι θα γίνει εδώ άμα είναι δώστε μας και εμάς το hack να είμαστε στο ίδιο όχι να βαράω σαν τρελός 1 ώρα για cor και ο άλλος με hack ιζι

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • Καλησπέρα!

    Διευκρινίστε μου κάτι...

    Ζημιά δεν κάνατε τη στιγμή εκείνη μόνο στον εν λόγω παίκτη ή και στα τέρατα;

  • Οπως αναφερετε ο κυριος Kwak εχω παθει το ιδιο πραγμα ειναι σαν ενα barrier στον παιχτη το οποιο οταν τον βαρας δεν τρωει damage, και χωρις να σε βαραει σε κανει damage.Αθτο επαθα εγω δεν ξερω ακριβως τι εγινε στον κυριο Kwak

  • Οπως αναφερετε ο κυριος Kwak εχω παθει το ιδιο πραγμα ειναι σαν ενα barrier στον παιχτη το οποιο οταν τον βαρας δεν τρωει damage, και χωρις να σε βαραει σε κανει damage.Αθτο επαθα εγω δεν ξερω ακριβως τι εγινε στον κυριο Kwak

    τραβούσε τέρατα από μακριά χωρίς κάπα και τα βαρούσε από μακριά χωρίς καν να κάνει χρίση spell όταν τον σκότωσα ήταν μέσα όχι σκέτο βοτ ήταν παίκτης μετά όταν σηκώθηκε και πήγα να τον ξανά κάνω kill έβαλε το hack που δεν τρώει damage και μετά από 10 δεύτερα έκανε αποσύνδεση χωρίς να μπορώ να τον κάνω dmg και λέω εγώ τώρα εγώ τρελός είμαι που παίζω και βάζω λεφτά στο itemshop για να πάρω xp ring και άλλα διάφορα που δίνει για το xp για να πάω από 30 π.χ έως στα 90 lvl και ο άλλος χωρίς λεφτά με ένα hack να κάνει xp και να μπορεί να βγάλει της πίστες με λίγα λογία μπορεί αυτός ο κύριος και ο κάθε κύριο να μπορεί να πάει 70 lvl izi σε 1-2 μέρες απο την στιγμή που δεν τρώει dmg και μπορεί να τα σκοτώνει εύκολα άσχετος άμα έχει εξοπλισμό και εγώ να θέλω x2 xp ring και mount τίγρης για να πάω εκει αμα ειναι ετσι να μπορώ να κανω και εγω hack απο την στιγμη που το παιχνίδι σε αφηνει να το κανεις αυτό απο την στιγμη που υπάρχει το βιντεο και ακομη παίζει ο παίκτης σημαίνει οτι το παιχνίδι το αφήνει αυτο αρα σαν να λες σε αυτον που δίνει λεφτά στα αλήθεια εισαι τραγικός που τα δίνεις ο άλλος το κανει τσάμπα αχαχα γελάω με εσένα μήπως πρεπει να σταματήσουν σιγα σιγα τα hack να γινει το παιχνιδι ποιο καθαρό οχι για έμενα μονο αλλα για κάποιον που δεν βαζει λεφτα να μπορεί να ειναι εντάξει ειναι τρελο να εχεις bot και να βγενεις στο chat στους μπλε και να λες εγω δεν θα φάω ban οτι κάνει να γίνει κυριε me8anioti....



    Υ.γ Προστατεύστε τα παιδιά που παίζουν ακόμη και έχουν τρελά στο χέρι σας είναι αμα μου δινόταν έμενα η δύναμη θα το είχα βάλει τέλος εδώ και 7 μέρες σας στηρίζουμε κάντε τουλάχιστον το ίδιο για εμάς

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • Καλησπέρα!

    Διευκρινίστε μου κάτι...

    Ζημιά δεν κάνατε τη στιγμή εκείνη μόνο στον εν λόγω παίκτη ή και στα τέρατα;


    Καλήμερα μόνο στον παίκτη με λίγα λογία σαν να είναι Gm δεν μπορείς να τον ακουμπήσεις π.χ βαραω σε απλο παικτη με τον 35 lvl 600-700 dmg το απλο στον κυριο Lazarako04-01 πως λεγεται ουτε καν miss δεν εγραφε λες και βαρουσα τον superman του σερβερ αλλα πριν βαλει hack τον εκανα 600-700 dmg

