ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΣΟΥΜΕ ΑΝΤΙΚΙΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΟΣ

  • ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΒΑΖΕΤΕ ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΕΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ? ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΣΩ ΕΝΑ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙ ΕΝΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΑΝΤΙ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΣΩ ΕΝΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΜΥΣΤΙΚΩΝ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΑΡΧΗΓΩΝ ΕΝΑ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΑΝΤΙ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΟΥΜΠΩΣΩ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΩΦΕΛΙΜΕΝΟΙ ΘΑ ΒΓΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΣΤΕΡΕΙΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΟΥΜΠΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΟΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ:(

  • Συμφωνώ οπωσδήποτε. Το είχαμε προτείνει και παλιότερα κι έβαλαν αυτό το επιπλέον παραθυράκι για ιππεύσιμα ζώα, κορδέλες κομμώσεις κ.τ.λ.

    Για γάντια, βιβλία αρχηγού, γλυφιτζούρια κ.τ.λ. δεν έχουν βάλει ακόμα. Συμφωνώ επίσης ότι θα κερδίζει η εταιρεία γιατί μου έχει συμβεί πολλές φορές να μην αγοράζω από item shop επειδή δεν έχω χώρο να το κουμπώσω.

  • Εχεις δικιο το εχουμε πει πολλες φορες κατα το παρελθον.Εκτος απο is που αγοραζουμε και δεν μπορουμε να βαλουμε πανω απο 2 αντικειμενα οταν εχεις κερδισει και καποιο δωρο οπως τα 200% εξπ φιλτρα και τα 100% εξπ δεν σε αφηνει να τα χρησιμοποιησεις μαζι κουλο νομιζω επειδη εχεις ενοργοποιημενο το ενα να μην μπορεις να εχεις και το αλλο μαζι...Πρεπει να εχει 3-4 θηρες οπως λεει και ο προλαλησαντας και να μπορουν να κουμπωθουν και τα εξτρα εξπ buffs μαζι.

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ, αλλ’ εν τω ευ το πολύ.

  • Εγω απο την αλλη και μιας και επεστρεψα μετα απο 8 χρονια βλεπω το παιχνιδι πολυ ευκολο . Μπορεις να φτασεις ανετα 200% bonus exp , τα pvp οπως και το exp μοιαζει σαν να κουβαλας ολοκληρο ζωολογικο κηπο μαζι σου , γνωμη μου οι 120αριδες τωρα δεν εχουν τον θαυμασμο οπου ειχαν οι 99αριδες τοτε . μια χαρα exp κανεις και με 2 θεσεις , πας με παρεα τρως ξυλο και πας ψηλα τι θελετε δηλαδη να κουμπώσεις 50 ιτεμ και να φτασεις +4682482% bonus exp ? να βρεις δυνατη παρεα φιλε και να πατε ολοι μαζι για exp με ενα book αρχηγου και διπλο δαχτυλιδι , εκει ειναι η μαγεια , ανεβασε ηγεσια ανεβασε δυναμη μην σας κανει βουτυρα ετοιμα να απλωθειτε πανω σε μια φετα ψωμι το παιχνιδι. Το ωραιο παντα σε αυτο το παιχνιδι ηταν η δυσκολία του να πας ψηλα και οι παρεες που εκανες . Αντι να δειτε τα σοβαρα προβληματα οπως η έλλειψη αλχημιστών εσεις θελετε +500% exp α ρε pappoulis και Sphinx που ειστε να καμαρωσετε..

    -1 απο εμενα

  • Εγω απο την αλλη και μιας και επεστρεψα μετα απο 8 χρονια βλεπω το παιχνιδι πολυ ευκολο . Μπορεις να φτασεις ανετα 200% bonus exp , τα pvp οπως και το exp μοιαζει σαν να κουβαλας ολοκληρο ζωολογικο κηπο μαζι σου , γνωμη μου οι 120αριδες τωρα δεν εχουν τον θαυμασμο οπου ειχαν οι 99αριδες τοτε . μια χαρα exp κανεις και με 2 θεσεις , πας με παρεα τρως ξυλο και πας ψηλα τι θελετε δηλαδη να κουμπώσεις 50 ιτεμ και να φτασεις +4682482% bonus exp ? να βρεις δυνατη παρεα φιλε και να πατε ολοι μαζι για exp με ενα book αρχηγου και διπλο δαχτυλιδι , εκει ειναι η μαγεια , ανεβασε ηγεσια ανεβασε δυναμη μην σας κανει βουτυρα ετοιμα να απλωθειτε πανω σε μια φετα ψωμι το παιχνιδι. Το ωραιο παντα σε αυτο το παιχνιδι ηταν η δυσκολία του να πας ψηλα και οι παρεες που εκανες . Αντι να δειτε τα σοβαρα προβληματα οπως η έλλειψη αλχημιστών εσεις θελετε +500% exp α ρε pappoulis και Sphinx που ειστε να καμαρωσετε..

