Φεγγαρόκουτα και έλλειψη καναλιών

  • Πάμε από την αρχή κανάλια αλλά πες δεν μπαίνουν για διάφορους λογούς δεν τους αρέσουμε έχουμε μικρο αριθμό ενεργών παικτών και πάει λέγοντας αν και δεν μπορώ να καταλάβω το αμα εχει 6 ch τι θα πάει ποιο καλα?.

    Να σας το παω αλλιώς εγω εχω εναν παίκτη που μπορεί να κρατήσει 2-3 ροομ σίγουρα μπορούν και ακόμη 2-3 παιδιά από την clan μου αν τα βάλουμε κάτω από 6 ροομ εως 9 ροομ μόνο για 2-3 άτομα σιγουρά υπάρχουν ποιο καλοί παίκτες από εμένα και clan ποιο δυνατές αρα πάλη θα έχουμε το ιδιο πρόβλημα και 800 ch να κάνεις πάλη θα γίνει το ιδιο δεν μπορώ να καταλάβω γιατί λέτε για ch.?


    Έκτος και αμα σας αρέσει αυτό είναι άλλο.

    "Voi che entrate qui, rinunciate a ogni speranza."



  • to thema einai oti o ellinikos server einai na paei na paixei tourkia kai germania auto telos oute ch exei oute tpt xamenos xronos kalo mesimeri kai sta @@ m an den grafw ellinika oute gia ellinika den einai auto to sait antio!



    Quote

    2.1 Περιεχόμενα και υπερσύνδεσμοι με υβριστικά, ρατσιστικά, ξενοφοβικά, σεξουαλικά, σεξιστικά, εθνικιστικά, πορνογραφικά, πολιτικά ακραία, ανήθικα,προσβλητικά και λέξεις κρυμμένες με αστεράκια ή αλλα σύμβολα καθώς και εκφράσεις/υπονοούμενα που παραπέμπουν σε ύβρεις, ακόμη και στοιχεία που μπορούν να παραβιάσουν νόμους απαγορεύονται.


    2.9 Η γλώσσα του Φόρουμ είναι η Ελληνική και μόνο. Τα Αγγλικά επιτρέπονται μερικώς όταν αυτό χρήζει ανάγκης (ή παράδειγμα η χρήση λέξεων που δε μεταφράζονται), αρκεί να μην χρησιμοποιούνται με βρισιές ή/και μειωτικά σχόλια.

    Τα greeklish δεν επιτρέπονται σε όλο το φόρουμ.



    Παρακαλώ ΠΡΟΣΟΧΗ στις εκφράσεις σας.


    Τα Greeklish απαγορεύονται σε όλο το φόρουμ.

    Παρακαλώ διαβάστε τους κανόνες του φόρουμ~ Whitedrum

  • Γενικά χτες αράχνες δεύτερο όροφο επικρατούσε πανικός και υπήρξαν πολλές ""παιδιάστικες'" συμπεριφορές από ορισμένους (μεγάλα lvl) παίχτες , οι οποίοι στην τελική θα μπορούσαν να πάνε και σε πίστα αντίστοιχη του επιπέδου τους... Εφόσον δεν θα αλλάξουν αυτοί συμπεριφορά είναι ανάγκη πλέον να αυξηθούν τα CH... Κάνουμε έγκληση στην ομάδα διαχείρισης ...

  • tha se grapsoun ***Λογοκρίθηκε*** opws kanane tosa xronia me to vromopaixnido einai gia na paizoun partakides kai tipota allo!!!! afhste to game kai mpeite pouthena allou na meinoun me ena ch na deis ti wraia p einai!!!!




    Quote

    2.1 Περιεχόμενα και υπερσύνδεσμοι με υβριστικά, ρατσιστικά, ξενοφοβικά, σεξουαλικά, σεξιστικά, εθνικιστικά, πορνογραφικά, πολιτικά ακραία, ανήθικα,προσβλητικά και λέξεις κρυμμένες με αστεράκια ή αλλα σύμβολα καθώς και εκφράσεις/υπονοούμενα που παραπέμπουν σε ύβρεις, ακόμη και στοιχεία που μπορούν να παραβιάσουν νόμους απαγορεύονται.


    2.9 Η γλώσσα του Φόρουμ είναι η Ελληνική και μόνο. Τα Αγγλικά επιτρέπονται μερικώς όταν αυτό χρήζει ανάγκης (ή παράδειγμα η χρήση λέξεων που δε μεταφράζονται), αρκεί να μην χρησιμοποιούνται με βρισιές ή/και μειωτικά σχόλια.

    Τα greeklish δεν επιτρέπονται σε όλο το φόρουμ.



    +1 Προειδοποίηση για Ασέβεια των κανόνων~Whitedrum

  • oso thimame oti eixe 3 server kai emeine me enan ta sumperasmata isws einai dika sas p paizete akoma!




    Quote

    2.9 Η γλώσσα του Φόρουμ είναι η Ελληνική και μόνο. Τα Αγγλικά επιτρέπονται μερικώς όταν αυτό χρήζει ανάγκης (ή παράδειγμα η χρήση λέξεων που δε μεταφράζονται), αρκεί να μην χρησιμοποιούνται με βρισιές ή/και μειωτικά σχόλια.

    Τα greeklish δεν επιτρέπονται σε όλο το φόρουμ.


    Έχει δοθεί προειδοποίηση~ Whitedrum

  • Γενικά χτες αράχνες δεύτερο όροφο επικρατούσε πανικός και υπήρξαν πολλές ""παιδιάστικες'" συμπεριφορές από ορισμένους (μεγάλα lvl) παίχτες , οι οποίοι στην τελική θα μπορούσαν να πάνε και σε πίστα αντίστοιχη του επιπέδου τους... Εφόσον δεν θα αλλάξουν αυτοί συμπεριφορά είναι ανάγκη πλέον να αυξηθούν τα CH... Κάνουμε έγκληση στην ομάδα διαχείρισης ...

