Ιδιοτικότητα::

  • Καλησπέρα εγώ θα ήθελα να ρωτήσω αναφορικά με το gameforge authenticator App γιατι ειμαι υποχρεωμένος να το κατεβάσω η γιατι να είμαι υοχρεωμένος για να συνδεθώ στο παιχνίδι και να παίξω 1 ωρα 3 5 ή 10 να οφείλω να κρατάω ενα σωρό πράγματα και να βάζω 250 διαφορετικούς κωδικούς για να μου επιτρέψει την είσοδο;;; έχετε σκοπο να σκευτείτε και κάτι ακόμη πιο παράλογο η να τρελλαθώ απο τώρα;;;:/:/:/ τα ζητήματα ιδιοτικότητας μάλλον αποτελούν άγνωστο πράγμα στην gameforge

  • Καλησπέρα, καταρχήν θα σας παρακαλούσα να ενημερωθείτε σχετικά με την εφαρμογή αυτή και τον σκοπό της, καθώς από τα λεγόμενα σας είναι ξεκάθαρο ότι δεν έχετε καταλάβει σωστά ούτε τον σκοπό της, αλλά ούτε και την λειτουργία της.


    Η εφαρμογή αυτή δεν επιβάλλεται στους χρήστες των παιχνιδιών μας, αλλά προτείνεται από εμάς ώς ένα πολύ δυνατό μέσο προστασίας των λογαριασμών σας.

    Δεν χρειάζεται να βάζετε έναν μεγάλο αριθμό κωδικών, παρα μόνο τον κωδικό του Gameforge λογαριασμού σας και να επιβεβαιώνετε την είσοδο σας την στιγμή εκείνη μέσω της εφαρμογής, εφόσον την έχετε ενεργοποιήσει για τον λογαρισμό σας.


    Τέλος, ακριβώς επειδή η προστασία των δεδομένων του κάθε χρήστη είναι πολύ σημαντική, για αυτό και προσφέρουμε αυτήν την υπηρεσία, για όσους το επιθυμούν.


    Εάν έχετε απορίες, παρακαλώ διαβάστε το αντίστοιχο thread: ΓΝΩΡΙΣΤΕ ΤΗ ΝΕΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΕΛΕΓΧΟΥ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ GAMEFORGE και σε περίπτωση προβλήματος με την εφαρμογή ακολουθήστε τις οδηγίες που αναφέρονται στο ίδιο thread. :)

    Signthreea.png

  • διάβασα τα όσα λέει και τα όσα κάνει καθώς επίσης διάβασα το metin2 client να μου αναφέρει πως εαν δεν ολοκληρώσω την εντολή 1 στις ρυθμίσεις όπου ήταν αναφορικά με το σύστημα αυτό δε μπορώ να προχωρήσω οπότε μάλλον έγινε κάποια λανθασμένη ρύθμιση αναφορικά με το τομέα αυτο!!!!