Φεγγαρόκουτα και έλλειψη καναλιών

  • Αν και με μικρή καθυστέρηση θα ήθελα να αναφερθώ στην έλλειψη καναλιών με αφορμή τα γεγονότα της 25ης Μαρτίου κατά την διάρκεια των φεγγαρόκουτων.

    Όποιος ήταν online εκείνη την μέρα αναμφίβολα θα παρατήρησε την αναστάτωση που υπήρξε όχι μόνο σε περιζήτητα maps (βλέπε 3ο όροφο) αλλά και στην κλήση. Πολύ φασαρία και παράπονα προς άτομα με μεγάλους παίκτες 105lvl+ που προσπαθούσαν να διεκδικήσουν δωμάτια πιο αδύναμων παικτών (δωμάτια που κάποιοι είχαν φροντίσει να "πιάσουν" πολλές ώρες πριν το event), άτομα που πήγαιναν από δωμάτιο σε δωμάτιο και βαρούσαν κάπες, και άτομα που λόγω της κατάστασης που επικρατούσε απλά βγήκαν εκτός ελέγχου, εγώ όντας ένας από αυτούς. Κάποια στιγμή μπήκε μέσα η Irmin, ίσως και κάποιος άλλος GM/GA και η κατάσταση στην κλήση έγινε απλά λυπηρή.

    Ναι, καταλαβαίνω ότι τα φεγγαρόκουτα έχουν μεγάλη ζήτηση και ανέκαθεν υπήρχαν διαμάχες για τα δωμάτια αλλά χρειάζεται πραγματικά να είναι έτσι η κατάσταση? Γιατί να παραπονιόμαστε στους GA ότι έρχονται και μας παίρνουν τα δωμάτια κάποιοι με το έτσι θέλω και άλλος να λέει " εΙνΑι πΟλΕμΙκΟ πΑιΧνΙδΙ" και άλλος "καντε ticket και θα βρεθεί λύση" ενώ το πρόβλημα μπορεί να λυθεί εύκολα και απλά με περισσότερα Ch?

    Θυμάμαι παλαιότερα υπήρχαν 4 ch, μετά μας έβαλαν 6 ch με την δυνατότητα να αλλάζεις κανάλι χωρίς να χρειαστεί να κάνεις αποσύνδεση και υπήρχε άπειρος χώρος για όλους. Και μετά ξαφνικά μια μέρα, τί?
    3 ch? Γιατί? Επειδή ήταν πολύ "κοστοβόρο" για την GF?
    Και τώρα καθόμαστε σαν τα ζώα σε 3 ch και μαλώνουμε μεταξύ μας αλλά και με την ομάδα υποστήριξης. Μια καθημερινή μέρα καραντίνας μετά τις 7 το πρωί πρέπει να βάζεις χρονόμετρο για να βρεις metin στο κόκκινο δάσος. Άλλοι servers έχουν 9 ch και όλοι κάνουν μια χαρά την δουλειά τους.

    Εμείς για πόσο καιρό πρέπει να υπομένουμε αυτήν την κατάσταση? Αποτελεί λύση να περιμένουμε να τελειώσει η καραντίνα για να παρατήσουν κάποιοι παίκτες και να είμαστε πιο άνετα ή μήπως θα ήταν πιο ωφέλιμο να γίνουν εντονότερες προσπάθειες επιστροφής των 6 καναλιών?

  • Υποστηρίζω την πρότασή σας. Όσο περισσότερο CH έχετε, τόσο το καλύτερο.:thumbup:

    "Whether you believe you can do a thing or not, you are right."

