7 φορές προσπάθησα να βάλω μαγαζί

  • εμενα πλεον οχι δεν βαζει απλα μαγαζι αλλα σημερα μετα τη συδεση μετο τσανελ μαυριζει η οθονη πριν επιλεξω παιχτη!!τι να πω !!

  • Τελικά δεν θα μπορέσω να ξαναβάλω μαγαζί? Η δέσμη κασμιρ φαίνεται να έχει μεγαλύτερο πρόβλημα απ την κανονική.

    Και μετά σου λέει "παίξε μετιν"

  • Ήθελα να ρωτήσω ρε παιδιά.. κάνετε κάτι εσείς και καταφέρνετε να βάζετε shop?

    Εγώ το μόνο που έχω βρει είναι αν είναι το μισό μαγαζί γεμάτο κι αυτό δεν πιάνει πάντα.

    Εν τω μεταξύ σκέφτομαι ότι και η δέσμη κασμιρ είναι από item shop. Πως μπορεί να είναι τόσο άχρηστη?

  • Εγώ βάζω μαγαζάκι κλείνοντας τα πάντα από τις ρυθμίσεις παιχνιδιού

    Δλδ να μη φαίνεται τσατ,ονόματα και ταμπέλες καταστημάτων

    επίσης κλείνω από τις ρυθμίσεις συστήματος και όλα τα εφέ. Δυστυχώς είναι ένα πολύ καλό μπαγκ που δημιουργήθηκε από τη μέρα που ήρθε ο χάρτης μαγαζιών στο παιχνίδι,πρέπει να διορθωθεί κάποια στιγμή

    ΜΗΝ ΛΟΓΟΜΑΧΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΗΛΙΘΙΟ,ΘΑ ΣΕ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ

  • Εμένα με αφήνει κανονικά ( εχω δέσμη κασμίρ πάντοτε όμως ) . Παλιά μου το έκανε και μένα οταν αργόυσα νομίζω πολύ να το στήσω, αλλα εάν το κάνεις γρήγορα νομίζω παρατήρησα οτι δουλευει .

  • Οπότε να σβήνω απ τις ρυθμίσεις όλα τα εφέ του παιχνιδιού, να στήνω το μαγαζί γρήγορα, να βάζω τα μισά αντικείμενα... να είναι νύχτα με φεγγάρι να βγω σε σταυροδρόμι να χορεύω με τα μαλλιά λιτά και μετά θα πετύχει :rofl:

  • Η άποψη μου εμενα αφου δεν μπορεί η εταιρεία να αποφορτώσει τον σερβερ.. να βάλει ποιο κατω τις τιμες με τα ΠΡΟΝΟΜΙΟΥΧΑ ΜΑΓΑΖΙΑ... δεν γίνεται να δινω 700 δρακονομισματα και να μου βγαζει σχεδον 1 μηνα... Βοήθηστε λίγο αυτο το παιχνίδι να κρατήσει τον κόσμο του..


    Κάντε ασπούμε


    30 μέρες μαχαζι 100 δρακονομισματα

    60 μέρες 180 δρακονομισματα


    Να δείτε ότι θα παίρνει παρα πάνω κοσμος...




    Θεωρώ φυσιολογική τιμη.... καντε κατι δεν υποφερετε η κατασταση..


  • Ερώτηση.. το προνομιούχο κατάστημα, στήνεται αμέσως χωρίς bug και προβλήματα? Γιατί αν είναι έτσι, καταλαβαίνω για ποιό λόγο όλες οι άλλες δέσμες έχουν bug.

  • Οτι πληρώνεις παιρνεις σαυτή τη ζωή... αμα δώσεις ευρώ παιρνεις ηρεμία και σωστό κατάστημα... από την άλλη εαν δώσεις 500 yang παίρνεις τα 3



    % του φορου που πουλάς απο κάθε αντικέιμενο ως προμήθεια..

  • Ερώτηση.. το προνομιούχο κατάστημα, στήνεται αμέσως χωρίς bug και προβλήματα? Γιατί αν είναι έτσι, καταλαβαίνω για ποιό λόγο όλες οι άλλες δέσμες έχουν bug.

    ΝΙΟΒΗ που σε θαυμάζω πολλα χρόνια πριν που σε έβλεπα να παιζεις λοιπόν 😁

    Υ. Γ (στο εχω στείλει και σε ΠΜ. ΙΝ GAME)


    Θα σου απαντήσω πως μετα απο απο τοσο που ξανά ξεκίνησα μεσα στην πρώτη καραντίνα, προσπάθησα να γλιτώσω να χαλαω ΔΝ τουλάχιστον στο προνομιακό (λογου του οτι μου εδινε συνεχεια 6ωρα)

    Και έκανα την προσπάθεια μου να στήνω μαγαζι με απλη Δέσμη (ή Κασμιρ)


    Κατέληξα λοιπόν στο συμπέρασμα οτι μπορει να μου επερνε σχεδόν 40 λεπτα να καταφέρω να το ολοκληρώσω με Ευτυχία.


    Απο τότε Όμορφη ΝΙΟΒΗ μου ειπα ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΌ ΔΕΝ ΣΤΉΝΩ ΚΑΤΆΣΤΗΜΑ Ή αλλιώς ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΉ ❤️

    kh-2-final-mix-hd.jpg

  • Δεν ειναι λύση αυτο παιδιά ...ο κόσμος πήγε στο φεγγαρι το 1969 και εμεις το 2021 ψάχνουμε πώς να κραταμε τα μαγαζια ανοικτα...αληθεια δεν ξερω τι να πω απλα ξενερωνω και σταματω το παιχνιδι..δεν εχω κινητρο...

  • Για μένα, το πρόβλημα έχει λυθεί. Ένα πράγμα είναι σίγουρο: δεν έχει καμία σχέση με την AMD.

    NIOBH , Εξακολουθείτε να αντιμετωπίζετε προβλήματα με το κατάστημα;

    "Whether you believe you can do a thing or not, you are right."

  • Το πρόβλημα συνεχίζεται... Υπάρχει περίπτωση να λυθεί?

    Όπως θα λυθεί ίσως το πρόβλημα που έβαλα 25 ευρώ σήμερα και πήρα προνομιακό

    1ημερα

    12 ωρες

    6 Ώρες

    6 ώρες

    12 ώρες


    Έως εκεί χαχΑ

    kh-2-final-mix-hd.jpg