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • kalispera! egw eimai o me8aniotis.. den kserw pws na sxoliasw tin epi8esi pou dexomai apo kapoious paixtes epeidi rixnw metins stin poli 2!! dexomai brusies se chat apo ton monohasis opws kai apo ton overthrow (o opoios brizei kai sto oloi) kai kanenas den kanei tipota! toso polu sas kakofainetai pou 3ekinisa na rixnw metins stin poli 2? ama paw se megalutera lvl 8a stamatisete na asxoleiste mazi mou? eri3a arketa won se auton ton paixti gia na ton ntusw tou ebala gantia klp kai exw kai sas panw apo to kefali mou na me brizete!! kai kati teleutaio... lete oti sas epairna ta metins.. auto 3ekinise otan 2 me 3 paixtes pou den 8elw na pw onomata barousan diko m metin kai ebazan kai ex8riko! oso gia to binteo exw pei polles fores oti exw problima me tin sundesi kai laggarw.. auta apo mena kali prwtoxronia se olous me ligotero hate <3<3



    Quote

    2.9 Η γλώσσα του Φόρουμ είναι η Ελληνική και μόνο. Τα Αγγλικά επιτρέπονται μερικώς όταν αυτό χρήζει ανάγκης (ή παράδειγμα η χρήση λέξεων που δε μεταφράζονται), αρκεί να μην χρησιμοποιούνται με βρισιές ή/και μειωτικά σχόλια.

    Τα greeklish δεν επιτρέπονται σε όλο το φόρουμ.


    ΠΡΟΣΟΧΗ

    Τα Greeklish απαγορεύονται σε όλο το φόρουμ.

    Παρακαλώ διαβάστε τους κανόνες του φόρουμ~ Whitedrum

    Edited 2 times, last by Whitedrum ().

  • kalispera! egw eimai o me8aniotis.. den kserw pws na sxoliasw tin epi8esi pou dexomai apo kapoious paixtes epeidi rixnw metins stin poli 2!! dexomai brusies se chat apo ton monohasis opws kai apo ton overthrow (o opoios brizei kai sto oloi) kai kanenas den kanei tipota! toso polu sas kakofainetai pou 3ekinisa na rixnw metins stin poli 2? ama paw se megalutera lvl 8a stamatisete na asxoleiste mazi mou? eri3a arketa won se auton ton paixti gia na ton ntusw tou ebala gantia klp kai exw kai sas panw apo to kefali mou na me brizete!! kai kati teleutaio... lete oti sas epairna ta metins.. auto 3ekinise otan 2 me 3 paixtes pou den 8elw na pw onomata barousan diko m metin kai ebazan kai ex8riko! oso gia to binteo exw pei polles fores oti exw problima me tin sundesi kai laggarw.. auta apo mena kali prwtoxronia se olous me ligotero hate <3<3

    καλησπέρα φίλε μου ονομάζομαι Ηλιας για αρχή να πω ότι δεν μου αρέσει να προσβάλω η να βρίζω η γενικά να ασχολουμε με άλλους απλός λέω τα γεγονότα εγώ θα πω το άλλο στο βίντεο φαίνεται ο φίλος να σε βαράει γιατί δεν γράφει έστω miss? έστω έχεις lag μαζί σου εγώ λεω για τον παίκτη lazarako04-01 που και αυτός τραβούσε τα τέρατα από 10 μετρά απόσταση και τα σκότωνε χωρίς καν να κάνει μάγια και όταν έβαλα ελεύθερο τον έκανα dmg και μετά μόλις σηκώθηκε και πήγα ξανά να τον σκοτώσω δεν έτρωγε ζημιά ατσαλάκωτος σε αυτό τι έχεις να πεις ...δεν σε κατήγορο απλός το βίντεο του φίλου δείχνει αυτο που ακριβός είδα εχθές εγω και ειχα ακριβώς την ίδια εμπειρία πρέπει και εγώ να πω τα γεγονότα ...



    Υ.γ Ειμαι κατά στον να προσβάλλεις παίκτη η να σκοτώνεις για loot η να ρίχνεις κατάρες γιατί κάποιος δεν σου δίνει σημασία η είναι ποιο κάλος απο εσένα τα φιλιά μου στον MentalWarr που παρόν προσβολή έμενα σαν παίκτη και εχει και τα minion στην clan του θέλω να το πω υγειά να είναι χαρούμενος και κάποια στιγμή να ξέρει οτι ο τρόχος γυριζει οτι δίνεις παίρνεις σε αυτή την ζωή υγειά λοιπόν σε φίλους και εχθρούς και μην βγάζετε το κοπλεξ σας σε άλλα παιδιά στο παιχνίδι να τα πατε καλά με τον ευατο σας

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • kalispera! egw eimai o me8aniotis.. den kserw pws na sxoliasw tin epi8esi pou dexomai apo kapoious paixtes epeidi rixnw metins stin poli 2!! dexomai brusies se chat apo ton monohasis opws kai apo ton overthrow (o opoios brizei kai sto oloi) kai kanenas den kanei tipota! toso polu sas kakofainetai pou 3ekinisa na rixnw metins stin poli 2? ama paw se megalutera lvl 8a stamatisete na asxoleiste mazi mou? eri3a arketa won se auton ton paixti gia na ton ntusw tou ebala gantia klp kai exw kai sas panw apo to kefali mou na me brizete!! kai kati teleutaio... lete oti sas epairna ta metins.. auto 3ekinise otan 2 me 3 paixtes pou den 8elw na pw onomata barousan diko m metin kai ebazan kai ex8riko! oso gia to binteo exw pei polles fores oti exw problima me tin sundesi kai laggarw.. auta apo mena kali prwtoxronia se olous me ligotero hate <3<3