  • Αγαπητε xMasterPro εχουμε βαρεθει οσοι ημαστε στο μπλε να σε βλεπουμε απο το event με το Κ να μας ζαλιζεις το κεφαλι για να μην πω κατι αλλο καθε μερα να παραπονιεσαι και να σου ΦΤΑΙΝΕ ΟΛΑ. Οτι ωρα και να εμπαινες εκλαιγες καθε μερα σε καθε ποστ εδω μεσα για τον χαβαλε που καλα κανει και σε εσενα και σε οποιοδηποτε εδω μεσα και χωνεται. Τα καναλια εγιναν 3 παιχτη μου γιατι παει αναλογα με το κοσμο μην κοιτας που λογο καραντινας παιζουν παραπανω ατομα περυσι το καλοκαιρι οταν τελειωσε η καταντινα ειχε 6 φεγγαροκουτα σε 15 μερες στο 3ο παιζει να ημουν στο καναλι εγω και αλλα 2 3 ατομα ειχα 5 δωματια οποτε λογικο ειναι η εταιρεια να μην ανοιξει παραπανω καναλια επειδη εχουμε καραντινα και ο καθε δεινοσαυρος επεστρεψε για να περασει την ωρα του. Εγω ειμαι ΥΠΕΡ του χωσιμοατος πανω στα φεγγαροκουτα γιατι εγω οπως και αρκετα ατομα εδω μεσα θελουμε τα πραγματα απο τα φεγγαροκουτα δεν θελουμε ουτε να τα πουλησουμε και προσωπικα γουσταρω να χωνομαι σε ατομα που παρατησαν το παιχνιδι και κρατησαν 1 ντροπερ για τα εβεντ για να πουλανε τα γιανγκ και τα σχετικα αυτα τα ατομα κανουν κακο στο παιχνιδι γιαιτ εμποδιζουν παιχτες οπως εμενα και αλλους που παιζουμε σε καθημερινη βαση και χρειαζομαστε τα ντροπ απο τα φεγγαροκουτα. Τωρα αλλο θεμα μπορουν οπως στον Αιας να βαλουν οριο στα λβλ δηλαδη 3ο οροφο να μπαινεις απο 50 λβλ εως 75 και νομιζω θα συμφωνεις και εσυ οπως και πολλοι σε αυτο αφου σε πειραζει που προσωπικα παρακαλαω να γινει κατι τετοιο για να μην υπαρχει καμια δικαιολογια οτι κανω παρεμποδηση εγω προσωπικα σε ατομα που εχουν παρατησει η κανουν φεγγαροκουτα για να πουλησουν και οχι να ανοιξουν δεν υπαρχει καλυτερο απο το να τους χωνομαι και σου λεω γιατι το κανουν και πιστεψε πολλοι συμφωνουν μαζι μου. Καλως η κακως ημαστε σαν ενα μικρο χωριο ολοι γνωριζουμε ο ενας τον αλλον ( εννοω σαν παιχτες ) . Αυτο που πρεπει να καταλαβεις και εσυ και ο καθενας εδω μεσα οτι τα εβεντ ειναι για ολους δεν υπαρχει δικο μου μερος δικο σου μερος ειναι για ολους και για ολα δεν εχετε δει τι γινεται σου αλλους σερβερ και εχετε αποψη. Πολλοι θα με αποκαλεσετε μαγκα πισω απο ενα PC κολλημενο και αλλα πολλα αλλα ξερω οτι στο περασμα του χρονου θα δειτε ποσο δικιο εχω (εχω προσωπικα LinaIslove δεν επαιξα στο 3ο και εβγαλα 8κ φεγγα και αν δεν πιστευεις μπορω να σου στειλω φωτο γιατι ειχα την τυχη να μιλαω με ατομα αλλων σερβερ και να μου ανοιξουν τα ματια και να βαραω αλλου και να καθομαι να βλεπω εσας να μαλωνεται σαν τα κοκορια ). Φτιαχτε τους ντροπερ σας και σταματηστε να κανετε πασαλείμματα. Επενδυστε στους ντροπερ σας στη τελικη αυτοι θα φερουν γιανγκ για να ντυσουν τους μεγαλους παιχτες, ολα τα πραγματα πρεπει να γινονται βημα βημα σταματηστε να παραπονιεστε και να τα θελετε ολα δικα σας .