    -1 απο εμενα

    επειδή λείπεις 8 χρονιά δεν έχεις συναίσθηση όμως τι παίζει στο γκειμ δυστυχώς το 200% έχπ δεν φτάνει ούτε για δείγμα και όσο αναφορά ηγεσίες κλπ που λες καμία σχέση το γκειμ έχει αλλάξει πολύ από τότε σε αλλά πράγματα πρέπει να δώσεις βάση για να μπορείς να παίξεις

    CARPE DIEM<3

  • επειδή λείπεις 8 χρονιά δεν έχεις συναίσθηση όμως τι παίζει στο γκειμ δυστυχώς το 200% έχπ δεν φτάνει ούτε για δείγμα και όσο αναφορά ηγεσίες κλπ που λες καμία σχέση το γκειμ έχει αλλάξει πολύ από τότε σε αλλά πράγματα πρέπει να δώσεις βάση για να μπορείς να παίξεις

    Βασικά ο φίλος έχει μια χαρά συναίσθηση από το παιχνίδι. Εσείς έχετε χάσει το νόημα του παιχνιδιού. Γι αυτό παραπονιέστε για το παραμικρό. Το παιχνίδι πριν 10 χρόνια είχε υγιή ανταγωνισμό και δημιουργουσε φιλίες και παρέες. Μετά σιγά σιγά με τις αλλαγές και τα ευρώ που ρίχνετε αρκετοί από ομαδικό έγινε ατομικό. Και αντί να αλλάξετε ώστε να ξανά γίνει ένα υγιές παιχνίδι όπως ήταν. Τσιμπάτε συνεχίζετε την κούρσα των αγορών και εξοπλισμών μέσω ιτεμ σοπ λες και τι θα κερδίσετε. Αντε στην καλύτερη περίπτωση θα ανεβάσετε κάνα δυο βιντεακια στο YouTube όπου θα ειρωνευεστε άλλους συμπαίκτες σας. Κρίμα κρίμα ήταν ένα πολύ ωραίο παιχνίδι ένα από τα ελάχιστα αν όχι το μόνο με ελληνικό σερβερ και εξ ολοκλήρου στα ελληνικά και λόγω ανοητου και αθέμιτου ανταγωνισμού κατάντησε όπως κατάντησε.

    Η ζωή στη γη μπορεί να είναι ακριβή αλλά περιλαμβάνει δωρεάν βόλτα γύρω απο τον ήλιο.

  • επειδή λείπεις 8 χρονιά δεν έχεις συναίσθηση όμως τι παίζει στο γκειμ

    ξερεις τι εχει αλλαξει απλα ? θα στο πω εγω που απείχα και το διακρίνω τοτε στο δωματιο 21 στην ατλαντιδα θα χρειαζονταν 5-6- δυνατα παιδια με σαμανα για buff και παλι θα ηταν δυσκολο , τωρα πανε 2 80αριδες με τερμα αλχημεία με ζωα με φιλτρα με οτι αλλο θες με 6α και 7α bonus και τα καταφερνουν χωρις σαμανα καλυτερα απο οτι οι αλλοι στο παρελθον , σας εχουν βαλει τοσα πολλα ιτεμ που σας βοηθαν και σας δινουν πλεονεκτημα σε σχεση με το τοτε και παλι δεν σας φτανουν... δεν ειναι ωραιο αν δεν ειναι δυσκολο ε? ειναι ωραιο να βλεπεις κατι 35αριδες να ριχνουν 90αριδες? ειναι ωραιο να λες για pvp και να βγαινουν τα ζωακια? θα ειναι ωραιο αν σου ανοιξουν 6 θεσεις , πιασεις 900% exp ?