    3 όροφος αράχνες κόκκινο δάσος και σε 1 ακόμη μέρος εχει 100% droop, στα 105 λβλ και 90 λβλ ατλαντικά η μαγεμένο δεν εχει συν βλέπεις και ο ιδιος οτι βλέπεις παίκτες 55 αντε 61 λβλ φουλ χπ και όπως είπες βλέπεις παίκτες 105+ αρα δεν ειναι γενικο το droop παρα μοναχα στα 3 map.

    "Voi che entrate qui, rinunciate a ogni speranza."



  • tha se grapsoun ***Λογοκρίθηκε*** opws kanane tosa xronia me to vromopaixnido einai gia na paizoun partakides kai tipota allo!!!! afhste to game kai mpeite pouthena allou na meinoun me ena ch na deis ti wraia p einai!!!!

    Εντάξει δεν μου κάνει κόπο να κάνω μια προσπάθεια και να γράψω εδώ αυτά που βλέπω στο παιχνίδι.. Άλλωστε δεν είναι μόνο για το δικό μου συμφέρον και καλοπέραση αλλά και για την ίδια την εταιρία.. Παίζω τελείως αποσπασματικά το game παρ' όλα αυτά

  • 3 όροφος αράχνες κόκκινο δάσος και σε 1 ακόμη μέρος εχει 100% droop, στα 105 λβλ και 90 λβλ ατλαντικά η μαγεμένο δεν εχει συν βλέπεις και ο ιδιος οτι βλέπεις παίκτες 55 αντε 61 λβλ φουλ χπ και όπως είπες βλέπεις παίκτες 105+ αρα δεν ειναι γενικο το droop παρα μοναχα στα 3 map.

    τότε εκ μέρους της εταιρίας, θα έπρεπε να βάλουν το + ντροπ σε όλα τα μαπς...

  • τότε εκ μέρους της εταιρίας, θα έπρεπε να βάλουν το + ντροπ σε όλα τα μαπς...

    αυτό είπα αδερφέ μου από την αρχή για να έχουν ντροπ απο 1 λβλ εως 250 λβλ να μπορούμε να βγάλουμε φεγγα ολοι μας χωρίς με βαράν και παει λέγοντας το γενικο ξερω οτι ειναι σε ολα τα επίπεδα λβλ και σε ολα τα μαπ και οχι σε 3.

    "Voi che entrate qui, rinunciate a ogni speranza."



  • Εξάλλου δεν πιστεύω να κοστίσει τόσο πολύ στη Gameforge να μας βάλει 2-3 κανάλια παραπάνω , σε σχέση με αυτά που βγάζει...


    Οι παίκτες το θέλουν , ήρθε η ώρα να κινηθεί η διαχειριστική ομάδα και να κάνει το αίτημα της στην εταιρία.

  • apo opou kai na to piaseis an den to ftiaksoun den mpainei kosmos to na paizoun 3-4 atoma kai na vgazoun lefta apo ena game tote filos na kathontai na paizoun monoi tous me agaph apo salonika!!!

  • Εξάλλου δεν πιστεύω να κοστίσει τόσο πολύ στη Gameforge να μας βάλει 2-3 κανάλια παραπάνω , σε σχέση με αυτά που βγάζει...


    Οι παίκτες το θέλουν , ήρθε η ώρα να κινηθεί η διαχειριστική ομάδα και να κάνει το αίτημα της στην εταιρία.

    βρε γλυκέ μου νομίζεις θα γινεί κατι διαφορετικό μετα 2-3 ch παραπάνω ας βάλουν αλλά πάλη θα έχουμε το ιδιο θέμα

    "Voi che entrate qui, rinunciate a ogni speranza."



  • βρε γλυκέ μου νομίζεις θα γινεί κατι διαφορετικό μετα 2-3 ch παραπάνω ας βάλουν αλλά πάλη θα έχουμε το ιδιο θέμα

    ας μπουν για αρχή αυτά τα 2-3 channel και στη συνέχεια το βλέπουμε.

  • Αν έχεις κάποια στοιχεία για την χρήση bug.. γιατι δεν στέλνεις ένα τικετ?!... αντε μπας και μπουν ξανα μερικά "αδικα" bans και ησυχάσουμε από τους έμπορες του παιχνιδιού (εντος game και στα social media)

  • Τα 3 κανάλια επιβάλλονται να μπούνε άλλα επίσης να να έχει γενικό ντροπ παντού θέλω να παίζω με τον μεγάλο μου παίχτη και όχι με ντροπερ πληρώνω εισιτήριο στο μυστηριώδες μπουντρούμι και το ντροπ είναι πενιχρό

    ΟΛΑ τα μεγαλα κολπα, στο metin γινονται, με ντροπερ και οχι με μεγαλους παιχτες

  • τι ενοης πενιχρό drop στο μυστηριώδες μπουντρούμι ? εγώ που κάθομαι σε κεντρικό δωμάτιο δεν εχω τετιο πρόβλημα.


    * Sura WILDLINGS x MetalEdge *


    mortel
    CandyBoy


    [size=24]~THE REAL SURA ~

  • τι ενοης πενιχρό drop στο μυστηριώδες μπουντρούμι ? εγώ που κάθομαι σε κεντρικό δωμάτιο δεν εχω τετιο πρόβλημα.

    Έχετε γάντια;

    "Whether you believe you can do a thing or not, you are right."