7 φορές προσπάθησα να βάλω μαγαζί

  • δοκίμασε να βάλεις 1 αντικείμενο λιγότερο στο σοπ εγώ αυτό κανω και στήνετε πιο εύκολα επίσης μόλις το γεμίσω κανω δεξι κλικ στο κενο και μετα στο σοπ και πατάω να ανοίξει

  • Παιδια ειναι φυσιολογικο να εχουμε παρατησει πολλοι γιατι με τοσα προβληματα στην προσωπικη ζωη αλλα και τα κομπλεξακια που κυκλοφορουν στην ζωη και ιδίος στο παιχνιδι/α βγαζοντας ολα τα υπαρξιακα,ομοφοβικα,σεξιστικα προβληματα τους φυσιολογικο να σε κανουν να βαρεθεις και να παρατησεις ή απλα στην περιπτωση μου να μπαινεις απλα για να μπεις να διαβασεις ψυχης,βιβλια,βιολογο σε μικρα και εξω ξανα.


    Οσο για το προβλημα για το προνομιακο εγω πλεον δεν εχω θεμα οσα και να ανοιξω μου τα αφηνει. Ελπιζω να μην το γκαντεμιασω...

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ, αλλ’ εν τω ευ το πολύ.

  • Παιδια ειναι φυσιολογικο να εχουμε παρατησει πολλοι γιατι με τοσα προβληματα στην προσωπικη ζωη αλλα και τα κομπλεξακια που κυκλοφορουν στην ζωη και ιδίος στο παιχνιδι/α βγαζοντας ολα τα υπαρξιακα,ομοφοβικα,σεξιστικα προβληματα τους φυσιολογικο να σε κανουν να βαρεθεις και να παρατησεις ή απλα στην περιπτωση μου να μπαινεις απλα για να μπεις να διαβασεις ψυχης,βιβλια,βιολογο σε μικρα και εξω ξανα.


    Οσο για το προβλημα για το προνομιακο εγω πλεον δεν εχω θεμα οσα και να ανοιξω μου τα αφηνει. Ελπιζω να μην το γκαντεμιασω...


    Και λίγα λες μαζί σου αν και αυτά τα άτομα όχι δεν τα βαριέμαι αλλά μου αρέσουν δείχνουν τι άνθρωποι είναι άσχετος αμα είναι 5 η 95 ετών σκέψου ότι αυτά τα άτομα αύριο θα είναι το μέλλον της χώρας, πάντα μα πατά να ξέρεις ότι άνθρωπος βγάζει το χαρακτήρα του σε ένα παιχνίδι μιας και το παιχνίδι είναι ανώνυμο δεν με ξέρεις δεν σε ξέρω οπότε εύκολο..

    Το θέμα είναι απλο τι γίνετε όταν έχεις αξίες και ηθικούς φραγμούς τους πατας για ένα pixel game η όχι..

    Εγω σαν Demons στο παιχνίδι οτι δίνεις παίρνεις απλο.

    "Voi che entrate qui, rinunciate a ogni speranza."



  • δοκίμασε να βάλεις 1 αντικείμενο λιγότερο στο σοπ εγώ αυτό κανω και στήνετε πιο εύκολα επίσης μόλις το γεμίσω κανω δεξι κλικ στο κενο και μετα στο σοπ και πατάω να ανοίξει


    Σ ευχαριστώ πολύ για το κολπάκι. Νομίζω ότι σώθηκα με το κλικ στο κενό και μάλιστα γέμισα φουλ το μαγαζί. Για την ακρίβεια περπατάω λίγο τον παίχτη και μετά πατάω ν ανοίξει. Ελπίζω να μην ήταν τυχαίο και να διατηρηθεί έτσι, τουλάχιστον μέχρι να το φτιάξουν.

  • δοκίμασε να βάλεις 1 αντικείμενο λιγότερο στο σοπ εγώ αυτό κανω και στήνετε πιο εύκολα επίσης μόλις το γεμίσω κανω δεξι κλικ στο κενο και μετα στο σοπ και πατάω να ανοίξει

    Αυτή η μέθοδος λειτούργησε και για μένα! Ευχαριστώ για τη βοήθεια!:)

    "Whether you believe you can do a thing or not, you are right."

  • Παιδιά μπήκα στο φόρουμ για να γράψω αυτό ακριβώς το bug κι όπως βλέπω υπάρχει εδώ και έναν χρόνο; Τραγικό..

  • Σήμερα δεν θέλει να στηθεί μαγαζί, ούτε το κολπάκι δεν πιάνει. Μέχρι στιγμής 5 προσπάθειες. Τα παρατάω X(

  • Σήμερα δεν θέλει να στηθεί μαγαζί, ούτε το κολπάκι δεν πιάνει. Μέχρι στιγμής 5 προσπάθειες. Τα παρατάω X(

    Το χειρότερο είναι όταν καταφέρεις εν τέλη να το στήσεις και μόλις κοιτάς τις τιμές έχεις ξεχάσει σε κάνα item να βάλεις κάνα δυό μηδενικά χαχαχα

  • Το χειρότερο είναι όταν καταφέρεις εν τέλη να το στήσεις και μόλις κοιτάς τις τιμές έχεις ξεχάσει σε κάνα item να βάλεις κάνα δυό μηδενικά χαχαχα

    Ξέρεις ότι μπορείς εσύ ο ίδιος με τον char που έχεις μαγαζι, ν αγοράσεις όποιο αντικείμενο θες απ το ίδιο το μαγαζάκι σου? Αρκεί να έχεις πάνω σου το αντίστοιχο ποσό που το πουλάς. Πατώντας δεξί κλικ πάνω στο αντικείμενο. Για να μην ξεστήνεις το μαγαζί.