  • Εγω απο την αλλη και μιας και επεστρεψα μετα απο 8 χρονια βλεπω το παιχνιδι πολυ ευκολο . Μπορεις να φτασεις ανετα 200% bonus exp , τα pvp οπως και το exp μοιαζει σαν να κουβαλας ολοκληρο ζωολογικο κηπο μαζι σου , γνωμη μου οι 120αριδες τωρα δεν εχουν τον θαυμασμο οπου ειχαν οι 99αριδες τοτε . μια χαρα exp κανεις και με 2 θεσεις , πας με παρεα τρως ξυλο και πας ψηλα τι θελετε δηλαδη να κουμπώσεις 50 ιτεμ και να φτασεις +4682482% bonus exp ? να βρεις δυνατη παρεα φιλε και να πατε ολοι μαζι για exp με ενα book αρχηγου και διπλο δαχτυλιδι , εκει ειναι η μαγεια , ανεβασε ηγεσια ανεβασε δυναμη μην σας κανει βουτυρα ετοιμα να απλωθειτε πανω σε μια φετα ψωμι το παιχνιδι. Το ωραιο παντα σε αυτο το παιχνιδι ηταν η δυσκολία του να πας ψηλα και οι παρεες που εκανες . Αντι να δειτε τα σοβαρα προβληματα οπως η έλλειψη αλχημιστών εσεις θελετε +500% exp α ρε pappoulis και Sphinx που ειστε να καμαρωσετε..

    -1 απο εμενα

    Δεν χρειαζομαι καποιον φιλε να παω για εξπ ποτε δεν περιμενα και ποτε δεν θα περιμενω και θα κρεμομαι απο τις μπαλες αλλων.Οτι εχω κανει (μπορει να μην ειναι πολλα) τα εκανα μονος μου.Οπως λες τα 99 λβλ ηταν σιγουρα πολυ ποιο ωραια οταν το πρατησα το παιχνιδι οπως και εσυ και πολυ αλλοι εκανα μονος εξπ παλι με την μπαφερ μ στα διδυμα με σωμα ωσπου βαρεθηκα και την παρατησα στα 94 και οταν ξανα μπηκα πριν 2 χρονια ηταν 120 οι αλλοι.....Παρατησα το σωμα και επαιξα με οπλου και δεν χρειαζομαι κανεναν εκτος απο Μποσακια γιατι δεν φουλ ακομα σε ολα.Οποτε πιστεψε με με το μπονους εξπ 200% και οτι αλλο μπορεις να βαλεις για να πας 350-600% ποσο παει δεν 8υμαμαι το μεγιστο που ειχα κανει τρομερη δουλεια.

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ, αλλ’ εν τω ευ το πολύ.

  • Εδώ είναι ακριβώς το πρόβλημα ένα παιχνίδι για να έχεις όρεξη να παίζεις θα πρέπει να το παίζεις ομαδικά με παρέα. Το ότι θα πας για να κάνεις εξπ η σε ένα μποςς δεν σημαίνει ότι κρεμεσαι από κάπου. Ο άνθρωπος είναι κοινωνικό ον. Μάθετε να παίζεται ομαδικά αντί να ζητάτε και άλλα πράγματα που το μόνο που καταφέρνουν είναι να γίνετε περισσότερο ατομιστες. Και να χάνετε το νόημα του παιχνιδιού.

    Η ζωή στη γη μπορεί να είναι ακριβή αλλά περιλαμβάνει δωρεάν βόλτα γύρω απο τον ήλιο.

  • 75 λβλ οπλου μονος το 21 τι τους θες τους 2??μονο αν θες παρεα ή να βοηθησεις καποιον φιλο...Παντος εγω δεν ειμαι απο αυτους που τα χωνω για να γινω τουμπανο γιαυτο δεν εγινα και ποτε απλα ενας μετριος προς το καλο παικτης με διαφορετικους ηρωες σε καλα επιπεδα και καλα ιτεμς και σε καποιους που χρειαζεται με αλχημεια.

    +1 στο παλικαρι που λεει για 35-55 λβλ οτι ειναι τρομερα εξοργιστικο να ριχνουν 100+ λβλ για πλακα.

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ, αλλ’ εν τω ευ το πολύ.

  • Εδώ είναι ακριβώς το πρόβλημα ένα παιχνίδι για να έχεις όρεξη να παίζεις θα πρέπει να το παίζεις ομαδικά με παρέα. Το ότι θα πας για να κάνεις εξπ η σε ένα μποςς δεν σημαίνει ότι κρεμεσαι από κάπου. Ο άνθρωπος είναι κοινωνικό ον. Μάθετε να παίζεται ομαδικά αντί να ζητάτε και άλλα πράγματα που το μόνο που καταφέρνουν είναι να γίνετε περισσότερο ατομιστες. Και να χάνετε το νόημα του παιχνιδιού.

