Ερωτησεις προς Επρπσωπο Εταιριας και Δ.Ο

  • Η Ομαδα του ΜΕΤΙΝ2 σε <3 Ή σου λεει ΝΑ ΤΑ ΑΣΤΡΑ ΝΑ ΚΑΙ Η ΓΛΑΣΤΡΑ


    Αν μπορουσατε να προσκαλεσετε εσεις ΝΕΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ-ΠΕΛΑΤΕΣ να ξεκινησουν ΤΩΡΑ το ΜΕΤΙΝ2 τι κινητρα θα τους δινατε?Τι περιγραφες θα τους κανατε για τον τροπο λειτουργιας κ εξελιξης στο παιχνιδι? Πως θα εξηγουσατε την αναπτηξη του χαρακτηρα που θα επελεγαν?

    Γιατι το τελευταιο διαστημα και με οποιαδηποτε "Βελτιωση" που εχει γινει εγω εχω καταλαβει οτι πρεπει να εισαι 120 λβλ για να το παιξεις αυτο το PAY GAME ετσι οπως το εκαναν.

    Μονο ΑΡΝΙΤΙΚΑ βλεπω και επειδη μπορει να κανω λαθος σας ζηταω να μου βρειτε εσεις τα ΘΕΤΙΚΑ

    .Τωρα πριν απαρτησω τα ΑΡΝΙΤΙΚΑ θα απαντησω σε αυτους που θα πουν γιατι το συνεχιζω

    Λοιπον ξεκινησα το παιχνιδι για να περναει η ωρα μου ευχαριστα. Εκανα γνωριμιες που καποιες εγιναν και φιλια μεσα απο το παιχνιδι ειχαμε καιεχουμε την επικοινωνια χωρις να επιβαρινουμε ο ενας τον αλλο με τις καθημερινες καταστασεις που βιωνουμε στην πραγματικη ζωη. Εχω βαλει χρηματα στο παιχνιδι απλα τωρα τελευταια προσπαθω να το αποφευγω και βαζω μονο για το ΓΑΝΤΙ ΚΑΙ ΤΟ 3ο χερι που κακως βαζω αλλα δεν μπορω να αφησω ετσι απλα κατι που αφιερωσα χρονο κ χρημα ισως λιγοτερα απο αλλους στο παιχνιδι αλλα δυστυχως ετσι εγινε το game και ειναι μερικα απο τα ΑΡΝΙΤΙΚΑ που θα γραψω


    1ο Το ριξιμο Χρηματων και Αντικειμενων για οποιδηποτε επιπεδο ειναι λιγο καλυτερο απο το καθολου

    2ο Τα Μηναια EVENT ειναι 1/25 για να σου πεσει το υποτιθεμενο αντικειμενο

    3ο Μπηκε βιβιλο Εξελιξης Ηγεσιας και εχει ποσο καιρο ολοι ψαχναμε να βρουμε το Νο1 για την ΝΕΑ εξελιξη που και αυτη πρεπει να πας στο Νεο χαρτη να παρεις. Ποιο το Νο1?( αρα 120 λβλ)

    4ο Το απλο Γαντι δεν κανει ουτε για να μαζευεις δρακολιθους ποσο για αλλα αντικειμενα,Εκτος και αν πληρωσεις οπως ΚΑΙ εγω

    5ο Το EXP ειναι τοσο λιγο που αν δεν εχεις Παρεα να σε βοηθησει πρεπει να ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ παλι να παρεις κατι απο το ΙΣ για να εξελιχθεις

    (Υπαρχει κ η πληρωμει μεσα στο game σε καποιον παιχτη αλλα με τι νομισματα του παιχνιδιου οταν ολα ειναι λιγα για καποιον που δεν εχει να βαλει ΛΕΦΤΑ )

    6ο Οι Αναβαθμσεις αντικειμενων εχουν γινει TRY TO FAIL Με την τελευται εξελιεξη προσθεση δυναμης στο οπλο απο τα μεταλια ( σε μενα εινα 1 στα 12)

    7ο Βαζεις ΛΕΦΤΑ περνεις απο ΙΣ αυτα που θελει ο καθενας και καποια δεν λειτουργουν σωστα και σε αλλα οταν για καποιο τεχνικο λογο πεφτει το game δεν σταματαει ο χρονος

    ( και μας βαζετε 3 ωρες EXP ,,,P)

    8ο Πας σε μια πιστα που το LAG απο τα τερατα δεν σε αφηνει να την τρεξεις

    9ο Πα σε ενα Boss που ξαφνικα σε κανει αποσυνδεση και εχεις παρει αντικειμενα απο το ΙΣ για να σε βοη8ησουν και σε πεταει εκτος

    10ο Σε ολες τις πιστες υπαρχουν τα " ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟΜΑΤΑΚΙΑ" που εμφανιζωντε και εξαφανιζωντε καλυτερα κ απο τους Νιντζα στις ταινιες

    11 Ta EVENT εχουν γινει στερεοτυπα ιδια για καθε μηνα

    (Καθε Χωρα εχει τα δικα της event που τα βαζει η Αρμοδια Διαχειριστικη Ομαδα της Χωρας)