  • Αγανακτισμένη ρωτάω κι εγώ πότε θα λυθεί το πρόβλημα? Κρατάει ένα χρόνο τώρα threea Darcoon Cerise Irmin Παρακαλώ απαντήστε μας.

    Και σας παρακαλώ ας μην μας πείτε πάλι..

    <<όταν θα λυθεί το πρόβλημα θα σας ενημερώσουμε.>>

    Και μέχρι να λυθεί πείτε μας τρόπο να στήνουμε μαγαζί. Είναι απίστευτη η ταλαιπωρία που τραβάμε.

  • Νομίζω ότι το πρόβλημα εδώ είναι ότι ούτε αυτοί γνωρίζουν τίποτα γι 'αυτό. Το WebZen πρέπει να βρει μια λύση σε αυτό το πρόβλημα. Το συντομότερο δυνατό γιατί η κατάσταση χειροτερεύει.

    "Whether you believe you can do a thing or not, you are right."

  • Ξέρεις ότι μπορείς εσύ ο ίδιος με τον char που έχεις μαγαζι, ν αγοράσεις όποιο αντικείμενο θες απ το ίδιο το μαγαζάκι σου? Αρκεί να έχεις πάνω σου το αντίστοιχο ποσό που το πουλάς. Πατώντας δεξί κλικ πάνω στο αντικείμενο. Για να μην ξεστήνεις το μαγαζί.

    Ναι το γνωρίζω, αλλά συνήθως όταν ανοίγω μαγαζάκι καινούριο έχω μεταφέρει τα yang στον main παίκτη μου ή απλά δεν έχουν αγοράσει τίποτα! :D

  • Έχουμε κάτι νεότερο για το θέμα?


    Αγανακτισμένη ρωτάω κι εγώ πότε θα λυθεί το πρόβλημα? Κρατάει ένα χρόνο τώρα threea Darcoon Cerise Irmin Παρακαλώ απαντήστε μας.

    Και σας παρακαλώ ας μην μας πείτε πάλι..

    <<όταν θα λυθεί το πρόβλημα θα σας ενημερώσουμε.>>

    Και μέχρι να λυθεί πείτε μας τρόπο να στήνουμε μαγαζί. Είναι απίστευτη η ταλαιπωρία που τραβάμε.

  • Καλησπέρα


    Έχω 47 λεπτά που προσπαθώ να στήσω μαγαζί με δέσμη κασμίρ και δεν λέει να γίνει. Πιάστηκαν τα δάχτυλά μου, πόνεσε ο καρπός μου, σπάσανε τα νεύρα μου...Μπορεί κάποιος υπεύθυνος να ρωτήσει τουλάχιστον τι γίνεται με το θέμα αυτό? Να ξέρω και γω να μην ξαναπροσπαθήσω. Ξέρω ότι δεν θα γίνει τίποτα απλά ήθελα να το βγάλω από μέσα μου. Και τώρα πάμε να συνεχίσουμε τις προσπάθειές μας...Τα λέμε του χρόνου όπου θα ρωτάμε πάλι τα ίδια πράγματα...Αν είμαστε ακόμη εδώ...

  • Καλησπέρα


    Έχω 47 λεπτά που προσπαθώ να στήσω μαγαζί με δέσμη κασμίρ και δεν λέει να γίνει. Πιάστηκαν τα δάχτυλά μου, πόνεσε ο καρπός μου, σπάσανε τα νεύρα μου...Μπορεί κάποιος υπεύθυνος να ρωτήσει τουλάχιστον τι γίνεται με το θέμα αυτό? Να ξέρω και γω να μην ξαναπροσπαθήσω. Ξέρω ότι δεν θα γίνει τίποτα απλά ήθελα να το βγάλω από μέσα μου. Και τώρα πάμε να συνεχίσουμε τις προσπάθειές μας...Τα λέμε του χρόνου όπου θα ρωτάμε πάλι τα ίδια πράγματα...Αν είμαστε ακόμη εδώ...

    Χαχαχαχααχαχαχαχα


    Δεν ξέρω με τι πράγμα να γελάσω


    Με την κατάντια του παιχνδιού;

    Με το ότι κανείς δεν ενδιαφέρεται;

    Μαζί σου που δεν τα παρατάς;

    Η με αυτούς που συνεχίζουν να βάζουν λεφτά στο παιχνίδι

  • Καλησπέρα


    Έχω 47 λεπτά που προσπαθώ να στήσω μαγαζί με δέσμη κασμίρ και δεν λέει να γίνει. Πιάστηκαν τα δάχτυλά μου, πόνεσε ο καρπός μου, σπάσανε τα νεύρα μου...Μπορεί κάποιος υπεύθυνος να ρωτήσει τουλάχιστον τι γίνεται με το θέμα αυτό? Να ξέρω και γω να μην ξαναπροσπαθήσω. Ξέρω ότι δεν θα γίνει τίποτα απλά ήθελα να το βγάλω από μέσα μου. Και τώρα πάμε να συνεχίσουμε τις προσπάθειές μας...Τα λέμε του χρόνου όπου θα ρωτάμε πάλι τα ίδια πράγματα...Αν είμαστε ακόμη εδώ...

    Καλησπέρα!:)


    Σας προτείνω να γράψετε ένα εισιτήριο για την ομάδα του παιχνιδιού. Ίσως βρουν κάποια λύση στο πρόβλημα.

    "Whether you believe you can do a thing or not, you are right."

  • DarkSoul

    Closed the thread.