    παλικαρι δεν ειναι δικο μου το φταιξιμο οποτε ειχαμε παρεα καλη και λεγαμε που και που να κανουμε κατι πχ τον δρακο ή μαγισσες καθε τοσο το παρατουσαν τα παιδια και ξεμενα μονος τι επρεπε να κανω?να παω στον depon μου ελεγαν να με ντυσει για να ειμαι ενα minion του ακομα να υπακουω καθε διαταγη?Οχι εμεινα πισω και ημουν εναντιων στην αδικια και χαζομαρα οσων τα χωνουν χοντρα και βγαζουν τα ψυχολογικα τους στο παιχνιδι.Και ειχα τον (σεβασμο) ολων

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ, αλλ’ εν τω ευ το πολύ.

  • Δεν χρειαζομαι καποιον φιλε να παω για εξπ ποτε δεν περιμενα και ποτε δεν θα περιμενω και θα κρεμομαι απο τις μπαλες αλλων.

    ξερεις τι ? εχετε χασει το νοημα πιστευω ειναι ενα παιχνιδι που οφείλεις να το παιζεις ομαδικα , ακομα και εγω που τωρα παιζω μονος οι δυνατοτητες μου ειναι λιγοτερες απο αυτους που παιζουν με παρεα , ομως οκ να ακολουθησω το σκεπτικο σου
    8 θεσεις για σφραγιδες δαχτυλιδια και οτι αλλο σε παει στα +1000% exp να παμε ολοι στο μαξ λεβελ να το παρατησουμε ολοι μαζι μετα ,

  • Ειχαμε δυνατους παικτες στην κλαν τοτε με τον manos1 th1r1o milena και παντα πηγαιναμε κοντρα στον depon η μοναδικη κλαν ενεργη να πλακωνομαστε για τα μπος τις ατλας αλλα και να κανουμε ανακοχη οταν ειμασταν 2-3 απο καθε κλαν και βασιλειο να μοιραζομαστε τα 6 καναλια χωρις τους μεγαλους να σφαζονται.

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ, αλλ’ εν τω ευ το πολύ.

  • Σε ορισμένα έχετε δίκιο κατά την γνώμη μου σε άλλα όχι,εγώ προσωπικά παίζω το γκειμ με τον κολλητό μου αλληλοβοήθεια μεταξύ μας και δεν έχουμε ανάγκη κανέναν μακάρι να είχαν όλοι φιλότιμο και ομαδικό πνεύμα αλλά δυστυχώς έχει χαθεί εδώ και χρόνια αυτό,και όσοι έμειναν με φιλότιμο παίζουν σόλο η σε παρέες μικρών ατόμων και δεν δίνουν σημασία σε κανέναν

    CARPE DIEM<3

  • παλικαρι δεν ειναι δικο μου το φταιξιμο οποτε ειχαμε παρεα καλη και λεγαμε που και που να κανουμε κατι πχ τον δρακο ή μαγισσες καθε τοσο το παρατουσαν τα παιδια και ξεμενα μονος τι επρεπε να κανω?να παω στον depon μου ελεγαν να με ντυσει για να ειμαι ενα minion του ακομα να υπακουω καθε διαταγη?Οχι εμεινα πισω και ημουν εναντιων στην αδικια και χαζομαρα οσων τα χωνουν χοντρα και βγαζουν τα ψυχολογικα τους στο παιχνιδι.Και ειχα τον (σεβασμο) ολων

    Δεν γνωρίζω κανέναν ντεπον και παναντολ είναι μεταγενεστεροι παίκτες από εμένα. Όταν το ξεκίνησαν το είχα ήδη παρατήσει. Όχι συμφωνώ μαζί σου να μην σε ντύνει κάνεις. Αλλά και το να παίζεις ατομικά ένα παιχνίδι δεν βοηθάει δεν διασκεδάζεις. Γιατί πάνω από όλα ένα παιχνίδι το παίζουμε για να διασκεδάζουμε να ξεφεύγουμε για λίγο από την καθημερινότητα μας.

    Δυστυχώς η εταιρία έκανε το μεγαλύτερο λάθος που μπορούσε να κάνει. Έβαλε την αλχημεία. Έτσι άνθισαν τα μποτ, το παρεμποριο όπου σε σελίδες του φβ πουλάνε παίκτες γουόν κλπ με ευρώ και πάει λέγοντας. Και φτασαμε σε σημείο στο κόκκινο δάσος 35 λβλ να σπαει 90αρι μετιν. Αν είναι δυνατόν.

