Συντήρηση

  • Για άλλη μια φορά τα ίδια.Συντήρηση δεύτερη φορά μέσα στην εβδομάδα,για πολλή ώρα,εμείς να χάνουμε τόσο χρόνο από τα αντικείμενα που έχουμε βάλει από το item shop και τρέχουν και αυτούς να μην τους νοιάζει.Καλά ρε δεν μπορούσατε να κάνετε εχτές αυτά που θυμηθήκατε να κάνετε σήμερα;επειδή εσείς δηλαδή είστε ανίκανοι σας φταίμε εμείς;

    Τι θα συνέβαινε εάν μια ακατανίκητη δύναμη έπεφτε πάνω σε ένα αμετακίνητο εμπόδιο;

  • Εχθές δεν είχε συντήρηση. Εσύ που είδες εχθές να γίνεται κ λες για 2 συντηρήσεις μεσα στην εβδομάδα?? Όσο αφορά την διάρκεια δεν ευθύνεται η ΔΟ αλλά η εταιρία.

  • ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΝΟΥΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΗΚΑΝΕ ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝΕ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΠΑΛΙ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΩΞΟΥΝ ΠΑΛΙ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΚΟΣΜΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ

  • αυτο που λες ισχυει γιατι ξεκινησαν και πολλοι φιλοι μου να παιζουν λογω της καραντινας

    τον ιδιο λογο εχω και εγω . Ημουν ενθουσιασμενος εφτιαξα κωδικο αλλα μολις μπηκα και ειδα αυτο ξενερωσα που ηταν κλειστοι και περιμενω εδω και 3 ωρες να ανοιξουν.

  • F1F1 για αυτό κανόνισε μια κοινή μέρα για όλες τις χώρες μαζί για να λύσουν κάποια bugs για να μπορέσουν να μπουν κ οι αυτοί που το ξανά ξεκίνησαν κ όχι μόνο.

  • Είναι πολύ ακυρο όμως που από Πεμπτη το εκαναν Τριτη και για μερικες βδομάδες ηταν Τριτη και αυτην την εβδομαδα εγινε Τεταρτη ότι του φανει του λολο Στεφανη.

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ, αλλ’ εν τω ευ το πολύ.

  • Χανετε το βασικο μου φαινεται.Ουτως η αλλως θα υπηρχε μια συντηρηση την εβδομαδα οποτε δεν εχει σημασια αν ειναι Τριτη Τεταρτη ή Πεμπτη.

    Το βασικο ειναι οτι σημερα στις 15¨00 εχει φεγγαροκουτα γενικο και δεν εχει ανακοινωθει καποια παραταση στην ωρα.Ακομα δεν εχει ανοιξει ο server...

    Μην κάνετε αυτά που δεν θέλετε να σας κάνουν.

  • Είναι πολύ ακυρο όμως που από Πεμπτη το εκαναν Τριτη και για μερικες βδομάδες ηταν Τριτη και αυτην την εβδομαδα εγινε Τεταρτη ότι του φανει του λολο Στεφανη.

    Το ότι από πέμπτη το πήγαν τρίτη συμφωνώ πως ήταν τελείως άκυρο, αλλά όσο αφορά για την αλλαγή μέρας για αυτή την εβδομάδα το έχω πει λίγο ποιο πάνω.

  • Ρε μαγκες ειπαν 1- 4 ωρες γτ δεν εχει ανοιξει ακομη να ανοιξει θελουμε να παιξουμε ... ):

    μαζί σου τσάμπα χάνουμε φεγγα

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • Χανετε το βασικο μου φαινεται.Ουτως η αλλως θα υπηρχε μια συντηρηση την εβδομαδα οποτε δεν εχει σημασια αν ειναι Τριτη Τεταρτη ή Πεμπτη.

    Το βασικο ειναι οτι σημερα στις 15¨00 εχει φεγγαροκουτα γενικο και δεν εχει ανακοινωθει καποια παραταση στην ωρα.Ακομα δεν εχει ανοιξει ο server...

    Κανεις λαθος εχει βγει ανακοινωση που λεει αν η συντηρηση διαρκεσει εως την ωρα που ξεκινα το εβεντ τοτε το εβεντ θα παραταθει ωστε να μην χαθει τπτ.

    Η ζωή στη γη μπορεί να είναι ακριβή αλλά περιλαμβάνει δωρεάν βόλτα γύρω απο τον ήλιο.

  • Κανεις λαθος εχει βγει ανακοινωση που λεει αν η συντηρηση διαρκεσει εως την ωρα που ξεκινα το εβεντ τοτε το εβεντ θα παραταθει ωστε να μην χαθει τπτ.

    αν και πολλες φορες δεν δινουν

  • μαζί σου τσάμπα χάνουμε φεγγα

    Δεν χάνουμε φέγγα επειδή λόγο καθυστέρησης θα γίνει το εβεντ άλλη μέρα (δες την ανακοίνωση της coma).

    Ρε μαγκες ειπαν 1- 4 ωρες γτ δεν εχει ανοιξει ακομη να ανοιξει θελουμε να παιξουμε ... ):

    Θα μπορούσες να μου πεις σε ποια επίσημη ανακοίνωση είδες το 1-4 ώρες ???

  • Οταν πρεπει μαζι σου και εγω να κραξω αλλα οχι να περναμε στα ορια της υπερβολης οπως τωρα και να κραζουν ορισμενοι χωρις λογο

    Η ζωή στη γη μπορεί να είναι ακριβή αλλά περιλαμβάνει δωρεάν βόλτα γύρω απο τον ήλιο.

  • giannisan έχω κακό χιούμορ δεν φταίω εγώ είπα να κάνω ένα τρολλ :D

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • Οταν πρεπει μαζι σου και εγω να κραξω αλλα οχι να περναμε στα ορια της υπερβολης οπως τωρα και να κραζουν ορισμενοι χωρις λογο

    πες ονόματα βρε μην κρύβεσαι εδώ μια ομάδα ήμαστε

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • ξέρει κανείς την ακριβή ώρα που έκλεισε ο server

    Στις 11

    Η ζωή στη γη μπορεί να είναι ακριβή αλλά περιλαμβάνει δωρεάν βόλτα γύρω απο τον ήλιο.

  • Είναι απλά ξεφτίλες.Δεν τους νοιάζει το ότι οι παίχτες χάνουν γάντια , exp ring και διάφορα άλλα που τρέχουν από το item shop.Γραμμένους μας έχουν και το ξέρετε και να μην πω το που το ξέρετε και αυτό.

    Τι θα συνέβαινε εάν μια ακατανίκητη δύναμη έπεφτε πάνω σε ένα αμετακίνητο εμπόδιο;