    Ziphius κουρασες αρχηγε μου σταματα να το παιζεις ιστοριας εδω μεσα

  • Καταρχάς είναι λογικό να μην σε ενδιαφέρει αν κάποιος ενοχλεί άλλους στο xp/drop μέχρι να μπεις εσύ στον στόχο. Αν σε βάλει και σένα στο μάτι κάποιος που δεν τον χώνεις ούτε με τον dropper ούτε με τον μεγάλο σου, κι εσύ θα αρχίσεις να κλαίγεσαι, είτε σε tickets είτε στους φίλους σου (και να χαίρεσαι που δεν υπάρχουν τόσοι κομπλεξικοί).
    Επιπλέον, είναι γνωστό και λογικό ότι η πλειοψηφία δεν έχει μεγάλο παίκτη ικανό να απωθήσει τους full pvp που ανεβαίνουν πάνω για να παίξουν φάπες ή για να στήσουν σκοπιά, πόσο μάλλον dropper 35-75lvl που να αντέχει W από ρούνων+9 ή 35κ σκίσιμο. Δεν ήξερα ότι πρέπει να φοράω ολοκάθαρα και τριπλές για να μπορώ να φαρμάρω έναν 70αρη/μια λεία/200 φέγγα χωρίς να φεύγω 1/2skills.
    Αναφορικά με την ιδέα σου να υπάρχει όριο στις αράχνες, πράγματι θα ήταν ένα καλό μέτρο για να εξομαλυνθεί λίγο η κατάσταση. Ένα ακόμη ch ωστόσο δεν θα έκανε κακό. Ούτε σε άλλους servers είναι γεμάτα τα ch, υπάρχουν σε αφθονία για να μην πέφτει ο ένας παίκτης πάνω στον άλλο κάθε μισό λεπτό.

    Τέλος να πω πως εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει αν μου την μπαίνει κάποιος για οποιοδήποτε λόγο, απλά δεν θέλω να ακούω να κλαίγεται μετά αν του κάνω τα ίδια και χειρότερα.

  • Εγω δεν ημουν ποτε το επικεντρο και να μου χωνοντε? χαχαχαχαχαχαχα αυτο μεγαλε μην το πεις παραεξω δεν υπαρχει παιχτης που να μην μου χωθηκε πανω στο δρακο επι χρονια ουτε στα κορ δεν με αφηναν ησυχο συνδεομουν μεσα στο παιχνιδι και μου εβριζαν την οικογένεια και θα μου πεις εσυ για χωσιμο. Αν θελετε ηρεμια στο παιχνιδι να παιξετε σκακι αμα σας χαλαει τοσο και ξενερωνετε απο το χαλιεσαι το παρατας και εχεις την ηρεμια σου υγεια πανω απο ολα παιδες

