Προτάσεις

  • Χαίρεται. Ήθελα να προτείνω μερικές βελτιώσεις του παιχνιδιού.

    - Μιας και το wiki ποτε δεν εδειχνε τις πιθανοτητες των + , θα ηταν ωραιο μεσα στο παιχνιδι οταν πας να κανεις αναβαθμιση αντικειμενου, κατω απο τα απαιτουμενα yang να δειχνει ποσες πιθανοτητες % θελει για να παει στο επομενο + .

    - Στο αυτοματο κυνηγι το λογικο ειναι ο χαρακτηρας να μαζευει τα αντικειμενα που πεφτουν. Για παραδειγμα αν κανω exp στα arahan με διπλα γαντια του κλεφτη και με αυτοματο κυνηγι και με τριτο χερι και πεσει Κοκκινη Λεπιδα, γιατι ειμαι αναγκασμενος να χασω αυτο που επεσε; ή γιατι ειμαι αναγκασμενος να ειμαι μεσα ενω εχω βαλει αυτοματο κυνηγι; σκοπος του αυτοματου ειναι ειναι να μην εισαι στον υπολογιστη αλλα να μη χανεις και οτι εχει αξια.

    Προτεινω να μπει λειτουργια αυτοματου μαζεματος.


    Αυτα για τωρα. Θα προσθετω και αλλες ιδεες στα σχολια αυτου του post.

  • επισης προτεινω να βαλετε και νεους GM's. Ή νεα ατομα στην απαντηση των ticket. Δεν ειναι δυνατον να κανουμε ticket ή να θελουμε να ρωτησουμε κατι και να εχουμε απαντηση μετα απο 3 μερες.

  • Καλησπέρα είμαι εδώ για να ασκήσω κριτική στο παιχνίδι καθώς παίζω από πολύ μικρός μέχρι σήμερα σταδιακά το παιχνίδι δεν βοηθάει τους νέους παίκτες όσο πρέπει πράγμα που πρέπει να αιτηθουμε σαν ελληνική κοινότητα δεύτερη απαίτηση είναι να μειωθούν οι τιμές στα δρακονομισματα καθώς βρισκόμαστε σε οικονομική κρίση σαν χώρα δεν μπορούμε να έχουμε ίδιες τιμές με Γερμανία και Γαλλία και Ιταλία περισσότερα exp events και γενικά event που μπορούν να δώσουν ώθηση και σε παλιούς αλλά και νέους παίκτες, επιτέλους δημιουργία ανενεργών καταστημάτων για να πουλάμε τα καλουδια μας χωρίς να καίμε τον υπολογιστή και ρεύμα πράγμα που κάνεις δεν έχει διάθεση να πληρώνει τελικός το παιχνίδι δείνει ελάχιστη διασκέδαση και απαιτεί πολλά χωρίς να δώσει τίποτα στους χρήστες κάντε τα αιτήματα μας να ακουστούν !

  • Καλησπέρα είμαι εδώ για να ασκήσω κριτική στο παιχνίδι καθώς παίζω από πολύ μικρός μέχρι σήμερα σταδιακά το παιχνίδι δεν βοηθάει τους νέους παίκτες όσο πρέπει πράγμα που πρέπει να αιτηθουμε σαν ελληνική κοινότητα δεύτερη απαίτηση είναι να μειωθούν οι τιμές στα δρακονομισματα καθώς βρισκόμαστε σε οικονομική κρίση σαν χώρα δεν μπορούμε να έχουμε ίδιες τιμές με Γερμανία και Γαλλία και Ιταλία περισσότερα exp events και γενικά event που μπορούν να δώσουν ώθηση και σε παλιούς αλλά και νέους παίκτες, επιτέλους δημιουργία ανενεργών καταστημάτων για να πουλάμε τα καλουδια μας χωρίς να καίμε τον υπολογιστή και ρεύμα πράγμα που κάνεις δεν έχει διάθεση να πληρώνει τελικός το παιχνίδι δείνει ελάχιστη διασκέδαση και απαιτεί πολλά χωρίς να δώσει τίποτα στους χρήστες κάντε τα αιτήματα μας να ακουστούν !

    καλησπέρα από εμενα θα ήθελα να σε διορθώσω στο θέμα των δράκο νομισμάτων στις αντίστοιχες τιμές στο εξωτερικό πχ Γερμανία περνεις λιγότερα ΔΝ σε σχέση με την Ελλάδα.