WIKI

  • Καλησπέρα σας ,


    'Εχω παρατηρήσει στην σελίδα του wiki , στην κατηγορία ασπίδες συγκεκριμένα για την στρογγυλή ασπίδα για το +7 έχετε βάλει πως θέλει κομμάτι υφάσματος. Αλλά στην πραγματικότητα θέλει κομμάτι υφάσματος + . Νομίζω θα ήταν καλό να διορθωθεί προς αποφυγή διάφορων προβλημάτων .

  • επιπλέον βλέπω πως υπάρχει το ίδιο λάθος και για την ασπίδα δράκου στο +7 γράφει για κομμάτι υφάσματος αλλά στην πραγματικότητα θέλει το κομμάτι υφάσματος +

  • επιπλέον βλέπω πως υπάρχει το ίδιο λάθος και για την ασπίδα δράκου στο +7 γράφει για κομμάτι υφάσματος αλλά στην πραγματικότητα θέλει το κομμάτι υφάσματος +

    Έτοιμο! Σε ευχαριστώ και πάλι!!

    Αφού άνοιξες αυτό το θέμα θα προσθέσω και εγώ κατι! Στην κατηγορία για το Σεντούκι μαθητευόμενου στο Σεντούκι ειδικού II το Πράσινο Μάγεμα Β δεν γράφει ότι είναι εώς 40lvl για όπλα και πανοπλίες όπως την Πράσινη Ενίσχυση Β !

    Όταν φτιάξαμε τη σελίδα αυτή έτσι το έδειχνε Ingame γι' αυτό δεν το βάλαμε.

    Τώρα το αναφέρει για το επίπεδο; Το έχεις μήπως ελέγξει;

  • Δεν το έχω ελέγξει όχι αλλα όταν μίλησα με ένα παλικάρι in-game μου είπε τα πράσινα είναι για πανοπλίες και όπλα εώς 40lvl και τα μπλε γενικά!Και λογικά έτσι είναι πιστεύω!

    RTHMSur.jpg

  • Έτοιμο! Σε ευχαριστώ και πάλι!!

    Όταν φτιάξαμε τη σελίδα αυτή έτσι το έδειχνε Ingame γι' αυτό δεν το βάλαμε.

    Τώρα το αναφέρει για το επίπεδο; Το έχεις μήπως ελέγξει;

    επίπεδο πάντα μέχρι 40 ήταν από την πρώτη μέρα που το βάλατε οι ενισχύσεις και τα μαγέματα

  • Απλά στο σημείο που αναφέρει ο συμπαίκτης σου, είναι η περιγραφή του αντικειμένου , που αυτή θέλω να είναι ακριβώς όπως στο παιχνίδι.

    Οπότε πρέπει να το επιβεβαιώσουμε πρώτα πως το γράφει Ingame.

  • Πράσινη ενίσχυση

    Με λίγη τύχη προσθέτει ένα νέο

    μπόνους σε ένα αντικείμενο (το πολύ

    4 μπόνους). Μπορεί να

    χρησιμοποιηθεί μόνο σε όπλα και

    πανοπλίες ως το επιπεδο40.

    Αντικείμενο απο το σεντούκι επιπέδων. Μη εμπορεύσιμο.


    Εντάξει;

    απλά έχει στοίχιση στο κέντρο.

    Iππότης ΜΕ Λευκό άλογο
    Οπλουργός (εδώ και 7 - 8 - 9 -10+++ χρόνια) 89 (;) lvl

  • Ευχαριστούμε :P

    Αλλά ο συμπαίκτης σου αναφέρεται στο Πράσινο μάγεμα Β


    Λέει τα ίδια ακριβώς;

  • Αν δεν εχει να προσθεσει καποιος κατι αλλο πανω σε αυτο το θεμα τοτε νομιζω μπορει να κλεισει το παρον ζητημα .

  • Αν δεν εχει να προσθεσει καποιος κατι αλλο πανω σε αυτο το θεμα τοτε νομιζω μπορει να κλεισει το παρον ζητημα .


    Οκ, μπορεί να κλειδώσει

    Whds2.png