7 φορές προσπάθησα να βάλω μαγαζί

  • Βάζω στο μαγαζί ένα-ένα βιβλιαράκι με διαφορετική τιμή, θέλει κάμποση ώρα αυτό.. και όταν πατάω "οκ" να στηθεί το μαγαζί, με πετάει στην αποσύνδεση. Με απλή δέσμη και όχι κασμιρ.

    Οκ ξέρω ότι είναι bug αλλά εσείς πως καταφέρνετε και βάζετε μαγαζί? Μετά από 7 φορές δεν ξέρω αν θα το πετύχω ποτέ.


    Και για τη δέσμη κασμίρ διορθώθηκε το bug.. για την απλή έχουμε κανένα νέο?

  • Καλησπέρα!

    Εξακολουθουν τα πρόβλημα στα μαγαζιά;

    Εξακολουθούν ναι. Τα κατάφερα μετά από ώρα και με άλλον χαρακτήρα. Παίζει ρόλο ο χαρακτήρας?

  • Φρεσκο προβλημα ειναι αυτο παλι;Ειχα καιρο να κανω μαγαζι και το επαθα χθες.Δεν ασχοληθηκα δευτερη φορα...

    Μην κάνετε αυτά που δεν θέλετε να σας κάνουν.

  • Έλεος.. τα νεύρα μου. :cursing: Αγανάκτησα. :thumbdown: :thumbdown: Φτιάξτε το παρακαλώ.


    Το αστείο είναι που ζητάτε λεφτά κάθε μέρα για να πληρώνουμε τα οικόπεδα. Με τι λεφτά θέλετε να πληρώνουμε? Αφού ούτε μαγαζί δεν μπορούμε να βάλουμε. :minigun:

    Μπορούμε βέβαια πάντα, να το παρατήσουμε :miffy:

    Edited 2 times, last by NIOBH ().

  • Στην τριτη προσπαθεια το παρατησα.Δεν βλεπω προκοπη απο καπου ουτε εστω μια ανταποκριση τυπικη. Εχουμε και δουλειες ρε παιδι μου δεν θα τρωμε μια ωρα για μαγαζακι.Χανω τον κυριακατικο καφε μου τζαμπα ελεος πια.

    Μην κάνετε αυτά που δεν θέλετε να σας κάνουν.

  • εγω παντος να πω την αληθεια δεν με εχει πεταξει ποτε το μαγαζι δεν ξερω αμα ειμαι απο τους τυχερους, εγω εχω αλλα προβληματα απο μαυρη οθονη σε DT 1o οροφο αραχνες , οταν ειναι να παω καπου με μεταβίβασή και παει λέγοντας

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • Υπάρχει πιθανότητα να διορθωθεί αυτό ή έστω να μας δώσετε μια απάντηση για το πότε προβλέπετε να διορθωθεί?

    Ακόμα και στον νέο χάρτη αγοράς, μας πετάει στην αποσύνδεση όταν πάμε να βάλουμε μαγαζί.

  • παιδια ακομα να λυθει το θεμα ?προσπαθω μερες με δεσμη κασμιρ,θα λειξει κ παει τσαμπα ...μου χει σπασει τα νευρα...με τιποτα δεν κανω μαγαζι

  • Βάζω στο μαγαζί ένα-ένα βιβλιαράκι με διαφορετική τιμή, θέλει κάμποση ώρα αυτό.. και όταν πατάω "οκ" να στηθεί το μαγαζί, με πετάει στην αποσύνδεση. Με απλή δέσμη και όχι κασμιρ.

    Οκ ξέρω ότι είναι bug αλλά εσείς πως καταφέρνετε και βάζετε μαγαζί? Μετά από 7 φορές δεν ξέρω αν θα το πετύχω ποτέ.


    Και για τη δέσμη κασμίρ διορθώθηκε το bug.. για την απλή έχουμε κανένα νέο?

