Gameforce Client

  • Καλημέρα σας αντιμετωπίζω ενα πρόβλημα μετα την συντήρηση, οταν παω να ανοίξω ενα παράθυρο μου βγάζει με κόκκινη ένδειξη οτι το παιχνιδι δεν ειναι διαθέσιμο ενω εχει αναρτηθεί στο φορουμ οτι ο σερβερ άνοιξε, εκανα και επιδιορθώσει και παλι τα ιδια. Επίσης κάθε μερα πρέπει να κανω επιδιορθώσει για να μπορεσω να ανοίξω παράθυρο γιατι πρεπει να ανανεωθεί o client κατι τετοιο. παλιότερα δεν ηταν ετσι. Απλα θελω να ξερω εαν αντιμετωπίζει και άλλος το ιδιο πρόβλημα η εαν πλέον ειναι ετσι η διαδικασία ευχαριστώ.

  • Καλημέρα σας αντιμετωπίζω ενα πρόβλημα μετα την συντήρηση, οταν παω να ανοίξω ενα παράθυρο μου βγάζει με κόκκινη ένδειξη οτι το παιχνιδι δεν ειναι διαθέσιμο ενω εχει αναρτηθεί στο φορουμ οτι ο σερβερ άνοιξε, εκανα και επιδιορθώσει και παλι τα ιδια. Επίσης κάθε μερα πρέπει να κανω επιδιορθώσει για να μπορεσω να ανοίξω παράθυρο γιατι πρεπει να ανανεωθεί o client κατι τετοιο. παλιότερα δεν ηταν ετσι. Απλα θελω να ξερω εαν αντιμετωπίζει και άλλος το ιδιο πρόβλημα η εαν πλέον ειναι ετσι η διαδικασία ευχαριστώ.

    Έπρεπε να το αντιμετωπίσω σήμερα, αλλά για κάποιο λόγο όλα τα προβλήματα λύθηκαν απλώς με την επανεκκίνηση του μηχανήματος.:/

    "Whether you believe you can do a thing or not, you are right."

  • Καλημέρα σας αντιμετωπίζω ενα πρόβλημα μετα την συντήρηση, οταν παω να ανοίξω ενα παράθυρο μου βγάζει με κόκκινη ένδειξη οτι το παιχνιδι δεν ειναι διαθέσιμο ενω εχει αναρτηθεί στο φορουμ οτι ο σερβερ άνοιξε, εκανα και επιδιορθώσει και παλι τα ιδια. Επίσης κάθε μερα πρέπει να κανω επιδιορθώσει για να μπορεσω να ανοίξω παράθυρο γιατι πρεπει να ανανεωθεί o client κατι τετοιο. παλιότερα δεν ηταν ετσι. Απλα θελω να ξερω εαν αντιμετωπίζει και άλλος το ιδιο πρόβλημα η εαν πλέον ειναι ετσι η διαδικασία ευχαριστώ.

    Σχετικά με αυτό ΧΩΡΙΣ να θέλω να απορρίψω τους από πάνω Ziphius  threea

    Θα συμπληρώσω πως τις οδηγίες που μπορεί να πιάσουν σε μερικούς.

    Δεν λύνεται πάντα το πρόβλημα αλλά μπορείτε να προβείτε σε διαγραφή και επα εγκατάσταση του παιχνιδιού. (σε εμένα προσωπικά, με με αυτήν την λύση διορθώνεται ΜΟΝΟ)


    Οι αρμόδιοι είναι ενήμεροι για το θέμα, φταίει απ ότι ενημερώθηκα το client της GF

    kh-2-final-mix-hd.jpg

  • Φυσικά, όπως αναφέρατε, οι αρχές γνωρίζουν ήδη το πρόβλημα. Για μένα, η επανεγκατάσταση επιλύει το πρόβλημα.:thumbup:

    "Whether you believe you can do a thing or not, you are right."

  • ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΙΑ ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΙΑ ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΠΙΟ ΦΟΡΜΑΤ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΣΤΟ ΒΓΑΛΕΙ ΜΠΡΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΑΛΛΑ ΑΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ 12 ΩΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΕΛΟΣ. ΕΜΕΝΑ ΣΤΟΥΣ 17 ΠΕΡΙΠΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΝΟΝΤΕ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΗΔΙΑ ΠΟΥ ΦΩΡΤΟΝΕΙ ΔΕΧΙΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΗΧΑΘΙΚΑΑΑΑ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