Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΌΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΎ ΔΕΝ ΠΜΟΡΕΣΕ ΝΑ ΠΡΟΣΤΕΘΕΙ

  • Καλησπέρα,έχω ένα πρόβλημα με τους λογαριασμούς μου. Μετά από αρκετούς μήνες απουσίας από το παιχνίδι πάω στον μπλε client και πατάω προσθήκη λογαριασμού συμπληρώνω το όνομα χρήση που είχα και τον κωδικό και μου λέει ο λογαριασμός παιχνιδιού δεν μπόρεσε να προστεθεί , μετά πάω και αλλάζω τους κωδικούς μπας και τους έχω ξεχάσει και κάνει πάλη τα ίδια. Εχω στείλει και ticket αλλά ρωτάω κι εδώ μήπως έχει κανείς καμιά ιδέα γιατί άμα περιμένω από την υποστήριξη..........

  • Κατά πάσα πιθανότητα πρόκειται για bug. Το θέμα αφορά πολλούς παίκτες και συνεπώς ναι περιμένετε την επίλυση του,

    Για ποια επίλυση μιλάτε ;; Προτιμότερο δεν θα ήταν να λέτε την αλήθεια ;; Πως δεν πρόκριτε να διορθωθεί κάτι άλλο εκτός του item shop. Υπάρχουν ένα σορό bugs κ προβλήματα που εδώ κ 10 χρόνια υποτίθεται πως τα λύνεται. Επόμενος μην παραμυθίαζεστε με τις απαντήσεις της ΔΟ.

  • Καλησπέρα!

    Να πω κι εγώ με τη σειρά μου πως το πρόβλημα αυτό αφορά όχι 1-2 αλλά τουλάχιστον 20 παίκτες.

    Όλες οι αναφορές έχουν προωθηθεί στην CoMa , συνεπώς αναμένουμε από αύριο ενημέρωση από εκείνη.

  • Να μια ωραία απάντηση που θα μπορούσα να έχω λάβει στο ticket.Δεν λύνει το πρόβλημα αλλά τουλάχιστον καταλαβαίνω οτι κάποιος έχει ασχοληθεί με το ticket μου και έχει δρομολογηθεί η λύση του.

  • Μα πόσες φορές ακόμα να σας το πω ποτέ τους δεν δίνουν απαντήσεις για προβλήματα. Όταν ακούνε για προβλήματα εξαφανίζονται κ αρχίζουν να παίζουν το κρυφτούλη με τον πόνο μας.

  • Για να μην ξεχνιόμαστε :

    Από τα μέλη της ΔΟ μέχρι κ οι υπάλληλοι της εταιρίας αντί να συμβάλουν στην επίλυση των προβλημάτων κάθονται κ διοργανώνουν συντήρηση φόρουμ κ όταν τους λέμε για την αδιαφορία που μας δείχνουν το παριστάνουν θιγμένοι .

  • τοσες ωρες για να φτιαξουμε τα acc μας πηγαν χαμενες μου φενετε....

    Για ποίες μέρες μου λες ?? Εγώ θα έλεγα εβδομάδα κ έτσι όπως το πάνε δεν νομίζω να περιοριστούν στην μία εβδομάδα.

  • Πόσο ακόμα θέλει να μας τρελάνετε ?? Ποία ticket μας λέτε ?? Λες κ κάνετε κάτι εδώ κ μία εβδομάδα, μας κοροϊδεύετε στα ίσια. Δεν έχω να πω κάτι άλλο επειδή δεν ανέχομαι να κοροϊδεύουν μέσα στα μούτρα με τέτοιο τρόπο. Θα δώσω ένα τελευταίο παράδειγμα κ όσοι το έζησαν το θυμούνται πολύ καλά: οι απαντήσεις της ΔΟ κ της Cerise στο συμβάν στις 5 ιουνίου 2018.

  • Εγώ τα έχω στείλει όλα αυτά που λέτε και δεν έχω πάρει απάντηση. Δεν ξέρω ίσως να μην φταίτε εσείς, (αν τα έχετε προωθήσει στους αρμόδιους εγκαίρως).

  • Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με τον Surakias13. Βοήθεια δε πήρα από κάνεναν..

  • ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΕΝΕΤΕ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ΑΝΑΥΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΑΠΕΝΕΓΡΟΠΟΙΗΣΑΝΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΣΧΙΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΤΕ ΤΙΣ ΑΝΑΥΑΘΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝΕ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • καντε ολοι οσο εχετε προβλημα τα windows 10 [επαναφορα] καντε και κανενα λικε thx

  • εδω και 5 μερεσ εχω στειλει τικετ τιποτα απολυτως απο τους GM , και εγω το ιδιο προβλημα εχω δεν μου αφηνει κανενα παιχτακι μου να βαλω

  • καντε ολοι οσο εχετε προβλημα τα windows 10 [επαναφορα] καντε και κανενα λικε thx

    Τι εννοεις; οσοι εχουμε 7 γινε πιο σαφης τι εννοεις επαναφορα

  • Καλησπέρα σας !

    Το πρόβλημα είναι γενικό, έχει ήδη αναφερθεί στους αρμόδιους της εταιρείας από την CoMa και δουλεύουν πάνω σε επίλυση.

    Απλά παίρνει λίγο χρόνο καθώς το πρόβλημα δεν είναι και τόσο απλό όσο φαίνεται.