  • Αγαπητε xMasterPro εχουμε βαρεθει οσοι ημαστε στο μπλε να σε βλεπουμε απο το event με το Κ να μας ζαλιζεις το κεφαλι για να μην πω κατι αλλο καθε μερα να παραπονιεσαι και να σου ΦΤΑΙΝΕ ΟΛΑ. Οτι ωρα και να εμπαινες εκλαιγες καθε μερα σε καθε ποστ εδω μεσα για τον χαβαλε που καλα κανει και σε εσενα και σε οποιοδηποτε εδω μεσα και χωνεται. Τα καναλια εγιναν 3 παιχτη μου γιατι παει αναλογα με το κοσμο μην κοιτας που λογο καραντινας παιζουν παραπανω ατομα περυσι το καλοκαιρι οταν τελειωσε η καταντινα ειχε 6 φεγγαροκουτα σε 15 μερες στο 3ο παιζει να ημουν στο καναλι εγω και αλλα 2 3 ατομα ειχα 5 δωματια οποτε λογικο ειναι η εταιρεια να μην ανοιξει παραπανω καναλια επειδη εχουμε καραντινα και ο καθε δεινοσαυρος επεστρεψε για να περασει την ωρα του. Εγω ειμαι ΥΠΕΡ του χωσιμοατος πανω στα φεγγαροκουτα γιατι εγω οπως και αρκετα ατομα εδω μεσα θελουμε τα πραγματα απο τα φεγγαροκουτα δεν θελουμε ουτε να τα πουλησουμε και προσωπικα γουσταρω να χωνομαι σε ατομα που παρατησαν το παιχνιδι και κρατησαν 1 ντροπερ για τα εβεντ για να πουλανε τα γιανγκ και τα σχετικα αυτα τα ατομα κανουν κακο στο παιχνιδι γιαιτ εμποδιζουν παιχτες οπως εμενα και αλλους που παιζουμε σε καθημερινη βαση και χρειαζομαστε τα ντροπ απο τα φεγγαροκουτα. Τωρα αλλο θεμα μπορουν οπως στον Αιας να βαλουν οριο στα λβλ δηλαδη 3ο οροφο να μπαινεις απο 50 λβλ εως 75 και νομιζω θα συμφωνεις και εσυ οπως και πολλοι σε αυτο αφου σε πειραζει που προσωπικα παρακαλαω να γινει κατι τετοιο για να μην υπαρχει καμια δικαιολογια οτι κανω παρεμποδηση εγω προσωπικα σε ατομα που εχουν παρατησει η κανουν φεγγαροκουτα για να πουλησουν και οχι να ανοιξουν δεν υπαρχει καλυτερο απο το να τους χωνομαι και σου λεω γιατι το κανουν και πιστεψε πολλοι συμφωνουν μαζι μου. Καλως η κακως ημαστε σαν ενα μικρο χωριο ολοι γνωριζουμε ο ενας τον αλλον ( εννοω σαν παιχτες ) . Αυτο που πρεπει να καταλαβεις και εσυ και ο καθενας εδω μεσα οτι τα εβεντ ειναι για ολους δεν υπαρχει δικο μου μερος δικο σου μερος ειναι για ολους και για ολα δεν εχετε δει τι γινεται σου αλλους σερβερ και εχετε αποψη. Πολλοι θα με αποκαλεσετε μαγκα πισω απο ενα PC κολλημενο και αλλα πολλα αλλα ξερω οτι στο περασμα του χρονου θα δειτε ποσο δικιο εχω (εχω προσωπικα LinaIslove δεν επαιξα στο 3ο και εβγαλα 8κ φεγγα και αν δεν πιστευεις μπορω να σου στειλω φωτο γιατι ειχα την τυχη να μιλαω με ατομα αλλων σερβερ και να μου ανοιξουν τα ματια και να βαραω αλλου και να καθομαι να βλεπω εσας να μαλωνεται σαν τα κοκορια ). Φτιαχτε τους ντροπερ σας και σταματηστε να κανετε πασαλείμματα. Επενδυστε στους ντροπερ σας στη τελικη αυτοι θα φερουν γιανγκ για να ντυσουν τους μεγαλους παιχτες, ολα τα πραγματα πρεπει να γινονται βημα βημα σταματηστε να παραπονιεστε και να τα θελετε ολα δικα σας .


    Ziphius κουρασες αρχηγε μου σταματα να το παιζεις ιστοριας εδω μεσα

    Γιαυτό ΔΕΝ ΥΠΆΡΧΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΜΕΤΙΝ


    Τραγική η κατάσταση με εσάς που χώνεστε ΠΑΝΤΟΎ για να πάρετε μέρος που κάνει κάποιος exp/drop.

    Όπως είπε και ο x MasterPro μερικοί περιμένουμε ώρες για να κάνουμε κάπου εχπ ΑΣ ΕΜΠΑΙΝΕΣ νωρίτερα εσύ εκεί και ας το κρατούσες. Η ασφυκτική κατάσταση με τα CH μας έχει οδηγήσει να διαικδικουμε μέρη για exp/drop. (δεν έχουμε όλοι Χαρακτήρες ΤΟΥΜΠΑΝΑ) ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΑΣ.


    Επίσης σταματάμε πολύ το παιχνίδι επειδή ΥΠΆΡΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟΊ που δεν μας αφήνουν να κάνουμε το παιχνίδι μας, Drop, exp, bosses κλπ.


