Σφάλμα κατά την σύνδεση

  • Είμαι Έλληνας και παίζω από ελληνικό σέρβερ. Όταν μπαίνω στο παιχνίδι μου ανοίγει κανονικά το παράθυρο αλλά μου λέει ότι και οι 3 σέρβερ είναι άγνωστη και μου λέει σφάλμα κατά την σύνδεση. Εγώ τι μπορώ να κάνω?

  • Είμαι Έλληνας και παίζω από ελληνικό σέρβερ. Όταν μπαίνω στο παιχνίδι μου ανοίγει κανονικά το παράθυρο αλλά μου λέει ότι και οι 3 σέρβερ είναι άγνωστη και μου λέει σφάλμα κατά την σύνδεση. Εγώ τι μπορώ να κάνω?




    Συνενώθηκαν

    Παρακαλώ λιγάκι προσοχή να μην ανοίγεται 2 φορές το ίδιο θέμα~ Whitedrum

    Edited 2 times, last by Whitedrum ().

  • Αν εισαι σιγουρα ελληνας περιμενε καμια ωρα , γιατι κανουν συντηρηση ,αν εισαι καποιας αλλης καταγωγης,ριχνε μερικες κλεφτιες ματιες, μηπως και ανοιξε, Θα ενημερωσουν εδω οταν ανοιξει η πλατφορμα.

  • Επειδη ειμαι αρχαριος οταν λες απο εδω που ακριβως σε ποια σελιδα πρεπει να πατησω για να βλεπω τις ανακοινωσεις?

  • Επειδη ειμαι αρχαριος οταν λες απο εδω που ακριβως σε ποια σελιδα πρεπει να πατησω για να βλεπω τις ανακοινωσεις?

    εδώ φίλε μου στο φόρουμ οταν είναι θα βγει ανακοίνωση που να λέει οτι η σερβερ είναι ανοιχτή

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • Εννοει οτι θα βγει ανακοινωση στο φορουμ οτι τελειωσε η συντηρηση του σερβερ.Οπως βγαζουν ανακοινωση οταν εχει συντηρηση ειτε τακτικη ειτε εκτακτη.

    Η ζωή στη γη μπορεί να είναι ακριβή αλλά περιλαμβάνει δωρεάν βόλτα γύρω απο τον ήλιο.

  • θα παρει αρκετη ωρα. κανουν σε ολες τις χωρες παραλληλα συντηρηση. και σε καποιους σερβερ ( ΟΧΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ) θα βαλουν επιπλεον καναλια.

  • Πραγματικά ή μας trollarei ή όντως είναι αμοιβάδα.

    Ηρεμησε δεν χρειαζονται εντασεις.

    Η ζωή στη γη μπορεί να είναι ακριβή αλλά περιλαμβάνει δωρεάν βόλτα γύρω απο τον ήλιο.