Νέα περιπέτεια;

  • Εγώ προσωπικά θέλω να είναι εκεί γιατί παίδες το παιχνίδι προχωράει κανείς δεν σε υποχρεώνει να μείνεις 50 60 75 105 βγαίνουν συνέχεια νέα αντικείμενα και η εταιρεία προσπαθεί να σ δώσει ώθηση να ανέβεις και όχι να μείνεις στάσιμος όπως η μεγάλη αλλαγή στο δράκο. Ναι συμφωνώ ότι δεν έχουμε τον απαραίτητο κόσμο για πολλές "δοκιμές" αλλά έχουμε και εμείς ποιοτικούς παίχτες ( νταξει δεν είναι στο επίπεδο του God Jigsaw ) αλλά δεν παύει να είναι σε ένα καλό σημείο. Απλά όπως έχω πει και παλιότερα όλο το παιχνίδι είναι σαν παζλ που ενώνονται κομμάτια τα μυθικά είναι κοντά 3 4 χρόνια αν δεν κάνω λάθος και εξαιτίας της γιοχαρα αυτό το τελευταίο χρόνο άρχισαν μερικοί να φτιάχνουν όπως και εγώ είμαι μέσα σε αυτούς γιατί καμιά άλλη πίστα δεν τα χρειαζόταν είχαμε "κάτσει" με τα ματάκια και είχαμε βολευτει και η γιοχαρα ήταν πίστα ανατροπής οποίος είχε προνοήσει η ήταν πορωμενος να έχει φουλ το παίχτη μπήκε εκεί και γαζωνε αυτό είναι το κακό του σέρβερ μας ότι επαναπαυομαστε. Τώρα θα πεταχτεί ο κάθε μικρό λβλ και θα πει να βάλουν και κάτι για εμάς 2 πράγματα θα πω αυτόματο κυνήγι και φωτιάς στις αράχνες, πριν 5 χρόνια έτσι και σας έβαζαν να κάνετε εχπ με το χέρι για να πάτε 95 πόσο μάλλον παλιά που πήγαμε 105 στην Ατλαντίδα δεν θα είχατε ούτε 80 λβλ παίχτες για τις αράχνες που 3ο όροφο αν δεν ήσουν σούρα με περφεκτ δεν αντέχεις και τώρα μπορείς να ανέβεις απο 1 λβλ με κάπες και τώρα η αλλαγή στο δράκο μπορείς πλέον να μπαίνεις να κάνεις την τελευταία αποστολή του βιολόγου χωρίς να παρακαλέσεις κανένα να σε αφήσει η να πληρώσεις χρυσάφι το λίθο οπότε να σκέφτεστε 2 φορές πριν κλάψετε το παιχνίδι έχει γίνει πολύ πιο εύκολο για τα μικρά από τα βασανιστήρια που περάσαμε κάποτε εμείς σ εκείνα τα λβλ. Ας γυρίσω στο αρχικό θέμα και μια ας πούμε πρόβλεψη από τη γιοχαρα λείπει ο συνδυασμός φωτιάς σκότους γιατί έχουμε άνεμο γη (νεθις) αστραπή πάγο (αλαστορ) και επιτέλους βρε εταιρεία βάλε μια νέα ασπίδα της προκοπής...