Συντήρηση η όχι;;

  • Καλησπέρα σε όλους! Υπάρχει κάποια συντήρηση; Έψαξα στο φόρουμ αλλά δεν βρήκα κάτι! Ρωτάω γιατί δεν μπορώ να συνδεθώ μου βγάζει σφάλμα κατά την σύνδεση!

  • Και εγω το ιδιο πρόβλημα από της 11:00 που προσπαθησα να μπω και μου βγαζει το ιδιο μηνυμα και εννοείτε δεν υπαρχει πουθενα καμια ενημερωση……X/X/X/

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ, αλλ’ εν τω ευ το πολύ.

  • Θεωρώ ότι θα έπρεπε να δίνουν κάποια ενημέρωση όσον αφορά στις μέρες και ώρες συντήρησης πέραν των προγραμματισμένων .

  • Καλησπέρα σας κ από εμένα θα ήθελα να σας θυμίσω πως η ημέρα των συντηρήσεων έχει αλλάξει εδώ κ εβδομάδες, από Πέμπτη το πήγαν Τρίτη. Εκτός από αυτό είχε ανακοινώσει η Cerise πως αυτή την εβδομάδα θα έχουμε 2 συντηρήσεις δλδ σήμερα κ στις 19/3. Αλλά το θέμα είναι πως αρχίζω να αναρωτιέμαι τι στο καλό κάνουν 3,5 ώρες ;; Μια συνηθισμένη συντήρηση είναι.

  • Παρατηρησα ότι πριν 1 βδομαδα εκαναν Τριτη συντηρηση αλλα νομιζα ότι απλα ετυχε.οπως και να εχει ευχαριστω για την απαντηση αλλα εχουν περασει πολλες ωρες και ακομα περιμενουμε…..

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ, αλλ’ εν τω ευ το πολύ.

  • δειτε ντισκορντ. μας εχουν κλειστους γιατ ιενωνουν τους υπολοιπους

    Ποια είναι η σελίδα του discord; Μπορεί κάποιος να μου στείλει link;

  • Μετα την προτελευταια συντηρηση σε εμενα πολλες φορες πλεον όταν εχει κατω ιτεμς δεν γραφει τι είναι το καθενα θελει ωρα να εμφανιστουν τα ονόματα τους επισης στο πετ δεν δειχνει ονομα και λβλ και θεωρω και παλι μετα και από αυτήν την συντηρηση παλι θα υπαρχουν προβλήματα επιπλέον μιας και ηδη δεν εχουν επιλυθεί τα παραπανω και τοσα αλλα...

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ, αλλ’ εν τω ευ το πολύ.

  • Μετα την προτελευταια συντηρηση σε εμενα πολλες φορες πλεον όταν εχει κατω ιτεμς δεν γραφει τι είναι το καθενα θελει ωρα να εμφανιστουν τα ονόματα τους επισης στο πετ δεν δειχνει ονομα και λβλ και θεωρω και παλι μετα και από αυτήν την συντηρηση παλι θα υπαρχουν προβλήματα επιπλέον μιας και ηδη δεν εχουν επιλυθεί τα παραπανω και τοσα αλλα...

    Αυτό είναι ένα από τα bugs που έχουν παραμείνει από το τελευταίο update έχω στείλει τικετ αλλά δεν βλέπω να το διορθώνουν κ έτσι όπως το κόβω μετά από καμία 10αρια χρόνια θα υπάρχει ακόμα.