Χρονια πολλα

  • χρονιά πολλά με υγειά σε ολους ευτυχία και στα παιδιά που περνούν το ιδιο με εμένα αδέρφια εύχομαι το καλύτερο και εύχομαι να στρώσουν όλα...


    Υ.γ Agrita εύχομαι σε εσένα και στην Οικογένεια σου χρονιά πολλά υγειά να είστε ευτυχισμένοι να σας παν όλα όπως τα θέλετε..


    Υ.γ 2 Στα παιδιά εδώ μέσα σας παρακαλώ μέσα από την κάρδια μου να μην αρχίζουμε και κάνουμε spam το θέμα ανέβηκε καθαρά για ευχές,

    και μην μπερδεύομαι Game με πραγματική ζωή..


    Σας ευχαριστώ πολύ

    "Voi che entrate qui, rinunciate a ogni speranza."



  • Χρόνια πολλά με υγεία και ευτυχία σε όλο τον κόσμο , καλά χριστούγεννα και καλές γιορτές . !!!<3<3<3


    Υ.Γ Όλοι με αγωνία περιμένουμε από βδομάδα πλέον να βγάλει ανακοίνωση η εταιρεία και να πει για ακόμα μια φορά πως ήταν λάθος δικό της και μοίρασε άδικα τους αποκλεισμούς , και εννοείται να ζητήσει συγγνώμη η εταιρεία για όλο αυτό αλλά και όλοι αυτοί που μας αμφισβήτησαν όλο αυτό το διάστημα ειδικά η Δ.Ο .


    :minigun::minigun::minigun::minigun::minigun::minigun::minigun:

  • Χρόνια πολλά σε όλους!!

    Αγάπη, ευτυχία, χαρά, ευημερία.. μα πάνω απ' όλα υγεία για όλο τον κόσμο!!


    Υ.γ 2 Στα παιδιά εδώ μέσα σας παρακαλώ μέσα από την κάρδια μου να μην αρχίζουμε και κάνουμε spam το θέμα ανέβηκε καθαρά για ευχές,

    και μην μπερδεύομαι Game με πραγματική ζωή..


    Αυτό ακριβώς θα έλεγα κ εγώ :thumbsup:

    Whds2.png

  • ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,

    Να περάσετε ολοι οσο ποιο καλα μπορείτε, στο μετρο που ειναι δυνατόν με δεδομένες τις συνθήκες που ζέουμε.

    Iππότης ΜΕ Λευκό άλογο
    Οπλουργός (εδώ και 7 - 8 - 9 -10+++ χρόνια) 89 (;) lvl

  • Χρόνια πολλά με υγεία, ευτυχία και πολλά χαμόγελα!!!

    Εύχομαι η νέα χρονιά να μας βρει ελεύθερους και υγιείς με τις οικογένειές μας !!!


    Καλές γιορτές σε όλους και ότι επιθυμείτε !! :love:

  • Χρονια πολλά!!
    Με υγειά, αγάπη και χαρά!!


    Καλες γιορτες σε ολους!!!

    « Ο άνθρωπος που είναι ενάρετος και σοφός δεν έχει ανάγκη από δόξα.»


    Πλούταρχος(όχι ο τραγουδιστής) :P



    « Εάν το πρόβλημα μπορεί να λυθεί, τότε δεν αξίζει να ανησυχείτε για αυτό. Εάν δεν λύνεται, τότε είναι άχρηστο να ανησυχείτε.»
    αρχαίο ιαπωνικό απόφθεγμα

  • Καλή χρονιά με υγεία σε 'σας και τις οικογένειές σας!!!!

    Εύχομαι αυτή η χρονιά να σας φέρει ότι δεν κατάφερε η προηγούμενη :love:

  • Καλή χρονιά με υγεία σε 'σας και τις οικογένειές σας!!!!

    Εύχομαι αυτή η χρονιά να σας φέρει ότι δεν κατάφερε η προηγούμενη :love:

    Καλη χρονιά σε όλους σας παιδια με υγεια το πιο σημαντικο:)

    Να μας φερει ενα μονιμο προνομιουχο καταστημα στο ιτεμ σοπ που δεν μας το εφερε η προηχουμενη;;;; χαχαχ