CLIENT <- TROLL

  • Γειά σου!:)

    Δοκιμάστε να εγκαταστήσετε ξανά το παιχνίδι. Ίσως θα βοηθήσει.:)

    "Whether you believe you can do a thing or not, you are right."

  • Πρίν 3 μέρες έγινε η επανεγκατάσταση 4-5 φορές λόγω του ότι crashάρει ο client σαν ναμην υπάρχει αύριο... στις πόσες επανεγκαταστάσεις θα φτιάξει? 100? 1000?

    Ανοιγουμε αποθήκες και μας πετάει όλο το παράθυρο... παμε για εχπ/DT και μας κρασάρουν τα παράθυρα ...αντί για να κάνουν happy hour για την ΤΣΕΠΗ τους... ας κάνουν ένα σωστό client... θα βοηθήσει!!

  • Το shiriken+ ηταν γραμμενο λαθος απο την αρχη του παιχνιδιου, χθες το βραδυ το εκαναν shuriken+. Βγαλε μονος σου συμπερασμα :P

  • το συγκεκριμενο bug υπαρχει απο τότε που θυμάμαι το παιχνίδι..

    Η κατάσταση έχει χειροτερεψει απο οσο εχω παρατηρησει,μετά την απόφαση περιορισμού του block cheater αρα νομίζω οτι γίνονται κάποιες δοκιμές πάνω σε αυτό κ εμφανίζει περισσότερα..

    το θέμα έχει αναφερθεί και περιμένουμε κ εμείς μια λύση. Ας δώσουμε λίγο χρόνο αν πρόκειται για το block cheater...

  • το συγκεκριμενο bug υπαρχει απο τότε που θυμάμαι το παιχνίδι..

    Η κατάσταση έχει χειροτερεψει απο οσο εχω παρατηρησει,μετά την απόφαση περιορισμού του block cheater αρα νομίζω οτι γίνονται κάποιες δοκιμές πάνω σε αυτό κ εμφανίζει περισσότερα..

    το θέμα έχει αναφερθεί και περιμένουμε κ εμείς μια λύση. Ας δώσουμε λίγο χρόνο αν πρόκειται για το block cheater...

    Κάθε φορά η ίδια απάντηση..

    Με τον τρόπο που μας ενημερώνετε, μάλλον ούτε οι ανώτεροι δεν ασχολούνται με το παιχνίδι. 🤔🤔🤔


    Πραγματικά μερικά πράγματα είναι ΤΡΑΓΙΚΆ και εμείς ακόμα παίζουμε 🤐 προσπαθούμε δηλαδή 🥱

    kh-2-final-mix-hd.jpg

  • Το πρόβλημα είναι ότι νομίζω ότι η Irmin περιμένει επίσης. Μάταια ρωτάτε κάτι κάθε μέρα αν δεν υπάρχει απάντηση.

    "Whether you believe you can do a thing or not, you are right."

  • το συγκεκριμενο bug υπαρχει απο τότε που θυμάμαι το παιχνίδι..

    Η κατάσταση έχει χειροτερεψει απο οσο εχω παρατηρησει,μετά την απόφαση περιορισμού του block cheater αρα νομίζω οτι γίνονται κάποιες δοκιμές πάνω σε αυτό κ εμφανίζει περισσότερα..

    το θέμα έχει αναφερθεί και περιμένουμε κ εμείς μια λύση. Ας δώσουμε λίγο χρόνο αν πρόκειται για το block cheater...

    Εγώ που παίζω από beta server.. αυτο το bug τώρα, που άρχισα να παίζω ξανά, το αντιμετώπισα.. Δεν μιλάμε για μαύρισμα παραθύρου... μιλάμε για το τρεμόπαιγμα...

    Το μαύρισμα γίνοταν μόνο στο DT και ειδικά στις σφραγίδες πλέον το μαύρισμα ξεκινάει με το που σπάσει το μέτιν στο ισόγειο... και συνεχίζει μέχρι να φτάσεις Χάρο (Θάνατο το λέγαμε παλιά.. άλλαξε και αυτό...)