Καταστροφική συντήρηση στις 6/7

  • Μετά από αυτή τη συντήρηση το παιχνίδι ανεβάζει σαν τρελό την CPU εννοείται ότι το πρόβλημα παραμένει. Λοιπόν δεν μπορώ να καταλάβω το εξής η λέξη συντήρηση σημαίνει ότι προσπαθώ να διατηρώ κάτι ίδιο η καλύτερο πως γίνεται λοιπόν να κάνει κάτι χειρότερο, έλα λοιπόν που μόνο σε αυτό το παιχνίδι γίνεται και αυτό. Για όσους ξέρουν από υπολογιστές έχω i7 επεξεργαστή 1550ti κάρτα 16 ραμ και 512 δίσκο πώς γίνεται λοιπόν με τέτοιο μηχάνημα (δεν λέω ότι είναι και το κορυφαίο) να έπαιζα με 20 παράθυρα χωρίς να κολλάω και τώρα για να μπω μελεη με 16 παράθυρα πρέπει να πάρω ένα λεξοτανιλ για τα νεύρα επειδή βλέπω τα παράθυρα φωτογραφίες και μόνο όταν το κάνω κλικ να επανέρχεται στο φυσιολογικό? Στη ζωή έμαθα ένα κανόνα ότι πρέπει να προχωράμε μπροστά και να γινόμαστε μέρα με την μετά καλύτεροι ε πως γίνεται λοιπόν αυτό το παιχνίδι να πηγαίνει από το κακό στο χειρότερο ? Δηλαδή εγώ τώρα για να παίξω έτσι όπως έπαιζα πριν την συντήρηση θα πρέπει να πάρω άλλο επεξεργαστή ? Να κανω τι για πείτε ? ( Και για να προλάβω εννοείται πως έκανα φορμάτ μήπως και έφταιγε ο υπολογιστής αλλά έλα που παίζω και ντοτα και λολ με μηδέν κόλλημα και μηδαμινές θερμοκρασίες ) Περιμένω άμεση λύση για αυτό το πρόβλημα γιατί δεν θα κάψω τον υπολογιστή για δικό τους λάθος

  • Το πρόβλημα αυτό το γνωρίζουν και μας έχουν ενημερώσει ότι προσπαθούν να βρουν λύση. Το ότι αναφέρεις το πρόβλημά σου δεν νομίζω να τους κάνει να λύσουν το προβλημα αυτό ποιο γρήγορα :)

    *****5thEmperor*****
    Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω πειρατής!!!!!!

  • Ξέρω φρανγκι ότι έχουν αναφέρει το πρόβλημα αλλά δεν θα περιμένουμε και μήνες για να το φτιάξουν και αν το φτιάξουν και ποτέ σήμερα είχε συντήρηση ας την έκαναν 10 ώρες να κάτσουν να το λύσουν και όχι να αερίζονται και να ανακοινώνουν στα φβ για το αυριανό εβεντ το πρόβλημα υπάρχει από την Τρίτη και εδώ γράφτηκε μια εβδομάδα αργότερα ( πάλι καλά υπάρχει και το discord) εγώ το ανέφερα μπας και το έχει και άλλος το θέμα και ίσως βρήκε λύση

  • Ε εντάξει δεκτό άμα βρει κανένας λύση να το πει οκ ποιο εφικτό μου ακούγεται. Μετά απο τόσα χρόνια που παίζω έχω την εντύπωση πως για να φτιαχτεί κάτι πάντα αργούν θέλουν το χρόνο τους να λύσουν τα μυστήρια του μετίν και στο τέλος μπορεί να χαλάσουν και κάτι άλλο και να γίνεται ένας φαύλος κύκλος.

    *****5thEmperor*****
    Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω πειρατής!!!!!!



  • Εμείς δηλαδή που έχουμε i3 επεξεργαστή, πρέπει να σταματήσουμε τελείως το μετιν. Με 4 παράθυρα σε μια πλατεία άδεια φτάνει στο 100% CPU ενώ πριν ανέβαινα dt με 7 παράθυρα.

    Φυσικά τώρα, για ν ανέβω dt, ούτε λόγος. Όταν βγαίνουν τα τέρατα, κολλάνε τα πάντα και μου πετάει τα παράθυρα. :|

  • Μα σε παρακαλώ πάρα πολύ περίμενε κάνα χρόνο θα διορθωθεί. Όπως είχα πει παλιά θυμάσαι ? Δεν μπορείς να σώσεις κάτι που δεν θέλει να σωθεί

  • Μα σε παρακαλώ πάρα πολύ περίμενε κάνα χρόνο θα διορθωθεί. Όπως είχα πει παλιά θυμάσαι ? Δεν μπορείς να σώσεις κάτι που δεν θέλει να σωθεί

    Είναι πάντως απαίσιο. Δεν μπορώ να ανοίξω περισσότερα από 3-4 παράθυρα επειδή το σύστημα τερματίζεται.

    "Whether you believe you can do a thing or not, you are right."

  • ρε παιδιά άλλαξε τίποτα;Έχει 2 -3 μερες μου πετάει τα παράθυρα συνέχεια κάντε κάτι επιτελους δεν είναι κατάσταση αυτή

  • Όλα ρολόι πάνε εμείς φταίμε που δεν έχουμε υπολογιστή αξίας 5κ ευρώ για να παίζουμε ένα παιχνίδι του 2008

  • Εδώ παίζεις 1 ώρα και μετά πεφτεί το ρεύμα στην γειτονία.Και η Διαφημιστική ουπσ σορρυ Διαχειριστική Ομαδα ούτε μια λέξη. Ισως να περιμένουν

    να βγεί ο Τζανετάκος της Ολλανδίας σε βίντεο και στο τέλος θά πούνε ένα συγνώμη πάρτε 3 ωρες εχπ και 50% ντρόπ στο 2% που μας εχούν τώρα




    Η Ομάδα τού ΜΕΤΙΝ2 σε < 3

  • Η Ομάδα τού ΜΕΤΙΝ2 σε < 3 :thumbup:

    "Voi che entrate qui, rinunciate a ogni speranza."



  • Φρικτός! Δεν μπορώ να παίξω...

    Υπομονη σε κανα 2 3 μηνες που δεν θα εχει απομεινει κανεις ισως το φτιαξουν

    Δεν μπορώ πλέον να είμαι υπομονετικός.

    Η Ομάδα τού ΜΕΤΙΝ2 σε < 3 :thumbup:

    ξεκάθαρα μας <3

    "Η Ομάδα τού ΜΕΤΙΝ2 σε < 3"...:):thumbdown:

    "Whether you believe you can do a thing or not, you are right."

  • Αν όμως κολλούσε το ιτεμ σοπ θα έκαναν 10 συντηρήσεις σε μια μέρα για να το φτιάξουν έτσι πάνε αυτά. Δεν την ενδιαφέρει την εταιρία να ευχαριστεί τους "πελάτες" της

  • Αν όμως κολλούσε το ιτεμ σοπ θα έκαναν 10 συντηρήσεις σε μια μέρα για να το φτιάξουν έτσι πάνε αυτά. Δεν την ενδιαφέρει την εταιρία να ευχαριστεί τους "πελάτες" της

    1 συντήρηση θα ήταν αρκετή, κάτι που είναι φυσιολογικό!

    "Whether you believe you can do a thing or not, you are right."

  • Μήπως κάποιος μίλησε στην ομάδα για αυτό; Θα με ενδιέφερε η γνώμη τους.

    "Whether you believe you can do a thing or not, you are right."