    Αν εστω σε αυτα που μπορεσα να γραψω που σιγουρα υπαρχουν και πολλα αλλα υπαρχει κατι το ΘΕΤΙΚΟ θα ηθελα να με ενημερωσετε

  • Η Ομαδα του ΜΕΤΙΝ2 σε <3 Ή σου λεει ΝΑ ΤΑ ΑΣΤΡΑ ΝΑ ΚΑΙ Η ΓΛΑΣΤΡΑ


    Αφου περασε μια βδομαδα ουτε ΕΠΡΠΣΩΠΟΣ ουτε η ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ αλλα ουτε καποιος απο Δ.Ο βγηκαν να απαντησουν κατι

    (καθολου περιειργο γιατι τι να μου εγραφαν)


    Μετα απο αρκετες ωρες συντηρησης και οχι οπως μας δηλωσαν ( στις 5/10/2020 από τις 7 πμ. ώρα Ελλάδος και για τουλάχιστον 3 ώρες ο σέρβερ δε θα είναι διαθέσιμος, καθώς θα υπάρχει μια γενική συντήρηση του δικτύου μας) ειπαν να κανουν κ την επομενη μερα συντηρηση της εβδομαδος.

    Απλα πραγματα για αυτους και σιγα να μην σκεφτουν να την κανουν σε ΜΙΑ γιατι τα πελατακια εχουν αγορασει αντικειμενα που τρεχει ο χρονος.

    Ομως ξεχασατε να ζητησετε συγνωμη με ενα 3ωρω ΕΧΠ. Αντε καλα κανατε οτι κανατε γιατι παλι μας πεταει? μας κολλαει? κανενα καναλι παραπανω

    δεν το σηκωνει το συστημα?,,,,,,,


    Απο την μια κακως καθομαι και ασχολουμε γιατι δεν θα αλλαξει τιποτα με εσας.

    Εγω ομως πρεπει να σεβομαι τους κανονες ΕΣΕΙΣ σεβεστε εμας τους παιχτες-πελατακια ??

  • Ανεβενοντας για 2 όροφο αράχνες βλέπω συνέχεια κόκκινα μποτάκια να είναι από την αρχή και να βαράν ως και 4 δωμάτια ποιο καώ χωρίς να τρώει ζημία χωρίς καν εσυ να μπορείς να τα βαρέσεις, το κακο ειναι οτι κάποιο όπως λες και εσυ βαζει λεφτά για να παει απο 61-75 αραχνες και βλεπει τα βοτ ανετά χωρίς ιχνος εξοπλισμού να ειναι 40 λβλ και την αλλη μερα 70...

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • Η Ομαδα του ΜΕΤΙΝ2gr δεν σε <3 απλα σου λεει ΝΑ ΤΑ ΑΣΤΡΑ ΝΑ ΚΑΙ Η ΓΛΑΣΤΡΑ


    Εκτος οτι δεν πηρατε ποτε θεση στα ερωτηματα που εθεσα συνεχιζετε να δειχνετε οτι δεν σεβεστε το γενικο συνολο των παιχτων αλλα μονο καποιους

    λιγους που με τον τροπο τους σας στηριζουν (βλεπε δημοπρασια που καποιος αγοραζει με 2 κ 3000ΔΝ δεκα δεκα καποια αντικειμενα για να τα πουλησουν

    εκτος κ εντος παιχνιδιου με το "αρωμα| σας) Η ακομα τα απιαστα προγραματακια που ανεβενουν επιπεδο σε χρονο μηδεν αλλα και που βρησκουν και

    μαζευουν οτι θελουν αμεσα και ποσοστητες ενω εμεις ακομα κ με γαντι 200% κ ολα τα αλλα νομιμα αντικειμενα που αγορασαμε απο ΙΣ βρησκουμε 2 εως 5 τεμαχια καταναλονωντας χρονο απο τα αντικειμενα που ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ με ΕΥΡΩ. Δεν λεω για το exp που περνουμε εμεις αφου το GAME φροντισε το ΒΙΒΛΙΟ

    ΑΡΧΗΓΟΥ απο 50% να παει στο 30% σε αυτα που μας ετυχαν στους Τροχους

    ( ΘΕΤΙΚΟ δεν φταιτε εσεις για την αλλαγη στο βιβλιο ΑΡΝΙΤΙΚΟ δεν βοηθατε σαν ομαδα του ΜΕΤΙΝ2 gr)

    Και ισως θα ηταν καλυτερα η εξελιγμενη Συντηρηση που κανετε αν και δεν εχουμε δει ποτε καποια διαφορα στο παιχνιδι να γινετε ωρες που δεν εχει πολλους

    ΟΝ-LINEπαιχτες ας πουμε 3-4 το πρωι.