    Ασ τελειώσει η καραντίνα και ας μείνετε μόνοι σας αν είναι αυτό το πρόβλημα σας, αν σας αρέσει να παίζεται με 30 άτομα ΣΕΡΒΕΡ.

  • Το θέμα είναι ότι σε όλους χώθηκαν κάποια στιγμή άσχετος επιπέδου, για αυτό θα πρέπει να στηθούν οι παίκτες για ώρες σαν αυτές ξέρω ότι είναι δύσκολο εγώ ακόμη χτίζομαι προσπαθώ να κάνω γρηγορά αλλά δεν είναι εύκολο αλλά αμα βάλεις ένα μικρό στόχο κάθε ημέρα σε 1-2 χρονιά θα είσαι έτοιμος...

    "Voi che entrate qui, rinunciate a ogni speranza."



  • Ευκολα θα μπορουσε να μπει οριο οπως λετε 50-75 λβλ οπως και οταν μπαινεις σε ενα δωματιο να το κρατας αυτοματα και να μην μπορει αλλος να σε ενοχλησει σε αυτο ή να εχει χρονικο περιθωριο πχ 2-3 ωρες μαξ.

    Βεβαια με τα παραπανω δημιουργουνται αλλου ειδους προβληματα.

    Οποτε το ποιο σωστο θα ηταν ανοιγμα καναλιων που δεν προκειτε να γινει ή οταν υπαρχει παρενοχληση οπως εξπ , μετιν και σε event να εχει αποκλεισμο απο το παιχνιδι 3 μερες την επομενη φορα 7 και το επομενο 1 μηνα να δεις αν θα το συνεχιζαν αλλα ουτε αυτο θα γινει, οποτε αδικα το συζηταμε οσοι παιζουμε χρονια ξερουμε οτι οσοι τα εχουν χωσει χοντρα εχουν αποτερο σκοπο να βγαζουν μηνιατικο και να κανουν οτι γουσταρουν χωρις να τους ενοχλει κανεις γιατι ειναι και αυτοι που εκτος παιχνιδιου τα χωνουν και εντος οποτε δεν κοβεις το χερι που σε ταιζει...!!!

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ, αλλ’ εν τω ευ το πολύ.

  • Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μπορεί να υπάρχει περισσότερος CH. Είναι σχεδόν ανύπαρκτα στην κοινότητα HU. Ωστόσο, μπορούν να παίξουν σε 5 CH. Πού είναι η λογική σε αυτό;

    "Whether you believe you can do a thing or not, you are right."

  • καλησπέρα. Δεν συνηθιζω να γράφω σε φόρουμ συχνα. Με την πολύχρονη παικτική μου εμπειρία θα κάνω κάποιες παρατηρήσεις.. Αρχικά ως χαρακτηρας ατομικά δεν έχω χωθεί ΠΟΤΕ σε κανένα και αντιπαθώ ακόμα και το PVP. ΑΛΛΑ. Έχω παρατηρήσει πως παίκτες τύπου Α Β που χώνονται στους άλλους τελικά έμμεσα κάνουν καλό στο παιχνίδι. Με ποιον τρόπο. Επειδη όσοι παίζουμε λίγο η πολύ είμαστε εγωιστες και δεν θελουμε να πεφτουμε μας αναγκαζουν να επενδυσουμε σε αντικειμενα κλπ για να υπερασπιζόμαστε τον εαυτό μας. Αυτό αρχικά ανεβάζει τον παικτικό ανταγωνισμό και έμμεσα βοηθα και τους ντροπερς. Πως? μα απλά οι παίκτες μπαινουν στη διαδικασία αναβαθμησεων και αγορας αντικειμένων. Αυτόματα οι ντροπερς εχουν την ευκαιρία να πουλησουν αναβαθμηστικα δρακολιθους αρχαια κλπ. Δημιουργειτε λοιπόν κίνηση και στην αγορα και γενικότερα στο παιχνίδι. Οπότε καταλήγω πως ναι μεν προσωπικό θα απέχω πάντα για δικούς μου λόγους απο το συνολο αυτό των αψιμαχιών και χωσιμάτων κυριως γιατι δεν μου αρεσουν αλλα και για λόγους ηθικης. ΑΛΛΑ κατανοώ πως τελικά παρά την αρχικη ενόχληση μας τελικά οι παίκτες που προκαλουν αψιμαχίες τελικά προκαλουν ζωη στο παιχνίδι