    Η ζωή στη γη μπορεί να είναι ακριβή αλλά περιλαμβάνει δωρεάν βόλτα γύρω απο τον ήλιο.

  • ξερεις τι ? εχετε χασει το νοημα πιστευω ειναι ενα παιχνιδι που οφείλεις να το παιζεις ομαδικα , ακομα και εγω που τωρα παιζω μονος οι δυνατοτητες μου ειναι λιγοτερες απο αυτους που παιζουν με παρεα , ομως οκ να ακολουθησω το σκεπτικο σου
    8 θεσεις για σφραγιδες δαχτυλιδια και οτι αλλο σε παει στα +1000% exp να παμε ολοι στο μαξ λεβελ να το παρατησουμε ολοι μαζι μετα ,

    Δεν λεω αυτο.Δεν ηθελα και δεν θελω ποτε καποιος να πει οτι με κουβαλησε, το καταλαβαινεις που το λεω τοσο απλα?Κανενας και σε τιποτα.Δεν χρωσταω σε κανεναν τιποτα σε ολα τα θεματα.Εχω σιγουρα βοηθηθει με τα μπος γιατι μονος δεν τα ειχα αλλα οπως και πολλοι αλλοι αλλα εχω βοηθησει ειτε με εξπ,γιανγ/γον ακομα και λιγοστες περιπτωσεις με το να δωσω καποια αντικειμενα.Δεν λεω μου αρεσει να παιζω μονος αλλα η τυχη τα εχει φερει ετσι που μπαινω σε κλαν τα παμε καλα και μετα καποιοι παρατανε τι να σου πω πες με γκαντεμη αλλα εγωιστης με τπτ δεν ειμαι.Γουσταρω να παιζω και να εχω σε κληση τους αλλους να κανουμε πλακα να λεμε και καμια μ@@@@ να περναει η ωρα αλλα δυστυχως δεν υπαρχει αυτο την συγκεκριμενη περιοδο για μενα

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ, αλλ’ εν τω ευ το πολύ.

  • Δεν γνωρίζω κανέναν ντεπον και παναντολ είναι μεταγενεστεροι παίκτες από εμένα. Όταν το ξεκίνησαν το είχα ήδη παρατήσει. Όχι συμφωνώ μαζί σου να μην σε ντύνει κάνεις. Αλλά και το να παίζεις ατομικά ένα παιχνίδι δεν βοηθάει δεν διασκεδάζεις. Γιατί πάνω από όλα ένα παιχνίδι το παίζουμε για να διασκεδάζουμε να ξεφεύγουμε για λίγο από την καθημερινότητα μας.

    Δυστυχώς η εταιρία έκανε το μεγαλύτερο λάθος που μπορούσε να κάνει. Έβαλε την αλχημεία. Έτσι άνθισαν τα μποτ, το παρεμποριο όπου σε σελίδες του φβ πουλάνε παίκτες γουόν κλπ με ευρώ και πάει λέγοντας. Και φτασαμε σε σημείο στο κόκκινο δάσος 35 λβλ να σπαει 90αρι μετιν. Αν είναι δυνατόν.

    Δεν ξερω ποιον ηρωα εχεις και ποσο καιρο πριν επαιζες και για ποσο διαστημα αλλα ο Depon ηταν πριν 7-8 απο μπλε πηγε κοκκινο και πηρε το μισο μπλε και τους εντυνε ειχε νομιζω ψηλο παρατηση τοτε ο Megalexandro κτλπ.Αν πας ακομα ποιο πισω ειχα πετυχει και τον παπουλη και τον σφινξ αλλα τοτε εγω ημουν καπου στα 40-50 λβλ χωρις να εχω βαλει (δραχμη) στο παιχνιδι με ατελειωτες ωρες παιχνιδιου και οταν ειπα να βαλω κασερι αλλαξε το παιχνιδι προς το κλτρ αλλα τι να το κανεις πανε οι καλες εποχες να ριχνεις ψυχης και να το πουλας 170μ αντι να το κουμπωνεις βσκ εριχνα 2 1 διαβαζα 1 πουλουσα εριχνα 3 2 κρατουσα 1 πουλουσα...τεσπα πανε αυτα

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ, αλλ’ εν τω ευ το πολύ.