  • Η Ομαδα του ΜΕΤΙΝ2gr δεν σε <3 απλα σου λεει ΝΑ ΤΑ ΑΣΤΡΑ ΝΑ ΚΑΙ Η ΓΛΑΣΤΡΑ


    Τελικα δεν σας ενδιαφερει τιποτα αλλο εκτος απο το ΕΥΡΩ Αφου μας εχετε γεμισει με τοσες δημοπρασιες και οτι δηποτε αλλο σας εξυπηρετει πρωτα εσας

    και μετα την Εταιρια. Γιατι δειχνετε εσοδα απο τους ελαχιστουν αφου εχουν "μπαρμπα στην κορωνη"

    Πιστευω οτι θα ειχε το Μετιν2 gr περισοτερους παιχτες που θα εβαζαν ΕΥΡΩ αν ειχατε επιλεξη στην καλυτερη λειτουργια του παιχνιδιου ΠΧ Ανοδος στο

    ριξιμο Χρηματων και Αντικειμενων - ΕΒΕΝΤ που αξιζουν σε ολους τους παιχτες σε οποιοδηποτε επιπεδο (EXP=ΦΕΓΓΑΡΟΚΟΥΤΑ ΓΕΝΙΚΟ.....)-Ξανα βαζοντας

    τα καναλια (συνολο 5) Ακομα και το εβεντ που ανεβαζατε κοσμο ΕΣΕΙΣ στο Δαιμονικο

    Αλλα τι γραφω τωρα αφου εχετε χασει την επαφη απο το συνολο των παιχτων


    Και παμε παλι ΜΗΝΙΑΙΟ ΕΒΕΝΤ copy paste απλα αλλαξαμε τις μερες ( που ειναι το ΕΧΠ-ΦΕΓΓΑΡΟΚΟΥΤΑ ΓΕΝΙΚΟ)

    Ισως για να δουμε κατι αξιολογο και εμεις οι υπολοιποι να πρεπει να ξανα βγει ο Αλέκος Τζανετάκος της ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ (ιδια ρουχα φορουσε στο βιντεο)

    και να βαλει ΕΒΕΝΤ για ολους μιας και ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ξανα

  • Η Ομαδα του ΜΕΤΙΝ2gr δεν σε <3 απλα σου λεει ΝΑ ΤΑ ΑΣΤΡΑ ΝΑ ΚΑΙ Η ΓΛΑΣΤΡΑ


    Εμεινα Αφωνος μετα απο την τελευταια ενημερωση-εξομολογηση του" Dennis και η ομαδα Μ2"που προσπαθουν οπως εγραψε να ερθουν ποιο κοντα μας.

    Κυριε Dennis και η ομαδα Μ2 οι αποψεις των παιχτων-πελατων δεν ειναι κρισιμες αλλα καιριες γιατι αυτοι παιζουν αυτοι πληρωνουν και αυτοι βλεπουν

    ποιος ειναι τελικα ο Δικο σας στοχος το ΕΥΡΩ. Αλλα το ευρω απο τους λιγους αφου καταφερατε να αλλαξετε την παροιμια Καλλιο 1000 κ στο χερι παρα

    5 κ καρτερι.

    Σαν εκαναν παραπονα για το pvp καποιοι οπως γραφετε οκ την Ζωνη μαχης γιατι την εχουμε? Ας τους λεγατε να πανε εκει.

    Επειδη δεν θα τους βλεπει κανεις? Και ποσα pvp γινοντε στο καναλι 1? Αυτα τα εβλεπες παλαια Αλλα που να πανε Ζ.Μαχης

    αφου εκει υπαρχει χοντροεμποριο απο τους Μπαρμπες στην κορωνη (βλεπε βολους μεταμορφωσεις κ.α)


    Δεν χρειαζετε να ειναι ολα ΔΩΡΕΑΝ το ξερουμε και το καταλαβενουμε. Απλα σκεφτειτε να πλαισιοσετε ολους τους παιχτες με καλυτερα ΕΒΕΝΤ καλυτερο

    DROP RATE ποιο προσιτες Τιμες για τα ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ και στην Ασφαλεια των παιχτων-πελατων


    Και κλεινοντας με ενα ακομα παραπονο στα δικα μου θεματα δεν μου απαντησε κανεις απο εσας Ακομα.

    Αλλα δεν πειραζει τα λεει ολα η επικεφαλιδα σε καθε αναρτηση μου μεχρι να μου αποδειξετε με επιχειρηματα το αναποδο.

    ΜΕΜΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ξανα

  • στο σημείο με την ζώνη μάχης είναι το μόνο σημείο που διαφωνώ σε όλα τα αλλά μαζί σου..


    Όταν εγώ και κάθε εγώ θέλω να μπω στην ζώνη μάχης όπως και εκανα 2-3 φορες αλλά βλέπω όμως ότι από τους 10 παίκτες που είναι μέσα τα 6 είναι παίκτες για farm η 3 παίκτες που τα κάνουν kill και 1-2 να είναι η κανονική που παν για την εμπειρία αρα το pvp στην αρένα είναι τέρμα fail ας την χαίρονται η νοοβαδες του μπλε με το νούμερο 1-2-3 και να το παίζουν παίκτες εκεί μέσα γιατί εξω δεν αξίζουν ούτε για τα φίλτρα στο γενικο.


    Σε όλα τα αλλά μαζί σου.

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