προβλημα λογαριασμου

  • καλησπερα επεζα το 2018 με εναν πεχτει το οποιον δεν βρησκο το ονομα του στην βα8μολογια προσπα8ο να μπω και δεν με βαζει ενο εκανα αλλαγη κωδικου κανονικα μπωρει να με βοη8ειση καποιος

  • Τσεκαρε να τον βρεις στους παλιους σερβερ .

    Η ζωή στη γη μπορεί να είναι ακριβή αλλά περιλαμβάνει δωρεάν βόλτα γύρω απο τον ήλιο.

  • Δεν ξερω τι να σου πω προσωπικα οταν ξεκινησα να ξανα παιζω επειδη ειμουν οπως ετσι ειχα σταματησει χρονια στους παλιους σερβερ το βρηκα το παικτη μου ενω στο νεο δεν εβλεπα το ονομα του.

    Μπηκα με το νεο client δηλωσα ενα e mail και σιγα σιγα εβαλα ολους τους παικτες μεσα ξανα .Μαγαζακια που ειχα 1 λβλ κλπ.

    Η ζωή στη γη μπορεί να είναι ακριβή αλλά περιλαμβάνει δωρεάν βόλτα γύρω απο τον ήλιο.

  • νομιζω ειχαν πει οτι αν δεν μεταφερθουν οι λογαριασμοι σε μια συγκεκριμενη περιοδο , τοτε οι παλιοι χρηστες θα χασουν την εισοδο στο παιχνιδι, δεν ειμαι σιγουρος αλλα ετσι θυμαμαι

  • οταν εκαναν την νεα πλατφορμα , ετσι ειχαν ενημερωσει, τωρα αν χαθηκαν εντελως , πιστευω πως ειναι ετσι ,

  • Τσεκαρε να τον βρεις στους παλιους σερβερ .

    τι ενοασ να κοιταξει στους παλιους server, εχω και εγω θεμα με 1 παικτη μου.. Μπορεις να μας δοσεις πληροφοριες πως να το κανουμε?

    Edited once, last by mercedes ().

  • Ti enoas na kitaksi stus palious server, exo ke ego thema me 1 pextaki m.. Mporis na mas dosis plirofories pos na to kanume?

    Οταν μπαινεις στην βαθμολογια και κοιτας το σερβερ να δεις σε την καταταξη που βρισκεται ο παικτης σου.Σου εμφανιζει και την λιστα καταταξης των παλιων σερβερ.Εκει ειναι ολοι οι παικτες που παιζαν και δεν εχουν μεταφερθει στο νεο σερβερ .

    Η ζωή στη γη μπορεί να είναι ακριβή αλλά περιλαμβάνει δωρεάν βόλτα γύρω απο τον ήλιο.

  • Κανένας λογαριασμός δε χάνεται. Θα πρέπει να τον εισχωρήσεις σε κάποιο email απλώς, με το οποίο email στην ουσία θα συνδέεσαι στο Gameforge account σου. Απλώς πρέπει να καταλάβεις τη διαδικασία, ο λογαριασμός σου δε θα χαθεί.

    Red roses on my grave, bury me with art.

    - xN1kolaii

  • file n1kolai το 8εμα ειναι οτι μπενο στο ειμαιλ κανονικα εκανα αλλαγη του κοδικου και δεν μου τον προσ8ετι το λογαριασμο σορρυ για τα λα8η

  • Πρεπει καπιος να μιλησει απο τη Διαχειριση , δεν μπορει να μας εχουν ετσι, ουτε 1 ατομο ουτε 2 εχουν αυτο το προβλημα και δεν γινετε ολου να κανουν το ιδιο λαθος με το εμαιλ. Ελεος δηλαδη

  • ΟΚ αυτο το ξερω, απλα νομιζα για κατι διαφορετικο γιατι εδω και 2 βδομαδες προσπαθω να περασω το συγκεκριμενο ακκ στο γαμεφορτζ λεει πως δεν γινεται η καταχωρηση.. και διαβασα ακομα 1 ποστ σχετικα με το ιδιο προβλημα αλλα δεν εχει δοθει μια απαντηση απο διαχειριστικη ομαδα

  • Στην ουσία εσύ Τραουλάκι πρέπει να προσθέσεις το λογαριασμό (Δηλαδή το όνομα χρήστη) στο email του λογαριασμού σου στη Gameforge. Αν πχ ο λογαριασμός σου είχε όνομα χρήστη "Traoylaki2" εσύ θα πατήσεις "Προσθήκη Λογαριασμού" και θα γράψεις το Traoylaki2. Αν δε μπορεί να το κάνει αυτό, σημαίνει ότι έχεις καταχωρήσει το λογαριασμό αυτόν σε άλλο email.

    Red roses on my grave, bury me with art.

    - xN1kolaii

  • Το καλυτερο που πρεπει να γινει για αρχη ΠΡΕΠΕΙ στα ΤΙΚΕΤ να μιλανε και μην μας απαξιωνουν