ΦΤΙΑΧΤΕ ΚΑΝΑ ΓΡΑΦΙΚΟ

  • Καλησπέρα/καλημέρα , γράφω με αφορμή της περιστάσεων ότι για ένα χρόνο μείναμε σπίτι εφόσον έχει γίνει πανδημία και μας έκαναν τα lockdowns

    Βρε παιδιά αλήθεια εκεί στην GF και η ελληνική κοινότητα ή διαχείρηση που έχει να κάνει με τον Ελληνικό Σέρβερ του Μετίν

    ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΖΕΤΑΙ ΤΑ ΓΡΑΦΙΚΑ ; Χάσατε που χάσατε πααααραπολυ κόσμο και αποσο είδα αριθμείτε στο discord 3.5κ χρήστες .
    να σας πω κάτι ; Αν κάνατε μια αναβάθμιση τα γραφικά το παιχνίδι θα ήταν μακράν ότι καλύτερο . δεν γίνεται όμως να θέλετε να βάζει λεφτά ο κόσμος είτε για φορεσιές είτε για αναβαθμίσεις αντικειμένων και να τον ανταμείβεται με καθημερινά events.
    Σε μια επειχηρηση μάγκες μου αναβαθμίζεις τα εργαλεία και τις τεχνικές σου με την πάροδο των χρόνων αλλιώς εάν μείνεις στάσιμος κάποιος καλύτερος από εσένα θα βρεθεί με καλύτερες ιδέες και ποιο εξελιγμένες τεχνικές .
    αλλαξτε το γρασίδι που είναι pixels

    Αλλάξτε και κάντε αναβάθμιση τα γραφικά . Είναι εφυκτο αλλά μάλλον μόνο να βάζετε τα λεφτά στην τζεπη και οσπου Πάει

  • Δεν ειναι τα γραφικα το προβλημα , εγω προσωπικα που παιζω το παιχνιδι 12 χρονια ακομα που το βλεπω ετσι με πιανει η νοσταλγια και μαρεσει δεν ξερω κατα ποσο θα ηταν καλο να το εβλεπα να αλλαζει πολυ ,τετοιου ειδους παιχνιδια σαν το μετιν για μενα θεωρω οτι υπαρχει λογος να μεινουν οπως ειναι επισης μικρο αλλαγες αν παρατηρησεις με τα χρονια εχουν γινει αλλα τιποτα ιδιαιτερο.

    Σε ριζικες αλλαγες που να θυμιζει αλλο γκειμ δεν θα συμφουνουσα εγω προσωπικα αλλα σε μικρο αλλαγες των ηδη υπαρχων να το κανουν ακομα πιο ωραιο αλλα να κραταει τον ιδιο αερα μεσα!


    Βεβαια ειναι γνωμη μου ολα αυτα χωρις παρεξηγηση (μπορει να φταιει του οτι μεγαλωσα) :P

  • Με την ιδέα σου φίλε greg0ry να αφήναμε και τους δρόμους α φτιαχτούς στην πραγματική ζωή και να ζούμε λες και είμαστε σε κατσικοχώρια για να μας πιάνει η νοσταλγία ...

  • H Συγκριση δεν ειναι η ιδια φιλε μου ο δρομος θα σε βοηθησει στην καθημερινοτητα σου να μπορεις να κινηθεις πιο ευκολα.

    Τα γραφικα που θα βοηθησουν το παιχνιδι να προχωρησει μπροστα? Ποσα παραδειγματα ξερεις που ειμαι σιγουρος οτι ξερεις απο παιχνιδια με απιστευτα γραφικα χωρις κοσμο? με χαλια gameplay δεν θεωρω οτι η αλλαγη των γραφικων στο συγκεκριμενο παιχνιδι θα εφερνε κοσμο.

    Βεβαια ειναι αποψη μου αυτο, καταλαβαινω τι εννοεις παντως και ειναι δεκτο!

  • Με την ιδέα σου φίλε greg0ry να αφήναμε και τους δρόμους α φτιαχτούς στην πραγματική ζωή και να ζούμε λες και είμαστε σε κατσικοχώρια για να μας πιάνει η νοσταλγία ...

    Το παιχνίδι γενικά θέλει αλλαγή από τα pixel μέχρι ταβάνι Ελλάδος αλλά πρώτα όμως για εμένα φτιάχνεις το σπίτι και μετα αγοράζεις έπιπλα

    "Voi che entrate qui, rinunciate a ogni speranza."



  • H Συγκριση δεν ειναι η ιδια φιλε μου ο δρομος θα σε βοηθησει στην καθημερινοτητα σου να μπορεις να κινηθεις πιο ευκολα.

    Τα γραφικα που θα βοηθησουν το παιχνιδι να προχωρησει μπροστα? Ποσα παραδειγματα ξερεις που ειμαι σιγουρος οτι ξερεις απο παιχνιδια με απιστευτα γραφικα χωρις κοσμο? με χαλια gameplay δεν θεωρω οτι η αλλαγη των γραφικων στο συγκεκριμενο παιχνιδι θα εφερνε κοσμο.

    Βεβαια ειναι αποψη μου αυτο, καταλαβαινω τι εννοεις παντως και ειναι δεκτο!

    Υπάρχουν παιχνίδια γενικα που τα έχουν όλα αλλά το θέμα είναι το μετιν :P

    "Voi che entrate qui, rinunciate a ogni speranza."



  • αυτο που πρεπει να αλλαξει στο μετιν ειναι το pay to win model , οι πιθανοτητες επιτυχιας σε αναβαθμίσεις αντικειμένων και σε ικανότητες

  • αυτο που πρεπει να αλλαξει στο μετιν ειναι το pay to win model , οι πιθανοτητες επιτυχιας σε αναβαθμίσεις αντικειμένων και σε ικανότητες

    Συμφωνώ! :thumbsup: Παρεμπιπτόντως, υποστηρίζω την πρόταση.:saint:

    "Whether you believe you can do a thing or not, you are right."

  • αυτο που πρεπει να αλλαξει στο μετιν ειναι το pay to win model , οι πιθανοτητες επιτυχιας σε αναβαθμίσεις αντικειμένων και σε ικανότητες


    Συμφωνώ! :thumbsup: Παρεμπιπτόντως, υποστηρίζω την πρόταση.:saint:Δε

    δεν καταλαβαίνω γιατί στους server που παρακολουθώ διάφορα post με 2 -3 προσπάθειες ανεβαίνουν επίπεδο τα αντικείμενα κα εδώ με 9 ναι 9 πέτρες και μια προσευχή απλά δεν 'έπεσε το επίπεδο του. Νομίζουν ΄τι τα χρήματά μας είναι κοτρόνες για μας και καλά συνεχίζεται η κοροϊδία.

  • DarkSoul

    Closed the thread.