προσωρινοί server

  • με ποιο τόπο και που μπορούμε να βρούμε τους νέους server για να συνδεθούμε;

    Iππότης ΜΕ Λευκό άλογο
    Οπλουργός (εδώ και 7 - 8 - 9 -10+++ χρόνια) 89 (;) lvl

  • ξερει κανενας να μας πει πως παμε στους καινουργιουσ πρωσορινους σερβερ???????????????????????

    δεν μας λενε τιποτε οι υπευθυνοι εδω μεσα πως και τι κανεις για να μπεις

    και ανοιξαν εδω και μερες

  • Καλησπέρα, μπορείτε να δείτε στην αντίστοιχη ανακοίνωση, τις περιοχές όπου υπάρχουν οι σέρβερ αυτοί ώστε να δημιουργήσετε λογαριασμό εκεί (παρακαλώ έχετε υπόψη ότι δεν έχουν καμία σχέση με τον Ελληνικό σέρβερ) Πολλή δράση στους προσωρινούς σέρβερ . Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να δείτε στα φόρουμ των περιοχών αυτών.

    Signthreea.png

  • Καλησπέρα, μπορείτε να δείτε στην αντίστοιχη ανακοίνωση, τις περιοχές όπου υπάρχουν οι σέρβερ αυτοί ώστε να δημιουργήσετε λογαριασμό εκεί (παρακαλώ έχετε υπόψη ότι δεν έχουν καμία σχέση με τον Ελληνικό σέρβερ) Πολλή δράση στους προσωρινούς σέρβερ . Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να δείτε στα φόρουμ των περιοχών αυτών.

    Δεν μπορούμε λοιπόν να συνδεθούμε σε αυτούς τους σέρβερ και να μεταφέρουμε τις ανταμοιβές στους Δικouς μας σέρβερ;

  • Καλησπέρα, μπορείτε να δείτε στην αντίστοιχη ανακοίνωση, τις περιοχές όπου υπάρχουν οι σέρβερ αυτοί ώστε να δημιουργήσετε λογαριασμό εκεί (παρακαλώ έχετε υπόψη ότι δεν έχουν καμία σχέση με τον Ελληνικό σέρβερ) Πολλή δράση στους προσωρινούς σέρβερ . Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να δείτε στα φόρουμ των περιοχών τ

    Το ανάλογο θέμα το έχουμε δει, πως θα βρούμε τους server αυτούς; ειναι το η ερώτηση που έκανα εγώ.


    οδηγίες για άσχετους θα ήθελα, κατι που οι υπόλοιποι θεωρούν αυτονόητο εμένα μου διαφύγει.

    Iππότης ΜΕ Λευκό άλογο
    Οπλουργός (εδώ και 7 - 8 - 9 -10+++ χρόνια) 89 (;) lvl

    Edited once, last by ANDREASOMAGIRAS ().

  • Δεν μπορούμε λοιπόν να συνδεθούμε σε αυτούς τους σέρβερ και να μεταφέρουμε τις ανταμοιβές στους Δικouς μας σέρβερ;

    Οχι, καθώς ο σέρβερ μας δεν έχει καμία σχεσή με αυτούς. Ο κάθε προσωρινός σέρβερ ανήκει στην αντίστοιχη περιοχή που υπάρχει επομένως και τους σέρβερ που ανήκουν στην περιοχή αυτή.

    Εάν δηλαδή παίξετε στον προσωρινό σέρβερ της Δυτικής Ευρώπης, μπορείτε να μεταφέρετε ότι γίνεται σε κάποιον σέρβερ της Δυτικής Ευρώπης στο τέλος.


    Το ανάλογο θέμα το έχουμε δει, πως θα βρούμε τους server αυτούς; ειναι το η ερώτηση που έκανα εγώ.


    οδηγίες για άσχετους θα ήθελα, κατι που οι υπόλοιποι θεωρούν αυτονόητο εμένα μου διαφύγει.

    Στις ρυθμίσεις του Gameforge client θα πρέπει αρχικά να επιλέξετε το αντίστοιχο region του προσωρινού σέρβερ στον οποίο θέλετε να παίξετε και να δημιουργήσετε έναν λογαριασμό για να συνεχίσετε (λάβετε υπόψη αυτό που ανέφερα και παραπάνω στην πρώτη ερώτηση).

    Signthreea.png

  • Θα ήθελα να ρωτήσω για ποιο λόγο @threaa ειμαστε ΠΑΝΤΑ παραγκωνισμένοι στα ευρωπαικό εβεντ και σερβερ εμμεσα οπως και την προηγούμενη φορα.

    Δηλαδη το ελληνικο community υπαρχει για να υπάρχει δεν εχει καμια προσβαση σε κατι που αφορα την υπόλοιπη ευρώπη σε ανταμοιβές.

    Γιατι αυτο παρακαλω ? Σε άλλη εταιρία ανήκουμε?

    Ξερω οτι δεν αποφασίζετε εσέις για αυτο αλλα κάτι παραπανω θα γνωρίζετε εκ του θεματος.

  • Οχι, καθώς ο σέρβερ μας δεν έχει καμία σχεσή με αυτούς. Ο κάθε προσωρινός σέρβερ ανήκει στην αντίστοιχη περιοχή που υπάρχει επομένως και τους σέρβερ που ανήκουν στην περιοχή αυτή.

    Εάν δηλαδή παίξετε στον προσωρινό σέρβερ της Δυτικής Ευρώπης, μπορείτε να μεταφέρετε ότι γίνεται σε κάποιον σέρβερ της Δυτικής Ευρώπης στο τέλος.


    Στις ρυθμίσεις του Gameforge client θα πρέπει αρχικά να επιλέξετε το αντίστοιχο region του προσωρινού σέρβερ στον οποίο θέλετε να παίξετε και να δημιουργήσετε έναν λογαριασμό για να συνεχίσετε (λάβετε υπόψη αυτό που ανέφερα και παραπάνω στην πρώτη ερώτηση).

    [attach='27894','none','false']

    Ευχαριστώ για τον κοπο σου.

    Δεν μπορούμε να μπουμε οπότε καλή καρδιά!

    Iππότης ΜΕ Λευκό άλογο
    Οπλουργός (εδώ και 7 - 8 - 9 -10+++ χρόνια) 89 (;) lvl