ΓΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΗ

  • Καλησπέρα σας . Έχω να κάνω μια πρόταση να γίνουν ανταλλάξιμα τα γάντια του κλέφτη ώστε έτσι να μπορούμε να τα δίνουμε κ σε αλλά προφίλ για να μη χρειάζεται να μαστε κόκκινο δάσος με τις ώρες αν κ όποτε ρίξει γτ ετσι χάνουμε πολύ χρόνο κ το θεωρώ ανούσιο

  • Ναι ρε φίλε έχεις απόλυτο δίκαιο έτσι θα λύσει τα χέρια σε όλους μας γιατί είναι ταλαιπωρία αυτό

  • Τα πουλάει στο ιτεμ σοπ η εταιρία τα γάντια,δεν την συμφαιρει να κάνει τέτοια αλλαγή,θα χάσει λεφτά

    ΜΗΝ ΛΟΓΟΜΑΧΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΗΛΙΘΙΟ,ΘΑ ΣΕ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ

  • ΕΔΩ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΝΕ ΜΙΑ ΘΥΡΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΙΚΙΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΣΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΟΣ ΤΟ ΓΑΝΤΙ ΘΑ ΑΛΑΞΟΥΝΕ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΑΣ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΠΛΗΡΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΠ ΝΑ ΞΕΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΗΝ ΘΥΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΝΤΙ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΗ 7 ΜΕΡΕΣ 15 30 ΜΕΡΕΣ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΡΟΤΑΣΗ

  • Κατι μεταλια δρακου κατι τετοια που ειμαι σιγουρος ολοι εχουμε εγς πρωσοπικα εχω καμια 10αρια ξεχωριστα που δεν μπωρο να τα ενωσο ουτε να τα πουλησω γενικο ο μονος τροπος να τα ξοδεψω ειναι να κατσω 5 ωρες να με σκοτονουν τα τερατα για να τα παταω 1 1 σε 2 μηνες δεν θα εχω χορο πουθενα.. για κοιταξτε το παρακαλω !

  • δεν καταλαβατε οταν το παιδι λεει γαντια ανταλαξημα εννοει να μπορουμε να δινουμε τα γαντια απο μετιν ντροπ σε αλλα προφιλ οστε ετσι και το ιτεμ σηοπ βγαλει επιπλεων χρηματα ..πχ εχουμε ενα προφιλ το κανονικο μας που βαζουμε γαντι ιτεμ σηοπ.μετα παμε και βαζουμε ενα προφιλ για κορ πχ μονο 30λεβα 55λεβα οτι 8ελει ο καθενας .το παιδι ειπε να γινουν ανταλαξημα τα γαντια απο ντροπ ωστε να εχουμε και στους ντροπερς απο αλλο ακκ και γαντι ιτεμ και γαντι απο μετιν

  • Θα ήταν υπέροχη ιδέα από πλευράς καταναλωτή.


    Κακή ιδέα από πλευράς "Καταστήματος".


    Όσο κι αν ακούγεται παράξενο, υπάρχουν άνθρωποι που έχουν 3-4 acc με 5 παίκτες 30 lvl μέσα και βάζουν σε όλα γάντια κλέφτη μηνιαία για να μαζεύουν όλο τον μήνα cor. στα happy hour με 5άρα paysafe εξασφαλίζεις μηνιαίο γάντι κλέφτη. Ρίχνουν 15-20 ευρώ και γεμίζουν όλα τα acc.


    Αν είχαν την δυνατότητα να δίνουν τα γάντια από τα metin κανείς δεν θα "φόρτωνε".


    Σκέψου πέρα από το κόκκινο δάσος, όσοι είμαστε 90+ λέβελ, σε όλες τις μεγάλες πίστες, τα μέτιν ρίχνουν γάντια κλέφτη.. Θα πλουτίζαμε.


    Φαντάσου αν μπεις Γκαουντάμα (120άρια μέτιν) θα δεις ότι όσοι dropάρουν γάντια τα παρατάνε κάτω, γιατί έχουν γεμίσει οι αποθήκες με αυτά.


    +1 εν τέλει από εμένα, αλλά σου εγγυάμαι ότι δεν θα γίνει ποτέ. Ούτε καν σαν πρόιταση δεν θα περάσει.

