προβλημα λογαριασμου

  • φιλε νικολαι αφου βρησκο τον λογαριασμο και εκανα και αλλαγη κοδικου στο ειμαιλ αυτο πςσ γινετε αυτο να κανο λα8οσ ο πεχτεισ ηταν οντοσ το τραουλακι αλλα δεν τον βρησκο

  • Στην ουσία εσύ Τραουλάκι πρέπει να προσθέσεις το λογαριασμό (Δηλαδή το όνομα χρήστη) στο email του λογαριασμού σου στη Gameforge. Αν πχ ο λογαριασμός σου είχε όνομα χρήστη "Traoylaki2" εσύ θα πατήσεις "Προσθήκη Λογαριασμού" και θα γράψεις το Traoylaki2. Αν δε μπορεί να το κάνει αυτό, σημαίνει ότι έχεις καταχωρήσει το λογαριασμό αυτόν σε άλλο email.

    Δεν το παίρνει υπάρχει κάποιο bug από ότι έχουν πει.

  • Δεν γινετε να εχουμε Εμαιλ τα παντα να αλλαζουμε κωδικους και να λετε τετοιες αηδιες

  • Καλησπέρα, έχω το ίδιο πρόβλημα, το φωνάζω εδώ και μία βδομάδα χωρίς να παίρνω από κάπου βοήθεια, έχω 4 παίχτες δηλωμένους στο email που έκανα εγγραφή και επιβεβαίωση εγγραφής στη gameforge. Δε μπαίνει κανένας ενώ άλλαξα και κωδικούς μήπως πληκτρολογώ κάτι λάθος, όμως πάλι δε με αφήνει. Τι θα γίνει με αυτή τη κατάσταση; Δεν είμαι ο μόνος με αυτό το πρόβλημα, τουλάχιστον μία απάντηση στα ticket δώστε. Τόσο δύσκολο είναι πια;

  • Καλησπέρα, έχω το ίδιο πρόβλημα, το φωνάζω εδώ και μία βδομάδα χωρίς να παίρνω από κάπου βοήθεια, έχω 4 παίχτες δηλωμένους στο email που έκανα εγγραφή και επιβεβαίωση εγγραφής στη gameforge. Δε μπαίνει κανένας ενώ άλλαξα και κωδικούς μήπως πληκτρολογώ κάτι λάθος, όμως πάλι δε με αφήνει. Τι θα γίνει με αυτή τη κατάσταση; Δεν είμαι ο μόνος με αυτό το πρόβλημα, τουλάχιστον μία απάντηση στα ticket δώστε. Τόσο δύσκολο είναι πια;

    Φιλε υπαρχουν αρκετα ποστ με παρομοιο προβλημα σαν το δικο σου.Αν διαβασεις θα δεις οτι εχουν απαντησει ολοι απο την Δ.Ο οτι υπαρχει θεμα με αρκετους λογαριασμους παικτων που αντιμετωπιζει αυτο το προβλημα εχουν μεταβιβασει το θεμα στην εταιρια και περιμενουν απαντηση για το ποτε θα λυθει.

    Η ζωή στη γη μπορεί να είναι ακριβή αλλά περιλαμβάνει δωρεάν βόλτα γύρω απο τον ήλιο.

  • Φιλε υπαρχουν αρκετα ποστ με παρομοιο προβλημα σαν το δικο σου.Αν διαβασεις θα δεις οτι εχουν απαντησει ολοι απο την Δ.Ο οτι υπαρχει θεμα με αρκετους λογαριασμους παικτων που αντιμετωπιζει αυτο το προβλημα εχουν μεταβιβασει το θεμα στην εταιρια και περιμενουν απαντηση για το ποτε θα λυθει.

    Πόσο ακόμα θα περιμένουμε; Είπαμε τώρα που έχουμε χρόνο να μπούμε να θυμηθούμε τα παλιά, να χαλαρώσουμε, και σπάσανε τα νεύρα μας

  • Πόσο ακόμα θα περιμένουμε; Είπαμε τώρα που έχουμε χρόνο να μπούμε να θυμηθούμε τα παλιά, να χαλαρώσουμε, και σπάσανε τα νεύρα μας

    Δεν μπορω να σου απαντησω στο ποσο ακομα θα περιμενουμε γιατι δεν ειμαι υπαλληλος της εταιριας.Ειμαι ενας απλος παικτης οπως εσυ.Μπορω να σου απαντησω ομως σε κατι αλλο αν συνεχιστει πανω απο 15 μερες η καραντινα στην χωρα .Με αυτα τα ποστ που διαβαζω στο φορουμ το κοβω στο τελος οι μισοι να σφαζονται μεταξυ τους.Δεν φταιει η συντηρηση φταιει η καραντινα και απλα ξεσπατε εδω.Που να σας ειχα δλδ σε καμια αποστολη εξωτερικο που βγαζαμε καραντινα μεσα σε μια βαση απο 4 εως 6 μηνες κλεισμενοι.Θα γινοσασταν κατα συρροη δολοφονοι οταν γυρνουσατε ετσι οπως αντιδρατε.

    Η ζωή στη γη μπορεί να είναι ακριβή αλλά περιλαμβάνει δωρεάν βόλτα γύρω απο τον ήλιο.

  • Eχω στειλει τοσα τικετ για αυτο το προβλημ α και με εχουν γραψει. Οτι να'ναι μου λενε. Και εγω το ιδιο προβλημα εχω. Αυτος που πηρε απο τους παλιους σερβερ τον λογαριασμο του και τον εβαλε σε αλλο e-mail μπορει παρακαλω να μας εξηγησει την διαδικασια?

  • Eχω στειλει τοσα τικετ για αυτο το προβλημ α και με εχουν γραψει. Οτι να'ναι μου λενε. Και εγω το ιδιο προβλημα εχω. Αυτος που πηρε απο τους παλιους σερβερ τον λογαριασμο του και τον εβαλε σε αλλο e-mail μπορει παρακαλω να μας εξηγησει την διαδικασια?

    Από όσο ξέρω δεν γίνετε να το μεταφέρεις λογαριασμό σε GF acc με άλλο email.