    ασε σε καταλαβαινω απολυτα το εκανε με την δεσμη κασμιρ αλλα ημουν καλυμενος γιατι απλα εμεναν οι τιμες και απλα τα εβαζες μεσα πλεον που τα σταματισα οταν το κανει αυτο θελω να σπασω την οθονη και αντε να στο κανει σε 1 μαγαζι τι γινετε οταν εχεις πανω απο 1????Πετας την οθονη απο το παραθυρο....Εχω φτασει κοντα σε αυτο το σημειο απλα δεν θελω να σπασω τιποτα ή καποιον που μπορει να περναει απο εξω....

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ, αλλ’ εν τω ευ το πολύ.

  • εγώ όταν αφήνω 2-3 σειρές άδειες στο shop δεν με πετάει τις περισσότερες φορές.....

    *****5thEmperor*****
    Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω πειρατής!!!!!!

  • Ειχα το ιδιο προβλημα , πρεπει να εχει θεμα η οταν φτανεις πανω απο ενα οριο στα λεφτα που μπορεις να κερδισεις απο τις πωλήσεις (?) η εχει να κανει με το ποσα αντικειμενα βαζεις ? (?) εμενα ειχε προβλημα και με δεσμη κασμιρ

  • Φιλε δεν ισχυει τίποτα έχει να κάνει με το τι επεξεργαστη εχεις και τι καρτα γραφικων ειχα το ιδιο προβλημα το διορθωσα

  • Φιλε δεν ισχυει τίποτα έχει να κάνει με το τι επεξεργαστη εχεις και τι καρτα γραφικων ειχα το ιδιο προβλημα το διορθωσα

    Δεν νομιζω να φταιει αυτο γιατι παιζω αλλα παιχνιδια Witcher 3,Inquisition, και αλλα ποιο καινουργια παιχνιδια σε full i 4k ultra και δεν μπορω να υποστηριξω το τοσο απαιτητικο μετιν?:/:/:/

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ, αλλ’ εν τω ευ το πολύ.

  • δεν ειναι θεμα να μπορεις να το υποστηριξης ειναι ενα παιχνιδι πολυ παλιο το μετιν το οποιο τοτε τα πηραματα γινονται σε intel epekserasti επισης ο επεξεργαστης σου οταν ειναι κατωτερος απο την καρτα γραφικων σου δεν μπορει να λαμβαινει τα δεδομενα που στελει η κρατα γραφικων και 90 % δημιουργουνται crash στο παιχνιδι ή αλλα προβληματα...

  • Ναι ρε φιλε ομως πως γινετε αλλες φορες να σηκωνει 5 σοπακια και αλλα 4 να κανουν κορ και αλλες κανει οτι λενε τα παιδια ποιο πανω?? οταν εκανα Dt run στο pc ειχα 8-9 λογ με 1 απο αυτους να βαραει και αλλα 4 στο laptop και ποτε δεν ειχα προβλημα να με πεταξει οποτε δεν νομιζω να ισχυει αυτο που λες ισως κανω και λαθος.

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ, αλλ’ εν τω ευ το πολύ.

  • Φιλε εγω δεν ειμαι ουτε της εταιρεια ουτε της διαχειρισεις προσπαθησα να σε βοηθησω γιατι εχω σπουδασει πανω σε αυτο το κομματι και εκανα σπιτι μου δοκιμες με υπολογιστες δυστυχως το παιχνιδι ειναι παλιο και δεν μπορει να ανταποκριθει ειδικα σε παλιους επεξεργαστες AMD. τωρα παιζω με AMD καρτα γραφικων και intel επεξεργαστη ομως οταν βαλω την ιδια καρτα γραφικων με ιδιας γενιας AMD επεξεργαστη εχει θεμα το παιχνιδι...δεν λεω οτι ειναι δικο σου απλα δυστυχως ετσι ειναι ...

  • Αν θελεις μπορεις με στειλεις σε προσωπικο μηνυμα τα πραγματα που εχει ο υπολογιστης σου να σε βοηθησω..


    Συγνωμη για το σπαμ απλα ξεχασα να το γραψω πιο πανω..