  • Ευκολα θα μπορουσε να μπει οριο οπως λετε 50-75 λβλ οπως και οταν μπαινεις σε ενα δωματιο να το κρατας αυτοματα και να μην μπορει αλλος να σε ενοχλησει σε αυτο ή να εχει χρονικο περιθωριο πχ 2-3 ωρες μαξ.

    Βεβαια με τα παραπανω δημιουργουνται αλλου ειδους προβληματα.

    Οποτε το ποιο σωστο θα ηταν ανοιγμα καναλιων που δεν προκειτε να γινει ή οταν υπαρχει παρενοχληση οπως εξπ , μετιν και σε event να εχει αποκλεισμο απο το παιχνιδι 3 μερες την επομενη φορα 7 και το επομενο 1 μηνα να δεις αν θα το συνεχιζαν αλλα ουτε αυτο θα γινει, οποτε αδικα το συζηταμε οσοι παιζουμε χρονια ξερουμε οτι οσοι τα εχουν χωσει χοντρα εχουν αποτερο σκοπο να βγαζουν μηνιατικο και να κανουν οτι γουσταρουν χωρις να τους ενοχλει κανεις γιατι ειναι και αυτοι που εκτος παιχνιδιου τα χωνουν και εντος οποτε δεν κοβεις το χερι που σε ταιζει...!!!

    Αν ξεκινησουν οι αποκλεισμοι για αστεια πραγματα γιατι προσωπικα θεωρω αστειο τον να μην μπορεις να συννεοηθεις με τον αλλον . Εκτος οτι θα χρειαζετε να εχει το παιχνιδι 50 GM ταυτοχρονα να τους προλαβουν ολους. Οταν τωρα εχει μονο 1 τον Ktisias. Μετα θα αρχισετε ολοι τα τικετ και τις προσβολες περι αδικων αποκλεισμων οτι δεν ενοχλησατε δεν χωθηκατε και και και. Οταν ολοι αποκτησουν την βασικη παιδεια τοτε θα σταματησουν και τα χωσιματα.

    Η ζωή στη γη μπορεί να είναι ακριβή αλλά περιλαμβάνει δωρεάν βόλτα γύρω απο τον ήλιο.

  • Νομίζω πως μερικά CH ακόμα θα βοηθούσαν πολύ στο παιχνίδι. Ο αριθμός 6 νομίζω είναι ιδανικός.

  • Νομίζω πως μερικά CH ακόμα θα βοηθούσαν πολύ στο παιχνίδι. Ο αριθμός 6 νομίζω είναι ιδανικός.

    6 δεν κάνουν τίποτα φιλέ μου αυτή που τώρα έχουν 2-3 room θα έχουν μετα 6-7 παλι το ιδιο πρόβλημα θα έχουμε ούτε με 15 ούτε με 20 ο μονος τρόπος είναι το γενικό droop να είναι ότι λέει και όχι όπου θέλουμε αμα 3 όροφο βγάζεις 5 κουτιά στην καπα να βγάζεις π.χ και στο κόκκινο και στην 1 πόλη μετα σκυλάκια γιατί όλη έχουμε η 2ο η 3ο γάντι του κλεφτή έτσι με αυτό τον τρόπο θα βγάλουν όλοι οι παίκτες από 1 λβλ εως 205 λβλ

    "Voi che entrate qui, rinunciate a ogni speranza."