    ~ Η αλλαγή είναι βέβαιη, η πρόοδος όχι ~

    Metin2 ~ 2008 - 2021


    (^_^)

  • Φίλε μια χαρά ρίχνουμε γάντια από γκουταμα,κόλπο νεφρίτη κλπ,άμα καιγεστε τόσο που δεν μπορείτε να πληρώνετε υπάρχουν 2 λύσεις, 1)φτιάχνετε σε κάθε λογαριασμό έναν 90αρη και απο πισω του ντροππερς και 2)αγοραζετε κουπόνια των 50 ΔΝ από τα μαγαζάκια έναντι 140-160μ το ένα και κάνετε τη δουλειά σας για κάθε σας λογαριασμό ακόμα και αν έχετε στο λογαριασμό μόνο μικρούς ντροππερς, η εταιρία δεν θα κάνει αυτό το πράμα που προτείνετε,λύσεις υπάρχουν

    ΜΗΝ ΛΟΓΟΜΑΧΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΗΛΙΘΙΟ,ΘΑ ΣΕ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ

  • ENNOΟΥΣΑ ΤΑ ΓΑΝΤΙΑ ΑΠΟ DROP ΟΧΙ ΑΠΟ ITEM SHOP KAI ETΣΙ ΘΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ITEM SHOP KAI ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΠΛΑ ΓΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΡΟΣΙΤΗ Η ΑΓΟΡΑ.ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΛΥΣΗ Ν ΚΑΝΟΥΜΕ 90ΛΒ ΠΑΙΧΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ COR

  • Και εγώ αυτά εννοούσα ... Αλλά για να βγάλεις γάντι από Drop πρέπει να έχεις ταΐσει για γάντι από ItemShop. Οπότε καταλήγουμε πάλι στο ότι αν "ΔΕΝ ΤΑΙΣΟΥΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΗΖΗΣΟΥΜΕ " ...Βάλτε PAYSAFE και κλείστε το...

  • ι ιδεα εινε μια χαρα να γινουν ανταλαξημα τα γαντια του μετιν ντροπ δεν νωμιζο να υπαρχει ουτε κατα φαντασιαν παικτης που δεν μπωρει να βαλει ενα δεκαρικο για διπλα γαντια σε ενα προφιλ ολο 30λεβα ωστε ετσι και στο κοκινο δασος να μπορει ενας 75αρις να εχει ντροπ γαντια να κανει την δουλεια του γιατι υπαρχουμε και εμεις που βαριομαστε τα μεγαλα μεγαλα προφιλ + ταιλαπορια μετα να παμε με τον 55λεβο να βρουμε μετιν να ριξει γαντια το κοκινο να πατησει βερα ι μικρη να τα βαλει μετα αποθηκη και αν βρεις μετιν φυσικα στο κοκινο + οτι εχω φαει 3 ωρες στο κοκινο με 55λεβο και εριξε ενα γαντι ..δεν νωμιζο οτι θα βγει μιομενη η εταιρια γιατι θα πουλανε και τα γαντακια απο ιτεμ σηοπ σημφωνο να γινει ανταλαξημο το γαντακι απο τα μετινσ εστω και σε παικτες 95+ να εινε ανταλαξημα

  • ι ιδεα εινε μια χαρα να γινουν ανταλαξημα τα γαντια του μετιν ντροπ δεν νωμιζο να υπαρχει ουτε κατα φαντασιαν παικτης που δεν μπωρει να βαλει ενα δεκαρικο για διπλα γαντια σε ενα προφιλ ολο 30λεβα ωστε ετσι και στο κοκινο δασος να μπορει ενας 75αρις να εχει ντροπ γαντια να κανει την δουλεια του γιατι υπαρχουμε και εμεις που βαριομαστε τα μεγαλα μεγαλα προφιλ + ταιλαπορια μετα να παμε με τον 55λεβο να βρουμε μετιν να ριξει γαντια το κοκινο να πατησει βερα ι μικρη να τα βαλει μετα αποθηκη και αν βρεις μετιν φυσικα στο κοκινο + οτι εχω φαει 3 ωρες στο κοκινο με 55λεβο και εριξε ενα γαντι ..δεν νωμιζο οτι θα βγει μιομενη η εταιρια γιατι θα πουλανε και τα γαντακια απο ιτεμ σηοπ σημφωνο να γινει ανταλαξημο το γαντακι απο τα μετινσ εστω και σε παικτες 95+ να εινε ανταλαξημα

    Εδώ είναι το σημείο!:thumbup:

    "Whether you believe you can do a thing or not, you are right."

  • DarkSoul

    Closed the thread.