Συντήρηση

  • Ειλικρινα απαραδεκτη αδιαφορια εκ μερους της εταιριας και της διαχειρησης . επιπλεον δεν απαντανε σε κανενα σχολιο η δεν βγαζουν καμια σχετικη ανακοινωση πετανε ενα επανακκινηστε το κλιεντ και περιμενετε, Τιποτα. Τα εβεντ τρεχουν εμεις περιμενουμε σα τουσ χανους, Βαζουμε δηλαδη λεφτα για να μας γραφετε εκει που δε πιανει μελανι; Βγειτε καποιος απο τους GM, Moderators και πειτε τι γινεται μη καθεστε και κοιτατε

  • Αν μπει καποιος μεσα ας γραψει εδω τουλαχιστον να μαθουμε οτι λειτουργει.

  • Εσυ φίλε KJOHN ασχολήσου με σημαντικότερα πράγματα, χωρίς καμία έχθρα και καμία επίθεση προς εσένα, εγώ και άλλα 10 άτομα από την clan είμαστε από το πρωί στο pc περιμένοντας πίσω από μια οθόνη να μπούμε να βγάλουμε loot για να ενισχύσουμε την οικονομία και τον εξοπλισμό μας. ΚΑΙ λόγω καραντίνας δεν μπορούμε και να βγούμε για έναν καφέ ΚΑΙ σαν να μην έφταναν όλα αυτά έρχετε η threea να μας πει ότι το event τρέχει και θα διαρκέσει 4 ώρες ΕΝΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ και μου λες να μην νευριάζω?????? ΕΧΩ ΚΟΥΜΠΩΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ITEMSHOP ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ τα παντα ΚΑΙ σαν να μην έφτανε αυτό έχουμε κι άλλα, ΒΑΖΟΥΝ 5 EVENT ΜΑΖΙ ΟΛΟΝΥΧΤΙΑ για να τα χαρεί και εκμεταλλευτεί ΠΟΙΟΣ? Εμείς που περιμένουμε όλη την ημέρα και είμαστε εξουθενωμένοι?

    ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΣΟΡΡΥ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ αλλα δεν τα γράφω για εσάς ούτε και προς την ΔΟ.... Εκ μέρους και της ομάδας μας προς την ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΕΙ ΤΟ PC ΑΝ ΞΑΝΑ ΧΩΣΩ 100ΑΡΙΚΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. xgkr xhkr ΚΑΙ αυτα απο τον μπαμπα γουρουνι

  • Εσυ φίλε ZedronKing μάλλον είσαι στημμένος η πλούσιος γιατί εμείς περιμέναμε τα event μπας και πάρουμε κανά item πουλώντας το loot όποτε δεν σε πολυαπασχολεί αν θα dropareis η οχι.

  • Το χασατε πριν; Καποιος εγραψε οτι ξεκινησε να του κανει ενημερωση.Και μενα τωρα επισης.

    Μην κάνετε αυτά που δεν θέλετε να σας κάνουν.

  • Σου βγάζει Queued και μετά Update χωρίς να κάνεις κάτι (Το'χω στα αγγλικά)

    Red roses on my grave, bury me with art.

    - xN1kolaii

  • όπως ήδη ανακοινώθηκε το πρόβλημα έχει επιλυθεί και η ενημέρωση γίνεται κανονικά.

    Επίσης, για τα event υπάρχει σχετική ενημέρωση για τις ωρες τους και ναι τα φεγγαρόκουτα είναι γενικό drop.

  • όπως ήδη ανακοινώθηκε το πρόβλημα έχει επιλυθεί και η ενημέρωση γίνεται κανονικά.

    Επίσης, για τα event υπάρχει σχετική ενημέρωση για τις ωρες τους και ναι τα φεγγαρόκουτα είναι γενικό drop.


    Το νήμα απαντήθηκε κλειδώνει

    Whds2.png