  • 6 δεν κάνουν τίποτα φιλέ μου αυτή που τώρα έχουν 2-3 room θα έχουν μετα 6-7 παλι το ιδιο πρόβλημα θα έχουμε ούτε με 15 ούτε με 20 ο μονος τρόπος είναι το γενικό droop να είναι ότι λέει και όχι όπου θέλουμε αμα 3 όροφο βγάζεις 5 κουτιά στην καπα να βγάζεις π.χ και στο κόκκινο και στην 1 πόλη μετα σκυλάκια γιατί όλη έχουμε η 2ο η 3ο γάντι του κλεφτή έτσι με αυτό τον τρόπο θα βγάλουν όλοι οι παίκτες από 1 λβλ εως 205 λβλ

    Α φυσικά όσον αφορά το drop συμφωνώ απόλυτα , σε οτιδήποτε έχει να κάνει με αυτό , όχι μόνο στα φεγγαρόκουτα συγκεκριμένα.

  • Νομίζω πως μερικά CH ακόμα θα βοηθούσαν πολύ στο παιχνίδι. Ο αριθμός 6 νομίζω είναι ιδανικός.

    Ένα σημείωμα, παρεμπιπτόντως. Οι Ούγγροι οργάνωσαν διαμαρτυρία στην εκκλησία του Zodiac. Η CoMa προώθησε την εικόνα και πήραν περισσότερο CH. Θα μπορούσες να οργανώσεις ένα από αυτά εδώ.

    "Whether you believe you can do a thing or not, you are right."

  • Παιδια τελικα το προβλημα δεν ειναι τα καναλια, για εμας που θελουμε να βγαλουμε 1000 φεγγα για να παιξουμε οπως ανεφερε ο συμπαιχτης μας

    Το προβλημα ειναι οτι δεν μιλαμε με αλλα παιδια σε αλλους σερβερ για να μαθαινουμε τα προβληματα και τα μπαγκ του παιχνιδιου και να βγαζουμε σε καθε ιβεντ 8000 φεγγα επι 6 φορες 48000 φεγγα αλλα δεν πουλαει τα εχει για να συντηρησει 3 κλαν και στο ατομικο του καναλι στο μαγεμενο τον ντροπερ σου (που με μπακ δειχνει την νυχτα τα αλλα αυτοματα).

    Για πες ρε μεγαλε παιχτη τι εχεις κανει τα 672,000 φεγγα ολα αυτα τα χρονια ΠΟΙΟΣ ειναι ο μεγαλος σου παιχτης?

    ΚΑΙ εχεις και γλωσσα και Μιλας στο 1ch ο C...... 2 ch εσυ και 3ch ο L.......... εχετε μοιρασει το παιχνιδι και οποτε μιλαμε ΒΓΑΖΕΙΣ γλωσσα απο εδω μεχρι την θεσσαλονικη

    Γιαυτο εχεις φαει 5 μπαν γιατι παιζεις με τους κανονες (αλλα τους Δικους σου).

    Παιδια Ναι σε περισσοτερα καναλια Ναι σε ποιο φτηνο iten shop οπως ειναι στην Τουρκια και Ρουμανια και οχι σε αυτους που λυμαινονται τα μπαγκ του game για να βγαζουνε πολλα yang και να πουλανε για να ζησουν και χαλανε το δικο μας ΠΑΙΧΝΙΔΙ

    Edited once, last by SefDon ().

  • Αλλο ενα φαινόμενο τον επιτήδειων εμπόρων του game παρατηρήθηκε να βάζουν πολλά παιχτακια στα room στης αράχνες όταν εχει φεγγα και να ζητάνε 400 η 600 φεγγα για να αφήσουν το room.

    Βάλτε και αυτό στην ζημιά που δεν έχει παραπάνω κανάλια

    Πολλα καναλια, πολλα yang να πεσουν οι τιμες να μπουνε νεοι παιχτες να εχει ζωη το game μας

    Edited once, last by SefDon: ΚΑΙ Μπορουμε στο επομενο happy να μην βαλουμε κανεις ουτε ενα ευρω, ζητωντας και αλλα καναλια ΓΙΑ να μιλησουμε την γλωσσα τους ().