    Καλησπερα και καλη χρονια!Ουτε εγω θελω να διξω μισος αλλα πως μου το εξιγης αυτο να εξαφανιζεσαι απο την οραση μου και να εμφανιζεσαι στο μετιν μπροσταα?? οχι να ξερω να μην αδικο αδικα ατομα(και αυτα δεν γινονται απο το lagg στην συνδεση σου οταν κολλας στο παιχνιδι απλα καθεσαι ακινητος αμα προχορας σε μια διαδρομη οπως διχνω στο βιντεο απο την στιγμη που κολλας ο παιχτης σταματαει((ΑΜΑ εχω αδικο θελω να μου το πειτε)))

  • Συγγνώμη φίλε Me8aniotis αλλά στο βίντεο δε φαίνεται να τίθεται πρόβλημα lag κατά τη σύνδεση. Επίσης δε φαίνεται να έχεις βάλει αυτόματο κυνήγι γιατί ο παίχτης δε θα πήγαινε τόσο μακριά. Αν έχεις ρίξει αρκετά won όπως λες, θα έπρεπε να τα σέβεσαι γιατί με τον τρόπο παιχνιδιού σου είναι πιθανό να τα χάσεις από τη μία στιγμή στην άλλη.

    Red roses on my grave, bury me with art.

    - xN1kolaii

  • Συγγνώμη φίλε Me8aniotis αλλά στο βίντεο δε φαίνεται να τίθεται πρόβλημα lag κατά τη σύνδεση. Επίσης δε φαίνεται να έχεις βάλει αυτόματο κυνήγι γιατί ο παίχτης δε θα πήγαινε τόσο μακριά. Αν έχεις ρίξει αρκετά won όπως λες, θα έπρεπε να τα σέβεσαι γιατί με τον τρόπο παιχνιδιού σου είναι πιθανό να τα χάσεις από τη μία στιγμή στην άλλη.

    Θα ήθελα να πω ότι όλη μας έχουμε βάλει λεφτά σε έναν drooper η για cor η για metin άσχετος τα lvl κάποια αξίζουν από 15 won έως 50 η και 150 won στο θέμα που λέει ο φίλος ο Me8aniotis ότι έχει βάλει πολλά won. Άμα εγώ π.χ βρω τον drooper του κυρίου Nikolai και βάλω ελεύθερο θα γράψει dmg έστω και ένα miss όχι όμως να είναι άτρωτος σε βαθμό να μην γράψει ούτε miss, μια βόλτα άμα πάει ένας GM θα δει ότι στο Barka υπάρχουν παίκτες που τραβούν τα τέρατα και τα βαράν πριν καν αυτά έρθουν κοντά στον παίκτη με αποτέλεσμα το εύκολο xp i cor πέρα από αυτό άμα τους κάνεις kill μετά βγαίνουν στο ίδιο σημείο και βάζουν hack που δεν σε κάνει dmg κανένας και μετά παν σε άλλο ch..


    Υ.γ Ευχαριστώ πολύ το φίλο xN1kolai που έδωσε την γνώση στο φορουμ μήπως και κανουμε το παιχνίδι ποιο ασφαλής

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • εγώ έπεσα πάνω σε μποτακια που σκάβουν στον ναό

    « Ο άνθρωπος που είναι ενάρετος και σοφός δεν έχει ανάγκη από δόξα.»


    Πλούταρχος(όχι ο τραγουδιστής) :P



    « Εάν το πρόβλημα μπορεί να λυθεί, τότε δεν αξίζει να ανησυχείτε για αυτό. Εάν δεν λύνεται, τότε είναι άχρηστο να ανησυχείτε.»
    αρχαίο ιαπωνικό απόφθεγμα

  • chl1 poli1 hack bot glentane to gr akoma 1 mera



    Quote

    2.9 Η γλώσσα του Φόρουμ είναι η Ελληνική και μόνο. Τα Αγγλικά επιτρέπονται μερικώς όταν αυτό χρήζει ανάγκης (ή παράδειγμα η χρήση λέξεων που δε μεταφράζονται), αρκεί να μην χρησιμοποιούνται με βρισιές ή/και μειωτικά σχόλια.


    Τα greeklish δεν επιτρέπονται σε όλο το φόρουμ.

    ΠΡΟΣΟΧΗ

    Τα Greeklish απαγορεύονται σε όλο το φόρουμ.

    Παρακαλώ διαβάστε τους κανόνες του φόρουμ~ Whitedrum

    Edited once, last by Whitedrum ().